واشنگتن — رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا ریچارد با مته سوراخ کردن R-N. C., به فروش می رسد تا آنجا که $1.7 میلیون نفر در سهام فقط قبل از بازار کاهش یافته و در ماه فوریه نگرانی در مورد کوروناویروس بیماری همه گیر.

سنا سوابق نشان می دهد که با مته سوراخ کردن و خود فروخته بین حدود 600.000 $و $1.7 میلیون نفر در بیش از 30 جداگانه معاملات در اواخر ماه آوریل و اواسط ماه فوریه فقط قبل از اینکه بازار شروع به کاهش کرد و به دولت و مقامات بهداشت شروع به مسئله استارک هشدار در مورد اثرات ویروس. چند تا از سهام در شرکت های که خود هتل.

سهام خرید و فروش شد, اولین گزارش ProPublica و مرکز سیاست پاسخگو. بسیاری از آنها در آمد Feb. 13, فقط قبل از اینکه با مته سوراخ کردن یک سخنرانی در کارولینای شمالی که در آن او پیش بینی عواقب شدید از ویروس ها از جمله مدارس بسته و کاهش در شرکت سفر با توجه به صوتی به دست آمده توسط رادیو عمومی ملی و پنجشنبه منتشر شد.

بورر گفت: در ایالت کارولینای شمالی مخاطبان است که این ویروس بود “بسیار تهاجمی تر در انتقال آن از هر چیز که ما را دیده اند در تاریخ معاصر” و “احتمالا بیشتر شبیه به سال 1918 بیماری همه گیر.”

با مته سوراخ کردن سخنان بسیار وخیم تر از سخنان او ساخته شده بود علنا و آمد به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز کم اهمیت جلوه دادن شدت از ویروس.

هیچ نشانه ای وجود دارد که با مته سوراخ کردن تا به حال هر گونه اطلاعات در داخل به عنوان او به فروش سهام و صادر خصوصی هشدار. هوش پنل نیست هر گونه جلسات در گیر این هفته زمانی که بسیاری از سهام فروخته شد با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع. فرد کاهش یافته و به طور مشخص به بحث در مورد محرمانه کمیته فعالیت است.

با مته سوراخ کردن گفت در توییتر شنبه که آمریکایی ها در حال حاضر در حال هشدار داد در مورد اثرات این ویروس در زمانی که او ساخته شده این سخنرانی به شمال کارولینای دولت جامعه است.

“پیام من به اشتراک گذاشته شده با ترکیبات یکی از مقامات بهداشت عمومی خواست همه ما به توجه به عنوان coronavirus گسترش افزایش یافته است” نوشت: با مته سوراخ کردن. “آماده شود.”

با مته سوراخ کردن ارسال توییت قبل از گزارش خود سهام فروش. یک سخنگوی این سناتور در بیانیه ای گفت که با مته سوراخ کردن “شده است عمیقا نگران تند و ناگهانی تلفات این بیماری همه گیر است که مصرف در اقتصاد ما” و پشتیبانی از کنگره تلاش برای کمک به اقتصاد است. سخنگوی کاهش یافته است شناسایی می شود به منظور به اشتراک گذاری این سناتور تفکر است.

کارولینای شمالی سناتور بود و نه تنها مجلس به فروش سهام فقط قبل از کاهش شیب با توجه به جهانی همه گیر. گرجستان سن. کلی Loeffler جدید, سناتور که برای انتخابات مجدد در این سال به فروش می رسد صدها هزار دلار ارزش سهام در اواخر ماه ژانویه به عنوان سناتور شروع به دریافت جلسات این ویروس همچنین با توجه به سنا سوابق.

در این هفته که به دنبال Loeffler خواست ترکیبات خود را به ایمان به مغلوب ساختن پیشی جستن تلاشهای دولت برای آماده سازی این کشور است.

“realDonaldTrump & دولت او در حال انجام یک کار بزرگ در تلاش برای حفظ آمریکایی ها سالم و امن” Loeffler توییتی Feb. 27.

The Daily Beast اولین گزارش داد که Loeffler کاهش یافته و این سهام در اواخر ماه ژانویه است. سناتور ازدواج به جفری Sprecher, رئیس و مدیر عامل از بین قاره ای ارز که دارای بازار بورس نیویورک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de