دالاس, مارس 16 سال 2020 /PRNewswire/ — Quilling, Selander, Lownds, Winslett & موزر P. C. و Jeeves مندل قانون گروه P. C. اعلام کند که حل و فصل رسیده است در یک دعوی در دادگاه اقدام کلاس مربوط به حدود $46 میلیون در undistributed حق امتیاز برگزار شده توسط AFM & SAG-AFTRA حقوق مالکیت معنوی توزیع صندوق (“صندوق”). حق امتیاز بدهکار هستند به جلسه نوازندگان و پس زمینه خوانندگان (“nonfeatured هنرمندان”) در ضبط صدا است که بازی های برگزار شده تعداد کافی از زمان در غیر تعاملی webcasting رادیو ماهواره ای یا کابلی دیجیتال. هر nonfeatured هنرمندان در چنین تحت پوشش ضبط شده که در حال حاضر موفق به دریافت حق امتیاز است که با توجه به آنها از صندوق گنجانده شده در حل و فصل و مجاز به دریافت آن پرداخت نشده حق امتیاز.

متهمان توافق کرده اند که برای انجام تلاشهای گستردهای را برای پیدا کردن و پرداخت nonfeatured نوازندگان بودند که حق دریافت حق امتیاز را از سال 2011 از طریق 2016. همانطور که از 30 نوامبر سال 2019حدود 61,298 nonfeatured اجرا شد بدهکار حق امتیاز در سال 2011 از طریق 2016 در مجموع $45,848,800. پس از کسر حل و فصل و مدیریت هزینه های وکیل’ هزینه و جایزه خدمات پرداخت به کلاس نمایندگان این مقدار می تواند مورد استفاده قرار گیرد به پرداخت به حل و فصل کلاس و اعضای آن می تواند طیف وسیعی از $10 به ده ها هزار دلار در هر. صندوق را نیز به دنبال توافق روش برای توزیع حق امتیاز دریافت شده از سال 2017 تا 2019 و استخدام کسب و کار و مشاوران بازاریابی برای کمک به آن را بهتر شناسایی و پرداخت nonfeatured نوازندگان رفتن به جلو. حل و فصل رسیده بود در مورد Blondell v. Bouton, مورد, شماره 1;17-cv-00372 (E. D. N. Y.).

هر nonfeatured عملکرد می توانید بررسی کنید که آیا آنها به عنوان حق امتیاز در این فصل با بررسی بلامعارض حق امتیاز در لیست www.afmsagaftrafund.org/unclaimed-royalties.php و تحت پوشش لیست ضبط شده واقع در www.afmsagaftrafund.org/covered-rec-title_SR_Master.php. اگر nonfeatured مجری گنجانده شده است در بلامعارض حق امتیاز لیست آنها از جمله در حل و فصل و مجاز به دریافت حق امتیاز. اگر یک ضبط که nonfeatured مجری در بازی گنجانده شده است در تحت پوشش لیست ضبط شده اما nonfeatured عملکرد ذکر شده است که پس از بازی در آن ضبط آنها همچنین ممکن است بخشی از حل و فصل و حق دریافت حق امتیاز. در آن صورت nonfeatured مجری باید یک حذفیات فرم را به این صندوق است که می تواند در www.afmsagaftrafund.org/PDF/FORMS/Omissions_Claim_Form_AFM_SRDF_2019.pdf. در هر دو مورد nonfeatured مجری باید کامل یک مجری اطلاعات فرم و ارسال آن به صندوق به عنوان دستور در فرم. مجری اطلاعات فرم در دسترس هستند www.SessionArtistRoyaltySettlement.com و یا با تماس با 1-844-799-1587.

Jeeves مندل قانون گروه P. C., است در سراسر کشور به رسمیت شناخته شده “AV برجسته” شاکیان کلاس اقدام مجتمع تجاری دادخواهی و شخصی آسیب شرکت حقوقی با دفاتر در تگزاس و فلوریدا. Quilling, Selander, Lownds, Winslett & موزر P. C است “AV برجسته” تگزاس حقوقی و عضو آلفا بین المللی با مشتریان سازمانی در صنایع مختلف.

برای کسب اطلاعات بیشتر در حل و فصل بازدید www.SessionArtistRoyaltySettlement.com تماس بگیرید و یا 1-844-799-1587.

منبع Quilling, Selander, Lownds, Winslett & موزر, P. C.

لینک های مرتبط

http://www.sessionartistroyaltysettlement.com/

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de