سنا پنل پشت ارزیابی است که دخالت روسیه در سال 2016

دو حزبی سنا گزارش منتشر شده در پنج شنبه تأکید آمریکا بر جامعه نتیجه گیری است که روسیه دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016 در یک دور گرفته تا تاثیر مبارزات انتخاباتی تایید شده توسط ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و با هدف کمک به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده کاخ سفید است.

این گزارش را رد تهمت و ادعا می کند که جامعه اطلاعاتی مغرضانه بود در برابر او زمانی که به این نتیجه رسیدند که روسیه تا به حال دخالت از طرف او در انتخابات. آن را می گوید به جای آن که مقامات امنیتی تا به حال اطلاعات خاص که روسیه ترجیح مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات که آن را به دنبال بدنام دموکراتیک حریف هیلاری کلینتون و پوتین بود “تایید و کارگردانی جنبه” کرملین تاثیر مبارزات انتخاباتی.

سناتورها هشدار داد که دخالت می تواند دوباره اتفاق می افتد این انتخابات ریاست جمهوری سال است.

به شدت redacted گزارش کمیته اطلاعات مجلس سنا بخشی از پنل بیش از سه سال تحقیقات به دخالت. سازمان های اطلاعاتی به این نتیجه رسیدند در ژانویه 2017 که روسها تا به حال درگیر در جاسوسی سایبر و توزیع پیام از طریق روسیه-کنترل تبلیغات رسانه ها برای تضعیف ایمان در روند دموکراتیک صدمه دیده کلینتون و کمک مغلوب ساختن پیشی جستن که در نهایت رئیس جمهور شد.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها مورد سوال ارزیابی شده است و تایید شده توسط مشاور ویژه سابق رابرت مولر در گزارش خود در سال گذشته است. مولر به این نتیجه رسیدند که دخالت روسیه شد “گسترده و سیستماتیک” اما او نمی پیدا کردن یک توطئه جنایی بین روسیه و تهمت و مبارزه است.

کمیته اطلاعات مجلس سنا رئیس ریچارد با مته سوراخ کردن R-N. C., در بیانیه ای گفت که پنل “هیچ دلیلی برای اختلاف” جامعه اطلاعاتی را نتیجه گیری کرد و گفت آنها منعکس قوی tradecraft و تحلیلی استدلال است. او گفت: سازمان’ نتیجه رسیدند که چنین انتخابات دخالت است “the new normal” بوده است متحمل شده اند در سه سال پس از آن منتشر شد.

“با 2020 انتخابات ریاست جمهوری نزدیک شدن به آن را مهم تر از همیشه است که ما هوشیار باشند و در برابر تهدید دخالت از دشمن خارجی بازیگران” گفت: با مته سوراخ کردن.

گزارش کمیته اطلاعات سنا خواستار سازمان های ارزیابی یک “دستاورد چشمگیر” و تایید آن هسته گیری که روسیه تا به حال دخالت در مقیاس بزرگ در انتخابات و این که پوتین به کارگردانی دخالت.

“کمیته خاص که هوش را به عنوان به خوبی به عنوان منبع باز ارزیابی حمایت از ارزیابی که رئیس جمهور پوتین تایید و کارگردانی جنبه های این نفوذ کمپین” به گزارش سنا متحده است.

این پنل گفت: آن را در بر داشت که جامعه اطلاعاتی تا به حال ارائه اطلاعات کافی برای پشتیبانی از نتیجه آن است که روسیه در حال توسعه یک اولویت برای مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از کلینتون در انتخابات. این گزارش می گوید مقامات امنیتی “به طور مداوم” گفت: این کمیته در مصاحبه که آنها تحت هیچ فشار سیاسی برای رسیدن به نتیجه گیری خود را.

سنا بررسی همچنین شیرجه زده داخلی, بحث در مورد چگونه و آیا به ترکیب به جامعه اطلاعاتی ارزیابی جزئیات از پرونده تحقیق از سابق انگلیسی, جاسوسی, کریستوفر استیل که FBI با اتکا به آن به دنبال حکم به استراق سمع در سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین aide.

مقامات در نهایت تصمیم گرفت که شامل اطلاعات به عنوان دو-صفحه ضمیمه ترین طبقه بندی شده بخشی از ارزیابی. مجلس سنا می گوید که اطلاعات از استیل استفاده در بدن از ارزیابی و یا به “حمایت از هر یک از آن تحلیلی قضاوت.”

پرونده آمده است تحت اضافی موشکافی در هفته گذشته به عنوان تازه محرمانه پانوشت از وزارت دادگستری بازرس کل گزارش افزایش چشم انداز که دروغ ساخته اند می تواند راه خود را به تحقیقات فایل های. FBI مقامات گفت: کمیته مجلس سنا در مصاحبه که آنها “آیا تا به حال یک مشکل عمده اگر ضمیمه شده شامل” با توجه به گزارش.

سابق FBI مدیر James Comey گفت: در پاسخ به سوال از با مته سوراخ کردن: “من اصرار داشت که ما آن را به حزب و من اگنوستیک که آیا آن را footnoted در سند خود قرار داده به عنوان یک ضمیمه است.”

او گفت که او تا به حال یک خاطره از گفتن سابق جمهوریخواه که او در نظر گرفته اطلاعات از استیل به “مربوطه” و آن “باید بخشی از در نظر گرفتن.”

در حالی که تا حد زیادی ستایش ارزیابی گزارش سنا می گویند آن را انجام داده اند می تواند یک کار بهتر از به دنبال در انتخابات قبلی تداخل. آن را می گوید سازمان های ارائه شده روشن استدلال که چنین دخالت بی سابقه بود اما نه به اندازه کافی تجزیه و تحلیل دخالت از سال 2008 و 2012 انتخابات ریاست جمهوری, به عنوان آن را می گوید رئیس جمهور سابق باراک اوباما خواسته بود آنها را به انجام.

این کمیته بالا دموکرات ایالت ویرجینیا مارک وارنر در بیانیه ای گفت که این سازمان’ ارزیابی نشان دهنده “نوع بی طرفانه و حرفه ای کار می کنند ما انتظار داریم و نیاز به از هوش جامعه.” هشداردهنده هشدار داد که این کشور نباید گرفتار آمادگی دوباره.

یکی دیگر از دموکرات در پنل ایالت اورگان Ron Wyden, اضافه, خود, بیشتر, بی پرده, نظرات در بیانیه ای در پایان این گزارش. او گفت: این کمیته کار روشن می سازد که جامعه اطلاعاتی را یافته در تداخل هستند “و نه یک “جعل'” فقط به این دلیل که پوتین آن را انکار می کند.

“روسیه دخالت در انتخابات 2016 یک واقعیت است و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن احترام به پوتین تنها در خدمت بیشتر به روسیه دروغ و تضعیف تلاش ها برای دفاع از ایالات متحده در برابر ادامه حملات” Wyden نوشت.

گزارش نهایی می آید تقریبا دو سال پس از این پنل برای اولین بار منتشر شده یافته های آن موافقت با هوش جامعه 2017 نتیجه گیری. انتشار آن به تعویق افتاد که سازمان های اطلاعاتی بررسی آن را برای declassification و خیلی از آن باقی مانده است redacted. برای نوشتن این گزارش کمیته بررسی هزاران صفحه از اسناد و مدارک و انجام مصاحبه با مقامات اطلاعاتی.

این چهارمین پنج گزارش سنا پانل انتشار در مداخله. تحقیقات قبلی بررسی تلاش های روسیه به نقض دولت در سیستم انتخابات و دستکاری رسانه های اجتماعی ساخته شده و توصیه هایی برای جلوگیری از بیشتر تداخل در آینده است. یکی دیگر از بررسی اشتباهات دولت اوباما به روسیه دخالت.

کمیته پنجم و آخر گزارش را بررسی خواهد کرد ضد جاسوسی یافته از جمله این که آیا تهمت مبارزه با توطئه روسیه است. این معلوم نیست که منتشر خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im