سنا به رای دادن در مغلوب ساختن پیشی جستن محاکمه شاهدان با پایانی

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد رهبری برای همه-اما-برخی استیضاح تبرئه به عنوان سناتور آماده شده در روز جمعه را رد تلاش برای تماس بیشتر شاهد نقل مکان کرد و شروع به آوردن نزدیک به سوم استیضاح محاکمه در تاریخ آمریکا است.

زمان نهایی رای در مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز نامشخص است. سنا gaveled باز با چهار ساعت تعیین شده برای استدلال در این سوال از تماس شاهدان بیشتر

نتیجه این بود به طور فزاینده ای روشن پس از یک کلید جمهوری خواه ایالت لامار الکساندر ایالت تنسی اعلام کرد که او نمی نیاز به دیدن یا شنیدن بیشتر در شهادت. او گفت: دموکرات ها ثابت کرده خود را مورد تهمت و آزار و قدرت مسدود کنگره اما او فکر نمی کنم مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات رز به impeachable سطح.

به عنوان مجلس سنا افتتاح شد دیگر خواه سناتور لیزا Murkowski از آلاسکا اعلام کرد او هم مخالفت کرد و گفت: این اقدامات “تخریب” نهاد.

“من به این نتیجه رسیده اند که وجود خواهد داشت بدون محاکمه عادلانه در سنا,” او گفت:. “من باور نمی کنم ادامه این روند تغییر خواهد کرد هر چیزی. این غم انگیز است برای من به اعتراف است که به عنوان یک نهاد کنگره شکست خورده است.”

به طور جداگانه نیویورک تایمز روز جمعه گزارش داد که یک نسخه خطی کتاب با مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون توصیف ممکن است در جلسه ای که در آن بولتون ادعا می کند که تهمت دستور داد او را به تماس رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskiy به تشویق او را به ملاقات با رودی جولیانی رئیس جمهور وکیل خصوصی.

بولتون هرگز تماس او می نویسد در حساب خود را اضافه می کند که جزئیات به دادستان’ مشاجره که مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار Zelinskiiy برای کمک به تحقیقات برای کمک به تهمت سیاسی در حالی که تهمت بود خودداری ایالات متحده کمک های نظامی به عنوان یک اهرم. این بود که دو ماه قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر معروف تلفن تماس با Zelinskiiy است که تمرکز از استیضاح اتهامات عنوان شده علیه.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تکذیب کرد ساخت این اظهارات.

مشتاق برای تبرئه رئیس جمهور و متحدان خود را در اکثریت جمهوریخواه در حال مسواک زدن گذشته آیات جدید از بولتون تهمت سابق مشاور امنیت ملی و همچنین هنجارهای تاریخی است که می تواند این اولین سنا استیضاح دادگاه بدون شاهد است. آنها در برابر هر گونه تلاش دموکرات ها برای حفظ رسیدگی رفتن برای هفته ها.

رای گیری در شاهد زیر سوال بود و انتظار می رود اواخر روز شنبه پس از ساعت ها بحث با دیگر آرا کشش خوبی به شب. زمان تنظیم نشده بود.

دموکرات ها هشدار داد در نتیجه نمی خواهد به معنای واقعی تبرئه برای مغلوب ساختن پیشی جستن اما یک پوشش.

“آنها در مورد به اخراج این کار را با یک شانه و یک ‘Who cares?'” گفت: آمریکا و رتبه سوم دموکرات پتی موری از واشنگتن است. “حقیقت کامل در خواهد آمد.”

استیضاح رئیس جمهور است که در انتخابات سال قبل از یک کشور تقسیم شده است. اولیه رای گیری آغاز می شود دوشنبه در آیووا و تهمت می خواهد عمل خود را در دادگاه به پایان رسید و در زمان او دولت از آدرس اتحادیه روز سه شنبه.

معترضان ایستاده بود در خارج از کنگره به عنوان سناتور وارد روز جمعه اما تعداد کمی از بازدید کنندگان شده اند از سنا گالری.

با وجود دموکراتها مفرد و گاهی اوقات — پرشور تمرکز بر روی تماس شاهدان پس از وحی از جان بولتون سابق امنیت ملی, مشاور شماره در حال حاضر در حال سقوط کوتاه است. آن را به چهار جمهوریخواهان برای شکستن با 53-صندلی اکثریت و پیوستن با تمام دموکرات ها به تقاضا بیشتر از شهادت.

قاضی جان رابرتز در نقش نادر قاضی بیش از استیضاح دادگاه می تواند شکستن یک کراوات اما به نظر می رسد بعید است.

الکساندر گفت: در بیانیه ای که اواخر روز پنجشنبه وجود دارد “بدون نیاز به شواهد بیشتری” به مغلوب ساختن پیشی جستن تیم احتمال رای گیری مجلس سنا در مسیر آن است. نه این که او پذیرفته تهمت را تکرار ادعای “کامل” روابط با اوکراین است.

الکساندر خبرنگاران گفت: در این کنگره که بعد از “نه روز طولانی و شنیدن 200 ویدئو کلیپ از شاهدان … من نمی نیاز به هر گونه شواهد بیشتری از آنجا که من فکر کردم آن بود ثابت کرد که رئیس جمهور آنچه را که او به اتهام انجام می دهند.”

گفت: الکساندر: “اما که نمی افزایش به سطح یک impeachable جرم بنابراین من نمی من نمی نیاز به هر گونه شواهد بیشتری برای تصمیم گیری من.”

پرسید که آیا تهمت سزاوار انتخاب مجدد در پی چنین تخلف الکساندر گفت: “هر کس را که تصمیم گیری برای خود.”

تهمت بود استیضاح توسط مجلس ماه گذشته در دو اتهام اول که او مورد آزار قرار گرفته قدرت خود را شبیه هیچ دیگر رئیس جمهور انداختن اوکراین و ایالات متحده آمریکا-اوکراین روابط. دموکرات ها می گویند تهمت خواسته های آسیب پذیر متحد برای بررسی جو بایدن و افشا و خنثی تئوری های 2016 انتخابات دخالت خودداری امنیتی آمریکا به کمک به این کشور در مبارزه روسیه در مرز خود را. مقاله دوم از استیضاح می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس مسدود خانه کاوشگر در راه است که در معرض تهدید این کشور سه شاخه سیستم کنترل و توازن.

قبل از اسکندر بیانیه جمهوری خواه ایالت سوزان کالینز از مین گفت: اواخر روز پنجشنبه او را رای به اجازه می دهد شاهدان در استیضاح محاکمه به طور خلاصه در بالا بردن دموکرات امیدوار است برای دستیابی به موفقیت.

اما الکساندر وزن در دقیقه بعد.

دموکرات ها ساخته شده است فشار بر سناتور برای شهادت اما مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا استدلال آن را بیش از حد طولانی به عنوان آنها به سرعت رو به جلو حتی پس از بولتون بالقوه شاهد عینی به ناروا اقدامات دقیق در آینده کتاب آورده قطعیت.

بولتون آینده کتاب معتقد او شخصا شنیده تهمت می گویند او می خواست کمک های نظامی نکردن از اوکراین تا زمانی که این توافق به بررسی Bidens. مغلوب ساختن پیشی جستن را تکذیب کرد و گفت چنین چیزی.

پنجشنبه شهادت شامل افزایش درخواست به سناتورها-به-هیئت منصفه که تصمیم خواهد گرفت مغلوب ساختن پیشی جستن سرنوشت یا متوقف کردن یک رئیس جمهور که دموکرات ها می گویند تلاش برای تقلب در انتخابات آینده را دوباره و یا به تعطیل استیضاح که جمهوری خواهان اصرار دارند که هرگز بیش از یک حزبی حمله.

“اجازه دهید به کشور محاکمه آنها می تواند افتخار” گفت: تشکر. آدام شیف سرب دادستان برای آمریکا. او ارائه شده به فقط یک هفته برای رسوبات جدید شاهد جرقه بحث جدید.

مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل اریک Herschmann اعلام دموکرات ها هستند و تنها تعقیب رئیس جمهور به دلیل آنها نمی تواند ضرب و شتم او را در سال 2020 است.

“ما اعتماد مردم آمریکا به تصمیم می گیرید که باید رئیس جمهور ما” Herschmann گفت. “به اندازه کافی به اندازه کافی است. توقف همه از این است.”

سناتور اعزام بیش از 100 نمایش داده شد بیش از دو روز. پرسش از احزاب رهبران سناتور در حال اجرا برای نامزدی حزب دموکرات در برابر تهمت و حتی دو حزبی ائتلاف از هر دو طرف راهرو.

مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا متمرکز برخی از وقت خود را در روز شنبه refloating اتهامات علیه بایدن و پسرش هانتر بایدن که در خدمت در هیئت مدیره یک شرکت گاز در اوکراین در حالی که پدر او معاون رئیس جمهور. تشکر. Val Demings D-Fla., یکی از مدیران گفت: Bidens باید کمی به سنا در مورد تهمت را تلاش برای “لرزش” اوکراین برای مبارزات انتخاباتی خود را.

کاخ سفید مسدود شده مقامات آن از شهادت در دادرسی و اعتراض دارد که “مقادیر قابل توجهی از اطلاعات طبقه بندی شده” در مقاله. بولتون استعفا داد و در سپتامبر گذشته — مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که او از کار اخراج شد — و او و وکیل او اصرار داشت این کتاب را شامل نمی شود هر گونه اطلاعات طبقه بندی شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید