خوشه COVID-19 موارد شروع به ظهور در داخل و اطراف مینه سوتا شنبه به عنوان دولت بسته کردن آن مرگبارترین هفته هنوز در گیر با گزارش بیش از 100 مورد جدید برای چهارمین روز متوالی.

ارشد مرکز زندگی در Wayzata شد جابجایی حدود 40 ساکنان پس از برخی از ساکنان و کارکنان بیمار شد در هفته گذشته با COVID-19.

در سراسر مرز در داکوتای شمالی, دولت, مقامات اعلام کرد شیوع مربوط به کارکنان یک کارخانه تولید در گرند فرک که در حال حاضر شامل 110 تایید موارد از جمله چند مربوط به کارگران از مینه سوتا است.

شنبه به تازگی تایید بیماری در مینه سوتا شامل سه برابر از موارد در Nobles County, سایت شیوع اواخر هفته گذشته در یک کارخانه فرآوری گوشت خوک در وورتهینگتون.

مینه سوتا وزارت بهداشت اعلام کرد 10 مرگ و میر بیشتر آوردن هفت روز و در مجموع به 57 و دولت مرگ و میر در طول بحران بهداشت و درمان به 121. موارد تایید شده در حال حاضر ایستاده در 2,213 و طول 74 از دولت 87 شهرستانهای استان است.

تصمیم به نقل مکان ساکنان از نصف النهار مانور, 50, تخت, مرکز کمک زندگی می کنند در Wayzata آمد و در مشورت با دولت های محلی و مقامات وزارت بهداشت و درمان گفت: در بیانیه ای به استار تریبیون. اکثر کارکنان و مدیران بیمار, دولت, گفت, و قادر به مراقبت از ساکنان.

“در حالی که ما نمی باید دقیق تعداد موارد تایید شده در مرکز در این زمان ما می دانیم که پنج ساکنان فرستاده شد به نزدیک ترین بیمارستان به دلیل نیاز به مراقبت از برخی از ساکنان در حال مهاجرت با خانواده و دیگران خواهد شد نقل مکان کرد به نزدیک دراز مدت مراقبت از تاسیسات” وزارت بهداشت گفت. “اعضای خانواده از ساکنان در حال ابلاغ به عنوان جایی که آنها در حال نقل مکان کرد.”

در بیانیه ای Meridian مانور گفت: 18 مورد از 55 ساکنان از شنبه تست مثبت برای COVID-19. Torsten Hirche رئیس جمهور از تسهیلات شرکت مادر در بیانیه ای گفت:: “ما افکار و نماز به کل النهار مانور جامعه ما ساکنان و خانواده خود را.”

فقط قبل از 2:30 p. m., دو, شمال, یادبود, بهداشت, بیمارستان, آمبولانس پارک شده بودند در خارج از نصف النهار مانور شرح داده شده در آن وب سایت به عنوان یک کمک ارشد جامعه زندگی. نقاب کارگران با برانکارد حمل مصدوم شد مصرف بیماران از تسهیلات به انتظار آمبولانس.

همانطور که در آوریل 11, نصف النهار مانور نمی شد در میان ده ها تن از جمع امکانات مراقبت های شناسایی شده توسط وزارت بهداشت به عنوان داشتن حداقل یک COVID-19 مورد است. توسط سه شنبه آن را در میان 82 امکانات ذکر شده توسط دولت است که انتشار نام تنها برای امکانات با حداقل 10 ساکنان.

بیش از دو سوم از کسانی که فوت کرده اند از COVID-19 در مینه سوتا — 87 مردم شده اند ساکنان مراقبت طولانی مدت.

در ضمن در Worthington مورد شمارش برای اشراف شهرستان در جنوب غربی گوشه ای از کشور شروع به پریدن کرد از 12 روز جمعه به 36 در شنبه وزارت بهداشت گفت. مقامات اتحادیه گزارش شده عفونت در میان کارگران در JBS گیاه در وورتهینگتون روز جمعه در آخرین نمونه از ارتباط بین بسته بندی گوشت می آمد گیاهان و coronavirus نقاط داغ.

دورتر از شمال در Red River Valley, Grand Forks شهرستان در داکوتای شمالی شاهد افزایش 68 مورد جدید گزارش شده در روز شنبه با توجه به داکوتای شمالی وزارت بهداشت. برخی از این موارد به نظر می رسد مربوط به شیوع در LM باد قدرت تسهیلات در گرند فرک.

جنرال الکتریک که دارای این امکانات باعث می شود که پره های روتور برای توربین های بادی بسته سهشنبه شب به مدت دو هفته از تمیز کردن عمیق. آن را در مورد استخدام 900 کارگران در کارخانه از جمله بسیاری از مینه سوتا است.

جنرال الکتریک در گفت و گو با شدت اندازه گیری ایمنی در کارخانه از جمله دما چک از هر کسی وارد تسهیلات و ارائه کارکنان با ماسک و دستکش.

“اولویت ما این است که سلامت و ایمنی کارکنان ما به همین دلیل است که ما به طور موقت بسته ما LM باد قدرت تسهیلات در گرند فرک برای حداقل دو هفته به انجام گسترده ضد عفونی روند در حالی که همچنین در ادامه به پرداخت کارکنان به طور معمول در طول این مدت” این شرکت در بیانیه ای گفت.

دولت جوانترین بیمار ICU

COVID-19 ویروسی بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس جدید که ظاهر در چین در اواخر سال گذشته. پس از اولین coronavirus مورد گزارش شده در مینه سوتا در اوایل ماه مارس در مجموع 561 نفر بستری شده اند تا از 518 روز جمعه.

همانطور که از شنبه وجود دارد 111 بيمار در ICU در مقایسه با 106 مراقبت های ویژه بیماران جمعه. وزارت امور خارجه داده ها نشان می دهد که یکی از بیماران جدید است که با 20 سال سن جوانترین بیمار ICU در حال حاضر.

بسیاری از بیماران مبتلا به COVID-19 لازم نیست در بیمارستان بستری شود. این بیماری معمولا باعث خفیف یا متوسط بیماری های وزارت بهداشت می گوید و نیازی به یک کلینیک مراجعه کنید.

وجود دارد در حال حاضر 74 شهرستان با تایید COVID-19 موارد با Kittson پیوستن به لیست پنج شنبه. Hennepin باقی مانده این شهرستان با شناخته شده ترین موارد (875) و مرگ و میر (60); روز شنبه در گزارش ذکر شده 69 جدید مورد تأیید و هشت جدید مرگ و میر در ایالت پرجمعیت ترین شهرستان است.

متوسط سن برای همه موارد 54 است و متوسط سن برای همه کسانی که فوت کرده اند این است 84.

کارکنان نویسندگان ماریسا ایوانز Kavita کومار و کریس Serres کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de