سرافیمها به عرضه 183MW ماژول به فیلیپین

CHANGZHOU چین, مارس 10 سال 2020 /PRNewswire/ — جیانگسو سرافیمها Solar System Co., Ltd. (سرافیم) یکی از پیشرو جهان ماژول خورشیدی تولید کنندگان به تازگی اعلام کرده است که امضا توافق نامه با ERS انرژی Sdn Bhd (“اورژانس”) یکی از تاثیر گذار ترین EPC ارائه دهندگان خدمات برای ارائه 183 مگاوات راندمان بالا ماژول های خورشیدی برای پروژه های در فیلیپین.

Co-طراحی و توسعه توسط AC انرژی, Inc., انرژی پلت فرم از آیالا شرکت ERS انرژی Sdn Bhd به عنوان پیمانکار EPC و سرافیمها به عنوان ماژول ارائه دهنده مزرعه خورشیدی پروژه های در حال تنظیم به واقع در الامیناس لاگونا و Gigasol, Zambales.

آقای Jonathan کان مدیر عامل ERS انرژی Sdn Bhd اظهار داشت: “سرافین و ERS را حفظ کرده اند بسیار عالی همکاری برای سال های بسیاری است. ما را تحت تاثیر قرار سرافیمها شور و حرفه ای در صنعت انرژی خورشیدی است که باعث می شود آنها را یک شریک ایده آل. ما مصمم به عضویت در دست به ارائه با کیفیت بالا و امن و قابل اعتماد محصولات خود را به مشتریان ما است.”

این پروژه ها خواهد شد با استفاده از سرافین را منکریستللین 158.75 mm half-cell PERC ماژول. سرافیمها شامل ویژگی های نوآورانه طراحی. Half-cell ماژول های پایین فعلی و سری مقاومت به حداقل رساندن عدم تطابق زیان های قدرت داخلی ضرر و زیان و اثرات سایه. بالا خروجی از نیمه همراه ماژول حداکثر رساندن تولید برق در محدود منطقه از زمینبه طور قابل توجهی صرفه جویی در هزینه های در مقیاس بزرگ نیروگاه های.

“ما خوشحالیم که به امضای این توافق عرضه با ERS انرژی پیمانکار EPC برای این پروژه تقویت بیشتر ما در دراز مدت روابط استراتژیک و قادر می سازد ما را به حفظ موقعیت پیشرو در فیلیپین بازار” گفت: آقای قطبی Li رئیس سرافیمها. “ما در تلاش برای حمایت از فیلیپین به دیدار آن انرژی های تجدید پذیر اهداف با استفاده از سال ما را از تجربه و فن آوری پیشرو مزیت است.”

سرافیمها به شروع افزایش حضور خود در فیلیپین بازار پس از سال 2016 و 183MW ماژول تحویل خواهد اضافه کردن یکی دیگر از نقطه عطف به محصول این شرکت نمونه کارها در حال حاضر در منطقه از جمله اندونزی, مالزیو ویتنام.

در مورد سرافیمها

در سال 2011 تاسیس سرافیمها متخصص در تحقیق و توسعه و تولید و فروش محصولات PV خورشیدی. تا به امروز بیش از 8GW از سرافیمها محصولات نصب شده در بیش از 40 کشور در سراسر جهان.

در مورد ERS انرژی Sdn Bhd

که مقر آن در کوالالامپور مالزی آنها گسترش خدمات خود را به سرعت در چندین کشورهای جنوب شرق آسیا ERS است که برنده جایزه خورشیدی انرژی شرکت شناخته شده در درجه اول برای خورشیدی فتوولتائیک EPCC و یکپارچه سازی سیستم ها قابلیت.

لطفا بازدید www.seraphim-energy.com

منبع سرافیمها

لینک های مرتبط

http://www.seraphim-energy.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de