سنا در دوشنبه گذشت 77 روز از فرمت های کلیدی نظارت قدرت اف بی آی با استفاده از در امنیت ملی تحقیقات گزارش تپه.

این حرکت پس از مجلس سنا روز پنجشنبه گذشته موفق به رای دادن به تمدید ابزار نظارت قبل از آنها منقضی شده یکشنبه شب بیش از یک بن بست های سیاسی در دولت جاسوسی و نظارت بر اطلاعات خارجی عمل می کنند.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بارها ابراز شک و تردید در مورد نظارت دولت تحت نظارت بر اطلاعات خارجی عمل می کنند و یا FISA.

نظارت قدرت باید گاهی reauthorized توسط قانونگذاران.

خانه آخرین جمعه گذشت ایالات متحده آمریکا آزادی عمل با عبور نمود در دو حزبی اساس هر چند سنا موکول برای آخر هفته در روز پنج شنبه بدون در نظر گرفتن اقدام پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او خوشحال با این وضعیت بازی در اطراف قانون.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل که پشتیبانی از خانه و اندازه گیری در روز دوشنبه گفت: تمدید موقت “reauthorizes ابزار که امنیت ملی ما نیاز به در حالی که همچنین تحمیل تعدادی از اصلاحات جدید که پایه پاسخگویی به مطالبات است.

“سنا باید صبر کنید تا عمل” مک کانل اضافه شده است. “من صمیمانه امیدواریم که که حتی همکاران ما که ممکن است مایل به رای دادن در برابر خانه بیل نمی خواهد ما را طولانی این مختصر مرور در مقامات و که ما قادر خواهد بود برای دریافت این ابزار آنلاین این هفته است.”

برایان o’hare رئیس جمهور از ماموران اف بی آی ارتباط و گفت: این قدرت است “ضروری” برای محافظت از ملت است.

“این است که یک حزبی یا سیاسی آن است که یک ماده ایمنی و امنیت ملی است. اجازه می دهد غربت wiretaps سوابق کسب و کار و گرگ تنها مقررات مربوط به مرور حتی برای یک دوره کوتاه از زمان است که بی پروا و غیر ضروری” اهار در بیانیه ای گفت.

گروه های آزادی های مدنی و طرفداران حفظ حریم خصوصی به شدت مخالف این لایحه است.

گروه حمایت از مطبوعات آزاد هشدار داد که این قانون را “reauthorize سوء استفاده دولت نظارت قدرت.”

“این لایحه reauthorize بخش 215 قدرت کنگره تاسیس تحت USA Patriot Act در سال 2001” مطبوعات آزاد اشاره کرد. “بخش 215 ارائه امنیت ملی سازمان های ذکر شده در گذشته برای حمایت از خود بی جا مجموعه ای از سوابق تلفن از صدها میلیون نفر از مردم در ایالات متحده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de