یک Winnebago, Minn. افسر پلیس در گشت زنی در ماه گذشته زمانی که او زده بود چشم از چهار اتومبیل های پارک شده خارج از بورس نوار.

زمانی که او سعی در بررسی این که آیا نوار بود هجوم رژیم صهیونیستی است. تیم Walz مارس 16 دستور اجرایی نیاز به کافه ها و رستوران ها را متوقف ناهار خوردن در سرویس متوجه شد که درب قفل شده است و چهار مرد در داخل بازی کارت و نوشیدن.

نوار صاحب David M. شوستر از Winnebago متهم شد 26 مارس در فریبلت شهرستان دادگاه منطقه با نادر جرم — نقض هر گونه شرایط اضطراری قدرت نظم یا قانون است.

شوستر, 57 شد اولین Minnesotan به اتهام نقض یکی از Walz را چندین دستور اجرایی با هدف توقف گسترش COVID-19 که آلوده 789 Minnesotans کشته و 22.

هفت نفر دیگر را پس از متهم شده است که از بعد از ظهر جمعه با همان جرم تخطی از قانون مجازات تا 90 روز در زندان و حداکثر جریمه نقدی از $1,000.

برخی از طرفداران نگران پلیس نیست و صدور هشدار در ابتدا و یا در حال بی ارزش ضمیمه به اتهام به عنوان یک جرم ثانویه.

Walz و Minnesota Department of Public Safety خواسته اند که آموزش و پرورش بر اجرای با توجه به دستور پلیس اجازه می دهد برای کار با اختیار گسترده ای.

“این منع برای دیدن … بسیاری از اتهامات جنایی گفت:” ترزا نلسون مدیر حقوقی اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU) در مینه سوتا. “اتهامات جنایی باید آخرین چاره است.”

یک الک ریور زن متهم شد دوشنبه در Mille Lacs شهرستان برای مستی رانندگی. او همچنین متهم به نقض Walz مارس 25 سفارش نیاز به همه شهروندان را به پناهگاه در محل و جلوگیری از ترک خانه های خود را مگر اینکه لازم است.

اتهامات مشخص نیست چگونه زن نقض منظور از بودن در جاده ها در زمان او بود که متوقف یکشنبه.Walz منظور اجازه می دهد تا “رانندگی برای لذت بردن” از جمله دیگر فعالیت های در فضای باز.

“یکی از شگفتی: آنچه که نقطه دنبال این اتهام بزه همراه با چیزهای دیگر؟” نلسون گفت. “چرا که نه فقط تمرکز اصلی بد رفتارهای?”

موارد دیگر نیز به نلسون مکث در حالی که پلیس در دفاع از آنها.

یک کلبه گراو افسر گشت روز سه شنبه هنگامی که او را دیدم یک زن محلی رانندگی. او تا به حال سابقه رانندگی در حالی که او مجوز لغو شد گفت: اسناد دادگاه.

افسر پلیس او را متوقف کرد.

“او به من گفت که او فقط در سمت چپ تاکو بل و قبل از آن او در سازماندهی وسایل خود را در بلوط مینی سازی در کاتیج گرو گفت:” استناد.

این مسئول با اشاره به زن برای رانندگی پس از لغو و نقض Walz اقامت در خانه سفارش دهید.

“وجود دارد یک سابقه طولانی او در نقض, رانندگی, قانون, و من فکر می کنم که [ویرایش] مورد استفاده قرار گرفت به عنوان یک ابزار برای جلوگیری از رانندگی در گفت کاتیج گرو سروان. شیدا McAlister بود که نه افسر در صحنه است. “ما در حال توقف مردم در تمام COVID-19 نقض یا پناهگاه در محل نقض.”

McAlister گفت: بخش خود را با استفاده از آموزش و پرورش بیش از اجرای. این گروه دریافت کرده است حدود 23 تماس در طول این هفته در مورد COVID-19 یا آشکار نقض و صادر هیچ دیگر استناد کرد.

در حالی که Walz را سفارش نمی کند و نشانی از ترک خانه برای واحدهای ذخیره سازی آن اجازه می دهد تا مردم را به ترک اگر خود ایمنی در معرض خطر است برای استراحت و به دست آوردن مواد غذایی یا لوازم خانگی در میان دلایل دیگر.

نلسون مخالفت پلیس با استناد به کلبه گراو که نمی تواند نظر رسیده است.

“چیزی که به من زده بود و آن را فقط واقعا روحیه” نلسون گفت: “و آنها پس از رفتن او فقط به دلیل آنها می توانند.”

اعتقادات تخطی از قانون می تواند منجر به عواقب جدی به کسی مسکن و کار گزینه های, او گفت:, و باید به عنوان به آرامی به عنوان یک ترافیک و یا بلیط پارکینگ.

در گذشتن از شهرستان های Browns Valley, Minn. مرد ذکر شده بود روز شنبه برای خاطی و نقض اورژانس را.

در Hennepin County, یک مرد مینیاپولیس ذکر شده بود روز شنبه برای نقض اورژانس را پس از ادن پریری پلیس در پاسخ به یک تماس در مورد یک خودرو به سرقت رفته.

استناد مشخص نیست چگونه هر دو مرد به اتهام تجاوز اورژانس را.

ادن پریری پلیس سرهنگ مت Sackett گفت: گمان خود را در مورد ذکر شده بود برای نقض پناهگاه در خانه سفارش دهید.

“اگر کسی از ارتکاب دیگر فعالیت های جنایی است که نمی خواهد اجازه داده می شود با ماندن در خانه سفارش” Sackett گفت. “…ما در حال رفتن به استفاده از تمام منابع در دسترس برای نگه داشتن مردم پاسخگو باشد.”

مپلوود پلیس به استناد یک مرد محلی جمعه برای نگه داشتن توتون و تنباکو فروشگاه کفش زمانی که آن را غیر ضروری کسب و کار مورد نیاز را تعطیل.

داکوتای شهرستان تا به حال دو مورد: یک غرب, St. Paul مرد متهم شده بود روز شنبه با نقض اضطراری, سفارش, جنایی خسارت به اموال و در اختیار داشتن ماری جوانا پس از او گفته شات paintballs از یک وسیله نقلیه در خانه در اینور گروو هیتس هفته گذشته است. پلیس خود را ذکر زن مسافر برای نقض اورژانس را.

از اتهامات عنوان شده علیه شوستر ادعا می کنند که هنگامی که افسر پلیس از او پرسید که در تاریخ 22 مارس چه می گذرد, او گفت:, “مهم نیست.”

افسر توصیه شوستر و سه مهمان Walz و خواسته آنها را به ترک.

“شوستر در ادامه به اعتراض و اشاره کرد که این کمونیسم” اتهامات گفت.

شوستر نمی بازگشت پیام به دنبال نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im