رهبران جمهوری خواه مجلس سنا احساس خطر چشم انداز است که محافظه کار firebrand کریس Kobach می تواند برنده این توافق اولیه در کانزاس در روز سه شنبه به تایید یکی از مخالفان خود در کنگره راجر مارشال.

Kobach ضد مهاجرت فتنه و رای دهندگان-تقلب جنگهای صلیبی است و رقابت برای موفقیت بازنشستگی ایالت کانزاس پت رابرتز. اما جمهوریخواهان ترس یک پیروزی برای او می تواند به خطر اندازد یک صندلی بسیار مهم برای نگه داشتن کنترل سنا.

بر اساس یک نظرسنجی منتشر شد پنج شنبه در نیویورک تایمز 30 درصد از توافق اولیه رای دهندگان را در حمایت از حزب دموکرات در این مسابقه اگر Kobach می شود نامزد.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و در عین حال به حمایت از یک نامزد در مسابقه و گفت: همکاران در نیروی هوایی یک هفته گذشته است که او نمی خواهد دخالت در اصلی.

“سناتور جمهوریخواه در مورد این بسیار نگران” یک استراتژیست جمهوری خواه که اعطا شد گمنامی به بحث در مورد یک موضوع حساس مربوط به رئیس جمهور با سی ان ان گفت با توجه به مکالمه است. “این چیزی است که منجر به عدم اتصال به جمهوری خواهان مجلس سنا. آنها احساس نمی مانند او خود را به عقب.”

هیچ حزب دموکرات موفق به کسب آمریکا صندلی در کانزاس پس از سال 1932, طولانی ترین از هر دولتی در کشور است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2018 تایید Kobach روز قبل از فرمانداری اولیه و Kobach را شکست داد و پس از آن-رژیم صهیونیستی. جف Colyer توسط 343 رای. Kobach پس از دست به در حال حاضر-رژیم صهیونیستی. لورا کلی یک دموکرات با 5 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de