امی Clague دیده نشده و دخترش در یک هفته.

Clague, 87, زندگی در لا سینا تسهیلات زندگی کمک در مرکز شهر فینیکس که ramped تا اقدامات احتیاطی به سرعت گسترش جدید کروناویروس. او برای سال ها با صحرا باغ گیاه شناسی و ققنوس هنر, موزه, که در آن او است مادام العمر افتخاری امانت.

او معمولا خانواده او به دیدار و اغلب socializes با دیگر ساکنان در وعده های غذایی. اما گروه غذا و رویدادهای لغو شده افرادی که از طریق درهای خود را متوسط در نظر گرفته شود و اعضای خانواده آنها مجاز نیست به بازدید مگر در موارد اضطراری.

Clague پر کردن وقت خود را با راه رفتن به سالن برای تمرین خواندن نیویورک تایمز و خواستار دختران خود را اغلب.

“من آنها را هر سه دقیقه” او گفت: با خنده. “نه کاملا اما نزدیک است.”

در سراسر ایالات متحده, احساسی, پست های رسانه های اجتماعی

COVID-19 به شمار خطر بالاتر برای افراد مسن به عنوان دیده می شود در واشنگتن است. تا کنون 35 مرگ و میر مرتبط با یکی از Seattle-منطقه خانه سالمندان با توجه به King County است.

بنر مقامات بهداشت گفت: مرگ و میر از coronavirus می تواند بالاتر در آریزونا در ماه های آینده از آنجا که دولت بزرگ بازنشستگی جمعیت. نزدیک به 22 درصد از Arizonans بیش از 60 با توجه به سرشماری ایالات متحده آمار و ارقام.

خانه های سالمندان به کمک امکانات زندگی و جوامع بازنشستگی در اطراف مترو ققنوس گرفته اند مراحل از محدود کردن خانواده بازدیدکننده داشته است به بسته شدن امکانات جامعه.

زالزالک دادگاه یک Ahwatukee تسهیلات برای سالمندان با حافظه-نیاز به مراقبت از زوال عقل و بیماری آلزایمر مشترک عاطفی تصویری از یک مرد در حال آمدن به دیدار همسر خود را که گیر کرده بود در اتاق خود. از طریق پنجره های شیشه ای آنها صحبت و خنده به عنوان اگر آنها از هم جدا شده توسط یک جهانی همه گیر.

“نگران نباش من دارم به پرداخت صورتحساب” او می گوید: با خندیدن. “آنها در حال رفتن به قرار دادن شما از اینجا.”

دیگران در دره در حال تلاش برای نگه داشتن در تماس با سالمندان که جدا شده به دلیل coronavirus محدودیت.

شانون لی نوشته شده در محبوب Facebook به گیلبرت پیشنهاد راه اندازی یک “pen pal” برنامه برای مردم به متن تماس و چت تصویری با سالمندان که نمی تواند خارج شدن از خانه در طول این زمان.

در سراسر آمریکا و خانواده های جدا شده از عزیزان خود را در داخل خانه های پرستاری گرفته اند به برقراری ارتباط از خارج است.

کنتیکت مرد ایستاده بود در خارج از همسرش پرستاری صفحه اصلی و برگزار شد تا خواندن نشانه “من عاشق شما 67 سال و هنوز هم انجام دهید. سالگرد مبارک.”

یک North Carolina زن تا به حال به او را نگه دارید و دست چپ به پدربزرگ و مادربزرگ او پرستاری صفحه اصلی پنجره برای شکستن اخبار اخیر تعامل.

تاسیسات مشترک عاطفی عکس های خود در Facebook صفحه.

تماس های اسکایپ که چهره به چهره گزینه نیست

مردم در زندگی کمک امکانات و خانه های پرستاری در حال جدا شدن از خانواده خود را. برخی از خانه ها در حال سرمایه گذاری در فن آوری برای پر کردن شکاف.

“من فقط خرید سه قرص امروز و من آنها را با حساب اسکایپ برای هر فرد گفت:” راکی McKay, مدیر عامل شرکت اوج مراقبت از زندگی کمک خانه های آمریکا در آریزونا زندگی کمک صفحه اصلی انجمن.

مک کی را در زندگی کمک شرکت دو امکانات در اسکاتسدیل آریزونا و یکی در مرکز شهر فینیکس.

آنها را متوقف کرده اند و اجازه دادن به بسیاری از بازدید کنندگان در, اما هر خانه است که به اپل است که ساکنان قادر خواهد بود به استفاده از به تماس با دوستان و اعضای خانواده.

“ما به اسکایپ راه اندازی در چند روز آینده در تمام خانه های ما” مک کی گفت. “(این مهم است) که ما اجازه ندهید که هر چیزی را در.”

انزوا است ‘بدترین قسمت’

در ققنوس آن را دشوار است برای Clague و خانواده خود را به دیدن هر یک از دیگر.

“مادر من خواهر من و من یک رابطه نزدیک” گفت: پائولا Hardison, Clague دختر. “او قادر به دیدن ما دشوار است. که در واقع بدترین بخشی از آن است.”

اما کارکنان در لا سینا ساخته شده است بهترین ها را از یک وضعیت ترسناک, او گفت:. آنها گفته ام ساکنان نه به صرف تمام روز در اتاق خود را اگر آنها نمی باید و باید تشویق شهروندان به پیاده روی به عنوان طولانی به عنوان آنها اجتناب از جمعیت های بزرگ, او گفت:.

پس از لغو گروه وعده های غذایی آنها تحویل غذا درب به درب. زمانی که Clague برداشت سینی با او غذا روح او برداشته هنگامی که او را دیدم آن تزئین شده بود با یک گلدان و گل.

این یک نقطه روشن به جهان اطراف خود را منقبض.

“(آن) بود و دوست داشتنی را لمس” Clague گفت. “شما را نمی شنوند به من شکایت در تمام آن روز من شرط می بندم.”

او نمی تواند ادامه راه او استفاده می شود که باعث می شود انجام نیویورک تایمز جدول کلمات متقاطع — که او تنها در جوهر — دشوار است. به طوری که او می تواند او بازدیدکننده داشته است با دوستان زندگی می کنند که در لا سینا. که کمک می کند تا او را از احساس جدا شده است.

“من برقراری ارتباط با بسیاری از دوستان و با تشکر از بهشت, ارتباط با من.”

رسیدن به خبرنگار جاشوا بولینگ در jbowling@azcentral.com یا 602-444-8138. او را دنبال کنید در توییتر @MrJoshuaBowling.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im