به اصلاح آلاباما در سنای صندلی او برگزار شد به 20 سال جف جلسه ابتدا باید از طریق رقابتی توافق اولیه با رقبای مشتاق به سرمایه گذاری در خود را بسیار عمومی در حال سقوط با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

سابق دادستان کل بانکی در طول تاریخ طولانی خود را در سیاست خارجه به عنوان او تلاش می کند برای متقاعد کردن رای دهندگان جمهوری خواه که او بهترین نامزد برای پیشبرد مغلوب ساختن پیشی جستن کرد.

“من همان جف جلسات که صادقانه و شرافتمندانه و با شور و نشاط در دفاع از آلاباما ارزش در آمریکا قبل از. من مصمم هستم به حتی بیشتر موثر وقتی که من بازگشت به سنا اگر مردم به من اجازه می دهد به” جلسات در مصاحبه ای گفت:.

جلسه داد تا سنا صندلی که او منصوب شد مغلوب ساختن پیشی جستن اول دادستان کل موقعیت او مجبور به استعفا شد و پس از recusal از روسیه درخواست موجب تاول انتقاد از رئیس جمهور. جلسه اول شده بود سناتور به تایید مغلوب ساختن پیشی جستن— پوشیدن لباس های قرمز را در امریکا بزرگ دوباره کلاه و تزریق کمپین 2016 با واشنگتن اعتبار. اما در یک پیچ و تاب و از طنز سیاسی رئیس جمهور را سرزنش در حال حاضر تهدید جلسات سیاسی باز گشت برای یک صندلی او ایمن برگزار می شود برای دو دهه بوده است.

در یک کاندیدای فروم در فلورانس آلاباما است که جلسات حضور نداشت بازنشسته صاحب رستوران یارا Ruther, 67, خرید بود برای شخص دیگری به حمایت در هفت فرد زمینه است.

“او پشتیبانی نمی کند مغلوب ساختن پیشی جستن. که یک معامله شکن” Ruther گفت: برش دست خود را به صورت افقی از طریق هوا به تاکید است که او نمی خواهد رای برای جلسات این زمان.

جلسات گفت: تهمت نبود خوشحال در مورد recusal اما او به دلیل Department of Justice مقررات مورد نیاز آن است. هنوز جلسات حفظ کرده است وفاداری خود را به رئیس جمهور.

“جایی که مخالفان من زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تایتانیک, میلیارد دلار به مبارزات انتخاباتی برای ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا که در آن نظام قضایی ما یک خطر است ما مالیات و مقررات بودند همه در خطر است؟” جلسات گفت.

“مردم آلاباما بسیج برای مغلوب ساختن پیشی جستن و من منجر به اتهام. و من تغییر نکرده,” جلسات گفت.

او به صورت سابق دانشگاه آبرن مربی تیم فوتبال تامی Tuberville ایالات متحده Rep. Bradley بایرن سابق آلاباما رئیس دادگستری Roy Moore, دولت, Rep. آرنولد Mooney تاجر استنلی Adair و فعال جامعه اموزش صفحه نلسون در جمهوریخواه اولیه روز سه شنبه. برنده خواهد شد و در صورت دموکراتیک بهداشت ، داگ جونز در ماه نوامبر.

جلسات استقبال شام بیش از صفحات مرغ پانسمان و بامیه سرخ شده در پنجشنبه کمپین توقف در صفحه آبی کافه گوشت-و-سه رستوران در مدیسون کانتی.

“من واقعا معتقدم که در تجربه او است و آنچه او با او به ارمغان می آورد به جدول گفت:” اسکات Woodard, آزمون مدیر در Redstone آرسنال یک ماموت تسهیلات است که در خانه های ارتش موشک های برنامه های.

آلاباما مسابقه تبدیل به تلخ مثل حلزون حرکت کردن متحرک به ادعای یک اسلات در پیش بینی مارس 31 رواناب بین دو GOP finishers. یک رواناب مورد نیاز است مگر اینکه یک نامزد ادعا می کند بیش از 50 درصد اولیه رای گیری روز سه شنبه. آن را نیز تبدیل به یک مسابقه به آغوش مغلوب ساختن پیشی جستن با نامزد مانورهای رندانه به تصویر کشیدن خود را به عنوان مهمترین و وفادار به رئیس جمهور.

Tuberville, بهره برداری از به رسمیت شناختن نام از سال به عنوان یک مربی فوتبال کالج در دولت و بایرن اولین جمهوریخواه اعلام صندلی پدید آمده اند به عنوان دو تا از جلسات’ قوی ترین رقبا.

“من یک محافظه کار است. من یک جنگنده. من رای با رئیس جمهور تهمت 97% از زمان” بایرن می گوید در کمپین بلیزرز.

یک بایرن کمپین تلویزیونی نقطه رد جلسات — به تصویر کشیده شده در این آگهی توسط یک کوچک بازیگر چادری در یک کلاه بیس بال — به عنوان کسی که “رئيس جمهور اجازه پایین و اخراج شدم.”

Tuberville — چه کسی گفته تهمت فرستاده شده توسط خدا برای نجات ایالات متحده — این بیانیه صادر شده در آغاز از مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح دادگاه: “به عنوان دادستان کل جف جلسات دست توپ را به تیم های دیگر و پیاده کردن درست لحظه ای که بازی شروع خشن است.”

جلسات ” کمپین اخراج در هر دو در یک تبلیغ. او اشاره کرد که بایرن یک بار به نام تهمت نا مناسب منجر به بلیط پس از سال 2016 انتشار مغلوب ساختن پیشی جستن مبتذل زوج در “Access Hollywood” در مورد گرفتن زنان است. او به نام Tuberville یک “توریست” نقل مکان کرد که از فلوریدا اجرا شد.

مور که به دقت از دست رفته در سال 2017 مسابقه به جونز در میان اتهامات سوء رفتار جنسی است که او را تکذیب کرد, ساخت پیشنهاد دیگری برای صندلی.

خواه firebrand که به عنوان رئیس دادگستری ئی مخالف ازدواج همجنسگرایان و دفاع از نمایش عمومی از ده فرمان را حفظ کرده است زیر را در میان برخی از مذهبی فکر رای دهندگان.

“ما آزادی مذهبی است که در حال حاضر تحت حمله به مسیحیان,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و تا کنون در آنجا ماند عمدتا آرام نژاد سکوت در نظر گرفته است که خبر خوبی برای جلسات اردوگاه — به شرطی که آن را نگه می دارد.

“من هرگز شک این خواهد بود یک مسابقه دشوار. ما رو چند داوطلبانی که سخت کار کرده اند برای یک مدت زمان طولانی” گفت: جلسات روز سه شنبه در شمال آلاباما, کمپین جلوگیری از.

قبل از رفتن به توقف بعدی جلسه با تاکید بر رکورد خود گفت: آلاباما نژاد است “نه در مورد گذشته” اما چه کسی می تواند آمار زمین در حال اجرا برای حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت در واشنگتن است.

“من می خواهم به آنها می گویند آن را در مورد آینده است. کسی می تواند بهترین در حال حاضر؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im