سناتورها می خواهند فدرال برای خرید تبلیغات از رسانه های خبری

قانونگذاران در کاپیتول هیل در حال تبادل ایده های جدید برای افزایش تلاش های محلی و رسانه های خبری — تبلیغات از دولت فدرال, CNN, کسب و کار روز جمعه گزارش داد.

نزدیک به سه چهارم مجلس سنا را امضا کرده اند نامه ای به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تشویق سازمان های مختلف به “افزایش تبلیغات در روزنامه های محلی و پخش در ایستگاه به منظور کمک به اطمینان حاصل شود که آنها قادر به ادامه کار در سراسر COVID-19 همه گیر” اخبار خروجی گزارش شده است.

و بیش از نیمی از اعضای مجلس امضا کرده اند خود نامه حمایت همان ایده, اخبار, خروجی گزارش شده است.

حتی قانونگذاران جمهوریخواه کنگره که تمسخر ملی, اخبار رسانه های عمیقا نگران در مورد روزنامه ها و رادیو و تلویزیون در ایالات خانه, CNN, کسب و کار اشاره کرد. کسانی که ارزشمند رسانه ها در هر دو قرمز و آبی متحده از دست داده اند و درآمد حاصل از تبلیغات در طول شیوع کروناویروس.

اگر شده است وجود دارد چندین طرح های مختلف برای اخبار محلی خطوط ایده به دست آوردن بیشترین توجه این است که فدرال تبلیغات پیشنهاد در سی ان ان.

“بسیاری از سازمان های فدرال حفظ تبلیغات حساب به منظور ارائه اطلاعیه و اطلاعات به آمریکایی” سناتور در نامه ای نوشت. “برای مثال اداره آمار دریافت بودجه برای اجرای تبلیغات با توجه به سرشماری سال 2020.”

سناتور گفت: سازمان های فدرال باید برای به اشتراک گذاشتن “اطلاعات ضروری” در مورد این بیماری همه گیر “از طریق تبلیغات محلی” که تزریق برخی از مقدار مورد نیاز سرمایه گذاری به شرکت های رسانه ای.

قبل از آن نامه ای از مجلس شد و خطاب به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. نامه ای از سناتور ایالات متحده آمریکا بود خطاب به راسل Vought اقدام مدیر دفتر مدیریت و بودجه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de