واشنگتن — سرخوردگی آب پز به خشم در یک تماس خصوصی با معاون رئیس جمهور مایک پنس به عنوان سناتور دموکرات سوال مقامات دولت در مورد کوروناویروس تست برنامه اما در سمت چپ بدون پاسخ کافی.

در یک نقطه در جمعه تماس مین ایالت آنگوس کینگ مستقل و فرماندار سابق گفت: پنس دولت را به عدم توسعه کافی ملی تست رژیم است “dereliction وظیفه” با توجه به یک فرد که عضو ساعته تماس بود اما غیر مجاز به بحث در مورد آن و اعطا شده اند.

“من هرگز دیوانه در مورد تماس تلفنی در زندگی من” پادشاه گفت: مقامات دولت فرد گفت.

تقاضای بیشتر برای تست قبل از اجرای جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دستورالعمل های جدید برای سهولت اقامت-صفحه اصلی محدودیت است یک اولویت برای دموکرات ها. آنها غذای هشدارهای مقامات بهداشت نگران این ویروس به سادگی بومرنگ به طولانی شدن بحران ملی.

انفجار آمد و به عنوان جمهوری خواهان نشانه جمعه آنها حاضر به قبول خواستههای دموکراتیک اضافی برای بودجه فدرال برای بیمارستان ها به عنوان بخشی از تلاش برای شکستن بن بست بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت 250 میلیارد دلار اضطراری درخواست برای یک کسب و کار کوچک چک یارانه برنامه که از پول است.

خانه ایران رهبر کوین مک کارتی به اسوشیتد پرس گفت که او نیز حاضر به دیدار با تقاضا توسط مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا به کنار برخی از درخواست “چک حفاظت” بودجه برای جامعه دهندگان.

اما او گفت جمهوری خواهان رسم خط در خواستههای دموکراتیک اضافی برای دهها میلیارد دلار بودجه اضافی برای دولت های ایالتی و محلی رنج می برند از کاهش درآمدهای مالیاتی. مک کارتی گفت: جمهوری خواهان نیز می خواهید دوباره پر کردن یکی دیگر از اداره کسب و کار کوچک برنامه ارائه می دهد که فاجعه وام.

“من فکر می کنم آن خواهید بود (چک حفاظت) دیگر SBA … فاجعه بخش است. و احتمالا برخی از بیمارستان پول” مک کارتی گفت: در مصاحبه روز شنبه با AP. “من فکر نمی کنم شما هر گونه پول برای دولت در آن وجود دارد به دلیل متحده در حال حاضر آن را داشته باشد.” دولت های ایالتی و محلی اهدا شد 150 میلیارد دلار در ماه گذشته.

خانه ملاقات در یک طرفدار forma جلسه روز جمعه که در آن هیچ کسب و کار انجام شد. سنا در جلسه به سرعت موکول شنبه بدون هر گونه پیشرفت. جلسه بعدی هر دو مجلس یا سنا سنا در جلسه روز شنبه که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای اقدام قوه مقننه اگر همه طرف به توافق برسند.

ادامه مذاکرات به تعطیلات آخر هفته و فشار نصب پس از SBA پنج شنبه اعلام کرد آن خود رسیده است $349 میلیارد وام محدود است و دیگر پذیرش برنامه های کاربردی.

در موضوع چک حفاظت از برنامه بود که یک محور از آخرین ماه عظیم نجات بیل. این برنامه می دهد کمک های مالی به کسب و کار با کمتر از 500 کارگر به طوری که آنها می تواند به حفظ حقوق و دستمزد و پرداخت اجاره بها در حالی که بستن کسب و کار خود را در اجتماعی فاصله مقررات.

اما از آن شده است غرق کسب و کار درخواست وام خود رسیده تخصیص بودجه محدود است. نا امید کسب و کار هستند خواستار کمک بیشتر و فشار شدید بر دموکرات ها برای ارائه اطلاعات بیشتر.

“آنها می تواند به حفظ این دیگر هیچ” مک کارتی پیش بینی کرد با استناد به ناآرامی در میان رتبه و فایل دموکرات مانند دین فیلیپس یک دانشجوی سال اول از مینه سوتا است.

“بسیاری از این کسب و کار — که هم شامل ستون فقرات اقتصاد ما — در پرتگاه عجز از پرداخت دیون. کنگره باید کنار حزبی وابستگی و تصویب برای کمک به این شرکت ها در حال حاضر. هیچ تاخیر. هیچ عذر و بهانه” فیلیپس در بیانیه ای گفت. “این برای کشور ما صاحبان کسب و کار کوچک خود را از کارکنان و خانواده های آنان است. ما به سادگی نمی توانیم به آنها اجازه پایین.”

در ضمن رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y. گفت پول بیشتری مورد نیاز است به صورت گسترده در دسترس برای تست coronavirus قبل از اقتصاد می شد با اعتماد به نفس.

“در حال حاضر تست رژیم scattershot و کاملا ناکافی برای این کار که مورد نیاز به کشور بازگشت به کار” شومر گفت: در MSNBC را “صبح جو.”

سناتور جمهوریخواه همچنین در مورد تست خود به خود تماس خصوصی در اوایل این هفته با رئیس جمهور و مقامات دولت. اما آنها شمارنده که مقدار زیادی از پول در حال حاضر اختصاص داده شده است برای تست.

“در ماه گذشته کنگره داده است آژانس های فدرال تا 38 $میلیارد دلار به توسعه آزمون های درمان و واکسن” گفت: سناتور. لامار الکساندر رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس سنا پنل. “ما باید شروع به استفاده از پول کنگره در حال حاضر ارائه شده قرار داده و سیاست را کنار گذاشته و با هم کار کنند در بیشتر آزمایشات با نتایج سریع.”

روز پنجشنبه در مجلس سنا در جلسه ویژه یک سخنرانی کوتاه توسط یک نا امید اکثریت رهبر میچ مک کانل R-Ky., که گفت که او تا به حال پاک 250 میلیارد دلار بسته در ایران با طرف اما دموکرات ها را متوقف کرده اند آن را.

“دموکرات نمی خواهد اجازه دهید ما بازگشایی برنامه” مک کانل گفت. “این واقعا باید بالاتر از سیاست است.”

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده صدای خود را به tweeting که “هیچ چیز دموکرات” باید بلافاصله پس از بازگشت به واشنگتن و تصویب این قانون است. “پایان بی پایان تعطیلات!,” او نوشت.

کنگره تا حد زیادی توقیف نیاز به اجماع از همه طرف برای هر قانون به تصویب و توافق رهبران تعهد به چوب نزدیک به مغلوب ساختن پیشی جستن را با وجود درخواست دموکرات های اضافی خواسته است.

سنا است که به دور از واشنگتن از طریق مارس 4, اما آن را برگزار دو بار در هر هفته برای طرفدار forma جلسات است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به تصویب بیشتر coronavirus کمک — اگر و تنها اگر هیچ سناتور اشیاء.

مک کانل خواسته توسط یک خبرنگار که آیا او می تواند حمایت از هر گونه توافق با شومر و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin شد noncommittal.

“خب, ما می خواهم به نگاهی به آن. اعضای من می خواهم به علاوه کوچک-کسب و کار برنامه. ما فکر می کنم نیاز است,” او گفت.

دموکرات ها می خواهند پول برای بیمارستان ها بر دوش تحت COVID-19 caseloads و بودجه اضافی برای دولت و دولت های محلی زور زدن به اقتصاد اسلاید به رکود است.

آنها همچنین می خواهید مطمئن شوید که چک حفاظت از برنامه باز می شود تا بیشتر به کسب و کار است که نمی ایجاد روابط با بانک ها شده اند که پذیرش برنامه های کاربردی برای نجات بودجه.

جمهوری خواهان در حال مهیج برای کمک به بیمارستان های روستایی در حالی که دموکرات ها نیز مشتاق به افزایش کمک به کمبود پول نقد متحده و دولت های محلی که درآمد حفره حفره. کمک ایالات متحده ممکن است یک کشش به این موضوع می توانید به راحتی تحریک دعوا میان بالا مالیاتی ایالات مانند کالیفرنیا و نیویورک و کشورهای کوچکتر بیشتر به طور معمول اجرا شده توسط خواهان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de