7:45 صبح روز پنجشنبه بیش از 250 خریداران تقریبا همه بیش از سن 60 انتظار در خط در Costco در سنت لوئیس پارک. اوایل پرندگان شده بود ایستاده تا یک ساعت.

این دومین بار Costco محدود دوره از 8 تا 9 صبح در روز سه شنبه و پنج شنبه ها به افراد مسن تر از 60 معلول باردار و یا با یک بیماری جدی پزشکی.

آن چنان محبوب بود که توسط 8:05 از حد از 150 نفر در فروشگاه رسیده بود. بعد از 100 نفر در خط گفته شد آنها را به صبر کنید 10 دقیقه.

“من فکر می کنم پس از فرماندار قرار داده اقامت در خانه سفارش در محل, امروز در حال رفتن به یکی دیگر از عجله ما در هفته گذشته گفت:” جان سوار طلایی دره یکی از اولین کسانی که در خط پنج شنبه. “مردم به سهام تا برای چند هفته.”

با وجود این خط طولانی بسیاری از قدردانی نظم و ترتیب از این گروه است.

“من واقعا دوست دارم این زمان زمانی که سرعت کندتر است و هیچ کس را در حال اجرا گذشته می گفت:” دارسی Chevrette از کریستال به عنوان او ایستاده بود در خط با دوستان در حال انتظار برای فروشگاه خود را باز کنید. “بودن در اینجا این اوایل من امیدوار هستم که آنها TP پشت در انبار.”

پس از coronavirus همه گیر شروع و سوپر مارکت ها در سراسر کشور آغاز شده رزرو ساعات اولیه برای مشتریان آسیب پذیر است. مینه سوتا فروشنده انجمن خواسته خریداران به افتخار ساعات اولیه محفوظ برای سالمندان معلول ضعف سيستم ايمنی و بهداشت کارگران و اولین پاسخ دهندگان. تا کنون هیچ فروشگاه ها در حال چک کردن شناسه به جز در زمان اختصاص داده شده تنها به اولین پاسخ دهندگان و کارکنان مراقبت های بهداشتی.

در شهرهای دوقلو اکثر فروشگاه ها در حال ارائه زمان اختصاص داده شده و انتظار می رود آنها را به ادامه به طور نامحدود.

سرعت کندتر بود در تازه آویشن و توله در سنت لوئیس پارک بین 6:30 و 7:30 صبح پنج شنبه. “این خیلی زود اما ممنون میشم که در حال انجام آن گفت:” لورن Kolb از میننتنکا او به عنوان خرید در طول توله ارشد از ساعت 7 تا 8 صبح

بارب اشمیت از میننتنکا گفت که او 7 صبح سفر به توله اولین بار بود که او تا به حال شده به فروشگاه مواد غذایی در دو هفته.

“من می خواهم به خرید من انجام قبل از جمعه,” او گفت: با اشاره به اقامت در خانه بخشنامه. “مردم هنوز هم نگه داشتن فاصله خود را.”

برخی از آنها تعجب اگر آن را یک ایده خوب به تعداد آسیب پذیر تجمع در یک مکان.

مینه سوتا وزارت بهداشت گفت: از زمان اختصاص داده شده فراهم می کند و آنها را یک فرصت برای به دست آوردن آنچه آنها نیاز بدون جمعیت.

“اجتماعی فاصله توصیه های نگه دارید تا حتی با جمعیت های آسیب پذیر” گفت: سخنگوی جولی Bartkey. “واقعیت این است که بسیاری از همین حالا باید گزینه های دیگر مانند داشتن شخص دیگری دریافت مواد غذایی خود را برای آنها.”

هنوز هم این گروه توصیه می کند 6-پا فاصله گرفتن و شستن دست بعد از دست زدن به بسته بندی و یا مواد غذایی. همچنین مردم باید در خانه بمانند در صورتی که هر گونه بیماری است.

برخی از سوپر مارکت ها ارائه بار در هر روز در حالی که دیگران مانند Aldi هدف و خارج را انتخاب کنید روزهای خاصی از هفته. فروشگاه های بدون تعیین زمان برای مشتریان آسیب پذیر توصیه به خرید زود هنگام زمانی که درب باز است.

فیل کوچک وارد Lunds & Byerlys در 50 و فرانسه هفته گذشته در 7:30. در 80 او با قدردانی از تلاش های است که فروشنده در حال ساخت به نگه داشتن آسیب پذیر و امن است.

“جهان در برنامه من در حال حاضر,” او گفت: با خوشخو خنده.

 

نویسنده کارکنان جکی کرازبی کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de