واشنگتن — سنا تایید اندازه گیری دو حزبی پنج شنبه با هدف محدود کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اقتدار به راه اندازی عملیات نظامی علیه ایران با هشت خواهان پیوستن به حزب دموکرات در یک پست-استیضاح پیشنهاد برای محدود کاخ سفید است.

این توبیخ شد سنا عمده رای پس از acquitting مغلوب ساختن پیشی جستن در استیضاح اتهامات هفته گذشته است. مغلوب ساختن پیشی جستن است و انتظار به حق وتو جنگ قدرت وضوح اگر آن را می رسد میز خود هشدار داد که اگر “دست بسته بود و ایران می توانست یک روز زمینه.'”

اندازه گیری شده توسط سناتور. Tim Kaine, D-Va., می گوید تهمت باید برنده تایید از کنگره قبل از درگیر شدن در بیشتر اقدام نظامی علیه ایران است. Kaine و دیگر حامیان گفت: این قطعنامه که به تصویب 55-45 بود نه در مورد تهمت و یا حتی ریاست جمهوری, اما به جای مهمی بود reassertion از کنگره قدرت اعلام جنگ است.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر روسای جمهور “باید همیشه توانایی دفاع ایالات متحده از حمله قریب الوقوع به قدرت اجرایی به آغاز جنگ متوقف می شود وجود دارد,” Kaine گفت. “توهین آمیز جنگ نیاز به یک کنگره بحث و رای بدهند.”

سنا رای گیری همچنان یک الگوی است که در آن سناتور جمهوریخواه نشان داده اند که تمایل به چالش تهمت در سیاست خارجی تیز خروج از حمایت قوی خود را در طول استیضاح و داخلی مهم است. نقل مکان کرد و کنگره برای اعمال محدودیت در ایالات متحده با عربستان جنگ در یمن در سال گذشته پس از آمریکا-روزنامه نگار بر اساس جمال Khashoggi کشته شد در یک قتل وحشتناک در عربستان سعودی کنسولگری در ترکیه است.

دو حزبی رای در مجلس نمایندگان و سنا در یمن شد نادر اعمال قدرت از کنگره برای اولین بار پس از عبور از جنگ قدرت عمل از سال 1973. و تهمت بی درنگ وتو آن است.

T wo-سوم آرا در خانه و عربستان-اجرای سنا مورد نیاز خواهد بود به نادیده گرفتن یک انتظار مغلوب ساختن پیشی جستن حق وتو از جنگ جدید قدرت وضوح در ایران.

پاسخ به یک ادعا توسط برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان و تهمت خود را که اندازه گیری خواهد ارسال سیگنال از ضعف به ایران و دیگر پتانسیل دشمنان Kaine گفت: مخالف درست بود.

“هنگامی که ما ایستادن برای حاکمیت قانون در جهان است که hungers برای بیشتر حاکمیت قانون — و می گویند:” این تصمیم اساسی است و ما باید قوانین است که ما می رویم به دنبال بنابراین ما می توانیم یک تصمیم خوب,’ است که یک پیام از قدرت” Kaine گفت.

سناتور. مایک لی R-یوتا به توافق رسیدند. لی پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست خارجی از جمله در قبال ایران گفت: کنگره نمی تواند فرار آن در قانون اساسی مسئولیت به عمل در مورد مسائل جنگ و صلح.

“چه مردم آمریکا و کل جهان را ببینید از بحث ما در مورد به در سنا است که وجود دارد فراوان است پشتیبانی برای ایالات متحده در نظر گرفتن مواضع با توجه به ایران” لی گفت. “و به عنوان بخشی از که ما می خواهیم به مطمئن شوید که هر گونه اقدام نظامی که باید مجاز است در واقع به درستی مجاز توسط کنگره است. که نشان نمی دهد ضعف است. که نشان می دهد قدرت است.”‘

اصل کنگره تصویب تاسیس شده است به یک دلیل مهم, Kaine گفت. “اگر ما به سفارش زنان و مردان جوان ما … به خطر جان خود را در جنگ از آن باید بر اساس دقت شور توسط مردم انتخاب می شوند مقننه و نه می گویند-پس از هر یک نفر است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مورد مناقشه است که این استدلال در توییتر که یک رای در برابر کین در مورد رابطه پیشنهاد مهم برای امنیت ملی و با اشاره به Jan. 3 حمله هواپیماهای بدون سرنشین که به کشته شدن ایران را بالا ژنرال قاسم سلیمانی.

“ما در حال انجام بسیار خوبی با ایران و این زمان برای نشان دادن ضعف. آمریکایی ها به شدت حمایت ما حمله تروریستی سلیمانی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اگر دست من بسته بود و ایران می توانست یک روز زمینه. می فرستد یک سیگنال بسیار بد. دموکرات ها هستند و تنها با انجام این کار به عنوان تلاش برای شرمسار حزب جمهوری خواه. اجازه ندهید این اتفاق می افتد!”

تهران در پاسخ به ایالات متحده حمله سلیمانی با راه اندازی موشک در دو پایگاه نظامی در عراق که سربازان آمریکایی. این حمله ناشی از صدمات مغزی در حداقل 64 سربازان آمریکایی در پنتاگون گفت..

دموکرات ها و جمهوری خواهان به طور یکسان انتقاد یک جلسه با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در مدت کوتاهی پس از حمله هواپیماهای بدون سرنشین گفت: مقامات ایالات متحده ارائه اطلاعات مبهم در مورد یک حمله احتمالی بودن برنامه ریزی شده توسط ایران اما هیچ توجهی جزئیات.

Kaine به مدت طولانی تحت فشار قرار دادند برای عمل reasserting کنگره قدرت اعلام جنگ است. در آمریکا درخواست او برداشته اولیه زبان است که هدف تهمت به نفع یک تعمیم بیانیه ای اعلام کرد که کنگره دارای قدرت تنها به اعلام جنگ. این قطعنامه همچنین هدایت مغلوب ساختن پیشی جستن به خاتمه استفاده از نیروی نظامی علیه ایران و یا هر بخشی از دولت خود بدون نیاز به تایید از کنگره است.

سناتور. سوزان کالینز R-مین شرکت حامی به نام قطعنامه “بسیار مورد نیاز است و دیر شده است.” او گفت که جو بیش از دهه گذشته “کنگره بیش از حد اغلب استعفا خود را در قانون اساسی مسئولیت بر اجازه استفاده مداوم از نیروی نظامی.”

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., و بسیاری دیگر از جمهوری خواهان مخالف این قطعنامه گفت: این امر ارسال پیام اشتباه به آمریکا و متحدان.

سه سناتور به دنبال نامزدی حزب دموکرات برای ریاست جمهوری — ctq از مینه سوتا برنی ساندرز ورمونت و الیزابت وارن ماساچوست — همه بازگشت به کنگره از مبارزه و حمایت از جنگ قدرت با وضوح.

علاوه بر کالینز و لی خواهان پیوستن به حزب دموکرات بودند Sens. لامار الکساندر تنسی بیل کسیدی از لوئیزیانا جری موران از کانزاس, لیزا Murkowski از آلاسکا رند پل از کنتاکی تاد جوان از ایندیانا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su