جلسات آتش سوزی در مغلوب ساختن پیشی جستن جلوتر از شنبه آلاباما رواناب

جف جلسات مبارزه سیاسی باز گشت در روز سه شنبه توافق اولیه در آلاباما — عقب رانده شنبه در یک مانع عمده در تلاش به دست آوردن مجدد سنا صندلی او در دهه: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی اولیه مدعی و ex-مربی تیم فوتبال تامی Tuberville شد “برنده خواهد شد که هرگز به شما اجازه پایین” و لعنتی سابق دادستان کل به عنوان “یک فاجعه است که اجازه دهید همه ما پایین” جلسه اخراج شدند تا خود را ملامت.

جلسات در توئیتر خود نوشت:

“من گرفته ام به جاده کمتر سفر. نه به دنبال شهرت یا ثروت. افتخار من و یکپارچگی بسیار مهم تر از این نوجوانان توهین. خود را به رسوایی زده نامزد بیش از حد بزدلانه به بحث است. همانطور که می دانید آلاباما نمی سفارشات از واشنگتن است.”

جلسات برگزار سنا صندلی برای 20 سال قبل از استعفا منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت دادگستری. اما این جفت ارز رابطه خصمانه پس از جلسه خارج از پروب سفر بالاترین مقام روسی دخالت در انتخابات 2016 — یک حرکت است که هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن بخشید.

جلسات شمارنده او تا به حال هیچ چاره ای چون او شرکت در مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016 و می توانست بالقوه موضوع یا شاهد.

“من می دانم که خشم خود را, اما recusal بود که توسط قانون مورد نیاز. من وظیفه من و شما لعنت به شانس من. از آن محافظت حاکمیت قانون و منجر به خود exoneration. خود را به احساسات شخصی نمی دیکته که Alabama میدارد خود را به عنوان سناتور به مردم آلاباما انجام” جلسات توییتی مارس 22.

نظرسنجی ها نشان می دهد جلسات انتهایی Tuberville به عنوان جمعه رواناب با ویکتور در حال اجرا در برابر دیابت Doug Jones, D-Ala.

جمهوری خواهان در حال دفاع از 25 38 کرسی سنا در بازی این سال است. دموکرات ها باید به دست آوردن حداقل سه نفر را به تصرف اکثریت است. این مسیر می شود به طور قابل توجهی سخت تر اگر جمهوری خواهان را آلاباما صندلی که جونز برنده در سال 2017 انتخابات ویژه مسابقه بود که طرح میتوانست با سوء رفتار جنسی اتهامات علیه ایران نامزد Roy Moore.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im