سنس’ لایحه تحریم مقامات لبنان برای بازداشت شهروند ایالات متحده

سنسور. جین شاهین D-N. H. و تد کروز سناتور تگزاس روز دوشنبه معرفی یک لایحه ممنوعیت ویزا و مسدود کردن دارایی های مقامات لبنان درگیر در بازداشت یک شهروند آمریکایی گزارش فاکس نیوز.

به “تحمل صفر به صورت غیر قانونی بازداشت شهروندان آمریکایی در لبنان عمل” به دنبال اعمال تحریم علیه مقامات لبنان “که در غیر قانونی بازداشت و بازداشت و یا سوء استفاده از هر شهروند ایالات متحده در لبنان است.”

نیوهمپشایر صاحب رستوران عامر Fakhoury نیز محکوم شده است پس از سپتامبر. 12 در لبنان و در بیمارستان بستری شده است با مرحله 4 لنفوم. Fakhoury عضو سابق اسرائیلی-حمایت از جنوب لبنان ارتش لبنان فرار کرد و در سال 2001 به دلیل تهدید به مرگ او را دریافت و پس از اسرائیل به پایان رسید آن را اشغال لبنان در سال 2000.

او به اتهام قتل و شکنجه زندانیان در سابق زندان در لبنان توصیف شده توسط گروه های حقوق بشر به عنوان یک مرکز برای شکنجه.

شاهین اوایل روز دوشنبه گفت: Fakhoury است علائم سرطان “تشدید ضرب و شتم او در دست مقامات امنیتی لبنان به دنبال استخراج نادرست اعتراف” از او.

“دولت ایالات متحده را فراهم کرده و فرصت کافی برای لبنان مقامات برای آزادی عامر Fakhoury,” شاهین گفت. “با این حال عامر است که مبارزه برای زندگی خود و هم در حال اجرا است. . . . وجود دارد باید عواقب این بی اعتنایی آشکار از هنجارهای بین المللی و حقوق بشر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>