جرم و جنایت گزارش شده است که شاید در مینیاپولیس’ مرکز شهر شرق محله کشش پلیس منابع و تکان دادن بسیاری از ساکنان’ احساس امنیت.

جدی جرایم مانند سرقت و حمله افزایش 70 درصد در سال گذشته به سرعت در حال توسعه محله در مقایسه با سال های اخیر با توجه به یک استار تریبیون تجزیه و تحلیل در دسترس پلیس داده است. افزایش جنایات املاک سوار چشم انداز مثبت.

این منطقه همچنین به عنوان شناخته شده شرق شهر بخشی از این نزدیک به دو سوم از شهرستان را 81 محله است که شاهد افزایش کلی جرم و جنایت در سال 2019 از قبلی چهار سال به طور متوسط. در ضمن 30 محله — از جمله در جنوب مینیاپولیس — دیدم جرم و جنایت کاهش و یا ثابت نگه تحلیل یافت.

با استفاده از پلیس و وزارت اطلاعات استار تریبیون شناسایی محله های که ارسال شده بالاترین درصد افزایش می دهد و در آنچه که مقامات تماس “قسمت اول” جنایات که شکستن به هشت دسته بندی ها: قتل و تجاوز به عنف و سرقت و تشدید حمله و دزدی و larceny, خودکار سرقت و آتش سوزی.

وی در اخیر جلسه عمومی رئیس پلیس Medaria Arradondo اشاره کرد که از جمله جنایات رز سراسر شهر بود سال گذشته است. قابل توجه گفت: افزایش خشونت خانگی “هنوز هم همچنان به رانندگی بسیاری از ما قسمت اول numbers.”

“همانطور که ما شروع به 2020, ما هنوز هم از دیدن مسائل مربوط به خشونت اسلحه او گفت:” در حالی که اشاره کرد که با وجود این مشکل ادامه تیراندازی در کمتر هستند به فعالیت باند نسبت به سال گذشته است.

سرقت که criminologists را به عنوان مهم سنج چگونه امن یک شهر است, کاهش یافته و یا ثابت مانده در بسیاری از محله ها در سال 2019 در مقایسه با چهار سال به طور متوسط. یکی دیگر از کلید ایمنی شاخص تشدید حملات — که می تواند هر چیزی از تیراندازی به حملات داخلی — افزایش در بیش از نیمی از محله.

نگرانی رو به رشد در مورد جرم و جنایت در مرکز شهر می آید و در مقابل افت به طور فزاینده ای متمرد بحث بر پلیس و نیروی انسانی با بخش رهبران این استدلال که بیشتر افسران مورد نیاز به حساب کاربری برای افزایش تماس ها و شکایات از برخی از ساکنان در مورد آهسته زمان پاسخ. اما مخالفان از جمله برخی از اعضای شورای شهر ادعا که افزایش حضور پلیس نیست و احتمال دارد که اثر زیادی در متوقف کردن جرم و جنایت و خواهد به جای کمک به بیش از پلیس جوامع رنگ.

یک تجزیه و تحلیل از پنج سال با ارزش از داده های جرم و جنایت از هر محله در این شهر نشان داد که در اکثر نقاط مینیاپولیس بدست خطرناک تر است. اما در حالی که افزایش نگران کننده آن است که بیش از حد به زودی به می گویند که به طور کلی نرخ جرم و جنایت در حال بالا رفتن دوباره گفت: Joshua صفحه استادیار جامعه شناسی و حقوق در دانشگاه مینه سوتا است. سالانه افزایش و کاهش را می توان تحت تاثیر بسیاری از عوامل پیچیده که لزوما منعکس کننده دراز مدت الگوهای جرم و جنایت, او گفت:.

“این می تواند خطرناک از نظر ساخت گسترده اظهارات در مورد همه چیز, داشتن شده است و اساسا تغییر و در نتیجه نیاز به صورت عمده تغییر سیاست مانند قرار دادن یک دسته از پول را به پلیس و یا ترک خوردگی در برخی از نوع از جرم و جنایت و یا دیگری” صفحه گفت.

برخی از محله ها شانس دارند بهتر از دیگران تجزیه و تحلیل یافت.

مرکز شهر شرق ثبت 304 جدی و یا جرایم خشونت آمیز در سال گذشته از 179 جمله موارد آن به طور متوسط بین 2015-2018 — افزایش که رانده شد عمدتا توسط جهش بزرگ در تعداد منازل به قصد سرقت و larcenies. این منطقه جمعیت رشد کرده است توسط چندین هزار نفر پس از آخرین سرشماری در سال 2010 به مغازه ها, هتل ها, رستوران ها و آپارتمانهای باید به تدریج جوانه زده در مناطق اطراف ایالات متحده بانک ورزشگاه.

به عنوان با دیگر محله های بسیاری از مرکز شهر شرق مشکلات می توان به بی خانمانی, سوء مصرف مواد و مسائل مربوط به سلامت روان می گوید: Pam McCrea, رئیس, مرکز شهر, مینیاپولیس, انجمن محله. بسیاری از جنایات در منطقه “جنایات فرصت” او گفت:, و می تواند مانع با عقل سلیم است.

“ما در حال رفتن به گرفتن برخی از شهرستان های بزرگ و مسائل و نگرانی های او گفت:” در حالی که با اشاره به یک نظرسنجی اخیر از مرکز شهر به ساکنان نشان می دهد که اکثریت زیادی می گویند که آنها احساس امنیت در محله های خود را. “ما همان مسائل از کل جمعیت آن را فقط بیشتر متمرکز شده است.”

برنامه ای برای باز کردن یک پلیس پست در سراسر خیابان از آسیاب موزه شهرستان در شش ماه آینده در جریان است, او گفت:.

همسایه در مرکز شهر غرب که شامل منطقه تفریحی و تاریخی تا به حال نرخ جرم و جنایت بالا دیدم بیشتر از متوسط افزایش از 16 درصد در سال 2019 که در مقایسه با سال های اخیر است.

آمار جمعیت که توسط انجمن محله نشان می دهد که این منطقه مرکز شهر ثبت 56 درصد افزایش جمعیت از سال 2006 با نزدیک به 50 ، 000 نفر در حال حاضر تماس با منطقه, صفحه اصلی. یکی دیگر از 205,000 مردم مرکز شهر روزانه به محل کار و یا انجام کسب و کار.

برخی از این شهر به سمت شمال همسایه گزارش بزرگترین کاهش در جرم و جنایت خشونت آمیز به عنوان مورد در اردن و ویلارد-هی. اما دیگران به خصوص در مناطق جنوب و مرکز شهر را تبدیل به باغ برای خشونت است. در نظر گرفته مرکز شهر رو به رشد مواد مخدر بحران برخی از این مناطق نیز دیده می شود یک تجدید حیات فعالیت باند. محله مانند شرق فیلیپس, آمریکا, Stevens مربع-لرینگ ارتفاعات اندکی بالاتر درصد افزایش به قتل تشدید حمله و سرقت و تجاوز به عنف نسبت به دیگر نقاط شهر.

در حالی که مرکز شهر شرق را به طور کلی جرم و جنایت پرش بالاترین سطح شهر شاهد کاهش سطح خشونت نسبت به بسیاری از محلات دیگر. فقط 7 درصد از جرائم در مرکز شهر شرق در سال گذشته خشونت آمیز بود. حتی در کشور همسایه در مرکز شهر غرب است که تا به حال بیشترین مجموع جرایم حدود 15% خشونت آمیز بود.

سخنگوی پلیس گرت Parten گفت: فعالیت های جنایی افزایش یافته است و در سال های اخیر در مناطق اطراف ایالات متحده بانک ورزشگاه متمرکز در درجه اول در اطراف نور-ایستگاه راه آهن و یک فضای باز پارکینگ شیب دار در سراسر خیابان. در پاسخ به او گفت: این اداره با تشدید گشت زنی و کار با حمل و نقل مترو پلیس به تعطیل موقت بلیط غرفه” که به نظر می رسید به خود جلب مشکل است.

“ما تا به حال برخی از مسائل در سراسر خیابان در سطح شیب دار پارکینگ و به نشانی که روی سطح شیب دار پارکینگ استخدام خارج از وظیفه افسران و سپس در نهایت به طور کامل تغییر امنیتی شرکت” Parten گفت. “و کسانی که اقدامات کمک اعداد که در سطح شیب دار.”

پلیس همچنین افزایش گشت زنی در اطراف مدال طلا پارک پس از توجه به افزایش بی قانونی است. “این فقط ارسال مطلب جوخه های — ما قصد داریم به همکاری با گروه های اجتماعی و پیشگیری از جرم متخصصان و آمد تا با یک رویکرد چند وجهی برای برخورد با این مسائل چرا که در پایان روز, ما می خواهیم مردم را به احساس امن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su