رهبران مجلس سنا و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت درباره انتخابات سال معامله به دو برابر هزینه های محبوب برنامه حفاظت و اختصاص بیش از 1 میلیارد دلار در سال برای پاک کردن یک رشد تعمیر و نگهداری پرونده ها در پارک های ملی است.

این معامله اعلام کرد روز شنبه توسط سناتور از هر دو طرف را صرف در مورد $2.2 میلیارد دلار در سال در حفاظت و سرگرمی در هوای آزاد, پروژه ها و پارک های تعمیر و نگهداری در سراسر کشور است.

در صورت تصویب توسط کنگره و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن لایحه “خواهد بود که بیشترین میزان حفاظت از قوانین تصویب شده توسط کنگره در نزدیک به نیم قرن” گفت: جانباز بهداشت ، لامار الکساندر R دنیاست.

الکساندر یکی از 12 سناتور از هر دو طرف که مورد ستایش قرار داد این لایحه در یک کنفرانس خبری در روز شنبه. دستیابی به موفقیت است که پشتیبانی شده توسط رهبران هر دو طرف آمد به عنوان برگ برنده توییتی برای حمایت از این پیشنهاد با وجود بارها و بارها در تلاش برای بریده بریده هزینه برای زمین فدرال حفاظت آب و صندوق در سال های اخیر است.

این برنامه با استفاده از فدرال حق امتیاز را از نفت و گاز حفاری به پرداخت برای حفاظت و تفریحی عمومی پروژه در سراسر کشور است. 55-سال-صندوق مجاز است به جمع آوری 900 میلیون دلار در سال است اما به طور کلی دریافت کمتر از نیمی از این مقدار از کنگره است.

این طرح اعلام کرد روز شنبه به طور کامل به صندوق حفاظت از برنامه و اضافه کردن 1.3 میلیارد دلار در سال برای معوق پارک تعمیر و نگهداری. پیشنهاد 900 میلیون دلار برای زمین و حفاظت از آب است که تقریبا دو برابر $485 میلیون کنگره تصویب شده در این سال و 60 برابر بزرگتر از $15 میلیون تهمت پیشنهاد خود را در 2021 بودجه در ماه گذشته.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعتبار جمهوری خواه سنسور. کوری گاردنر از کلرادو و استیو Daines از مونتانا خود را برای تغییر از قلب است. “همه لطف @SenCoryGardner و @SteveDaines دو بزرگ رهبران محافظه کار!” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

هر دو Daines و گاردنر به دنبال انتخاب مجدد در سال جاری و گاردنر در نظر گرفته شده است یکی از سنا آسیب پذیر ترین امتیازهای. گاردنر که رفت به کاخ سفید با Daines هفته گذشته به لابی مغلوب ساختن پیشی جستن در این لایحه را تکذیب کرد و گفت که سیاست نقش مهمی در رئیس جمهور برگشت. او و Daines گفت: آنها نشان دادند که تهمت تصاویر و نقشه های خود را در آمریکا و با تاکید بر اهمیت حفاظت از محیط زیست در غرب است. آنها همچنین اشاره کرد که رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل پشت این لایحه است.

“من قصد دارم به سعی کنید به بازی سیاست و یا نقطه حزبی انگشتان” گاردنر به خبرنگاران گفت: روز شنبه. “من قصد دارم به تمرکز بر خوب خارج از منزل بزرگ می کند.”

سناتور. Joe Manchin D-W. Va., گفت که او نمی مراقبت در مورد طرح سیاست تنها که آن را به کمک دولت خود و دیگران در سراسر کشور است.

“سیاست بود dammed اجازه دریافت این انجام می شود” Manchin گفت: ایستاده در کنار گاردنر در کنگره آمریکا در کنفرانس خبری.

Daines همچنین عنوان این لایحه را به سیاست گفت: “این هر دو حزب حاضر است.”

“این است که در مورد انجام درست برای امریکا” اضافه شده بهداشت ، تام Udall, D-M. N.

سابق کلرادو رژیم صهیونیستی است. shive دموکراتیک پیشتاز به چالش گاردنر گفت: در یک صدای جیر جیر که گاردنر پشتیبانی کاهش به حفاظت از صندوق به تازگی به عنوان 2018. گاردنر نیز رای به تایید سابق نفت و زغال سنگ لابی دیوید برنارد به عنوان وزیر کشور.

“تنها رئیس جمهور تهمت را ستایش یک رکورد بود” Hickenlooper گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیش بینی کرد کنگره را از تصویب این طرح کمک می کند که آدرس یک مبلغ 12 میلیارد انبار در نگهداری از پارک های ملی است. “زمانی که من آن را امضا و به قانون آن خواهد شد تاریخی برای ما زیبا اراضی عمومی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک صدای جیر جیر.

سناتور. جان تستر D-Mont., به نام تهمت را صدای جیر جیر “خبر خوب” اما افزود: “آن را تقریبا بیش از حد خوب درست باشد.”

در جلسه بودجه چهار شنبه, برنارد شوخی که مغلوب ساختن پیشی جستن صدای ناشی از “تپش قلب” در کاخ سفید بودجه اما گفت که او و بقیه از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حمایت کامل بودجه برای حفاظت از برنامه و برای پاکسازی تعمیر و نگهداری پرونده ها و دیرین اولویت داخلی دبیران از هر دو طرف.

“رئیس جمهور ساخته شده نظر خود را و من خیلی 100% اعتماد به نفس همه را در خط” برنارد گفت. به نام او این پیشنهاد را “یک فرصت فوق العاده ای برای حفاظت از محیط زیست در امریکا” و از کنگره خواست به “تصرف در روز است.”

Udall ستایش تهمت سیاسی غرایز و گفت: “رئیس جمهور حق به معنای این است که محبوب مسئله است.” یک نظرسنجی اخیر یافت می شود 70 درصد از غربی ها از جمله تعدادی از هر دو طرف حمایت کامل مالی از برنامه حفاظت از محیط زیست.

“اگر رئیس جمهور این است که صادقانه در رها کردن خود از دولت قبلی تلاش برای روده” صندوق او و دیگر دموکرات ها هستند و مشتاق به کار در سراسر خطوط حزب “برای دریافت این انجام می شود برای مردم آمریکا و برای نسل های آینده” Udall گفت.

سناتور. ماریا Cantwell, D-بشویید. به نام زمین و آب حفاظت از صندوق ملت موفق ترین برنامه حفاظت از محیط زیست.

اواخر واشنگتن بهداشت ، هنری “حرکت شبیه چمچه زنی” جکسون کمک در ایجاد برنامه در اواسط سال 1960 “اما در طول سال از آن شده است shortchanged بیش از 20 میلیارد دلار,” Cantwell گفت. “همین دلیل است که من بسیار سپاسگزار است که ما سال تلاش برای دریافت کامل و دائمی بودجه برای LWCF در حال حاضر دارای دو حزبی حمایت ما نیاز به آن را قانون زمین.”

در همان زمان این لایحه خواهد شد و آدرس یک “غیر قابل قبول” تعمیر و نگهداری پرونده ها در پارک های ملی مانند المپیک و کوه رینیر در دولت Cantwell گفت.

“عبور از این قانون خواهد بود یک افزایش بزرگ برای سرگرمی در هوای آزاد, اقتصاد,,” او گفت:.

صورتحساب برای افزایش حفاظت از صندوق و آدرس تعمیر و نگهداری پرونده ها باید از حمایت هر دو حزب در حزب دموکرات کنترل می شود ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im