نگهبانی سیستم های راه اندازی اصلاح Rx™ در پاسخ به فرآیند جدید اعمال شده توسط داروسازی بزرگ

“نگهبانی است که مصرف اقدام تهاجمی برای اطمینان از تمام 340B نهادهای تحت پوشش (CEs) محافظت در برابر اختلالات ناشی از این عمده تغییر در سیاست ها در بحرانی 340B برنامه کمک کرده است که ما اکثر بیماران آسیب پذیر بیش از 28 سال گذشته می گوید:” تراویس Leonardi, RPh مدیر عامل شرکت نگهبانی سیستم های اطلاعات. “ما در حال آگاه از نیاز به حفظ هر دلار ذخیره شده از طریق 340Bبه خصوص در طول زمان COVID-19 ناشی از بحران مالی هستند و به خوبی می چرخاند و متعهد به حفاظت از مشتریان ما.”

سه طرح توسط چند دارویی تولید کنندگان به تازگی قرار داده و خواسته های جدید در نهادهای تحت پوشش. یک ابتکار عمل را تهدید می کند که اگر به CEs نمی شروع به ارائه تمام قرارداد داروخانه اطلاعات را به یک پورتال که در آن هر دارو خواهد شد و سپس برای بررسی 340B واجد شرایط بودن آنها ممکن است شما را بیشتر موانع در دسترسی به 340B داروها. در یکی دیگر از ابتکار عمل جدید تقاضا است که به ارائه تمام سرپایی بهره برداری و قرارداد داروخانه داده به یکی دیگر از پورتال پس از نهاد تعیین 340B واجد شرایط بودن برای ارسال برای پرداخت 340B تخفیف بر پرداخت قیمت کامل و در انتظار تایید و یا انکار. در اثر این رویکرد از سوی برخی از تولید کنندگان از بین بردن نقطه فروش تخفیف و مجبور CEs برای خرید مواد مخدر عمده فروشی کسب هزینه (WAC) است که گران ترین قیمت به پرداخت و عاری از هر گونه تخفیف و یا تخفیف. این تولید کنندگان مواد مخدر خواهد شد و سپس اعتبار CEs هنگامی که صالحیت تایید شده است. این بازپرداخت مدل را به طور چشمگیری تحت تاثیر جریان نقدی دسترسی به داروها و پتانسیل صرفه جویی که در CEs تکیه می کنند برای کمک به آنها در ارائه خدمات به بیماران خود از جمله بیمه.

همه این تاکتیک ها اتفاق می افتد در زمانی که مواد مخدر هزینه های بالا رفتن سرسام آور هستند و ارائه دهندگان خدمات در حال دست و پنجه نرم کردن با اثرات اقتصادی از COVID-19 بیماری همه گیر. این تولید کننده-اعمال سیاست تغییر فشار را از بسیاری از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به آستانه و محل ما سیستم تحویل مراقبت های بهداشتی در خطر است. با توجه به یک گزارش جدید ذکر شده توسط AARP “بزرگ شرکت های دارویی افزایش قیمت 245 داروها از جمله کسانی که مورد استفاده در بخش های مراقبت ويژه نجات بخش سرطان و مواد مخدر و داروهای فشار خون و برخی از آن استفاده می شود برای درمان COVID-19 یا در حال آزمایش برای استفاده برای مبارزه با بیماری…”

نگهبانی را اصلاح Rx راه حل در دسترس است بلافاصله به طور خودکار و پیگیری تمام مراحل مورد نیاز برای دیدار با مشخصات تولید کنندگان مواد مخدر’ خواسته های جدید. این پلت فرم به منظور کاهش بار عملیاتی و ارائه یک دنباله ممیزی کامل به اطمینان حاصل شود هر دلار بدهکار به CEs است و اختصاص و پرداخت. علاوه بر نگهبانی را تجزیه و تحلیل و گزارش ابزار ارائه می کنند تحت پوشش نهادهای کنترل بر داده های خود را.

Leonardi ادامه “من از ایجاد این شرکت از 17 سال پیش به عنوان یک افسر گارد حفاظت از بیمارستان و درمانگاه و تخصص ارائه دهندگان و من قصد دارم برای حفظ و نگهبانی است نقش رهبری را از طریق هر و همه سیاست شیفت برنامه محور و هر چیز دیگری که ممکن است خطر مشتریان ما زنده ماندن و حقوق اساسی بیماران را برای دریافت مراقبت با کیفیت بالا و صرفه جویی در زندگی داروها.”

در مورد نگهبانی Data Systems, Inc.
نگهبانی Data Systems, Inc. پیشگام در ارائه راه حل های فن آوری است که برای کمک به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی خود را به آدرس سه تا از بزرگترین چالش ها: کاهش کل هزینه های مراقبت های مدیریت انطباق و تولید با کیفیت بهتر. هزاران نفر از بیمارستان ها و مراقبت از مکان در سراسر کشور در تکیه نگهبانی یکپارچه پلت فرم خود را برای راه حل های که ارائه پشتیبانی تصمیم گیری برای میلیون ها نفر از منحصر به فرد بیماران و کمک کرده اند بیمارستان و سیستم های idn ها متوجه میلیاردها دلار در مستند پس انداز.

تماس با رسانه ها
بث Sagvoldارشد مدیر بازاریابی و استراتژی های خلاق
[email protected]
800.411.4566 x2507

منبع نگهبانی Data Systems, Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im