در مجلس سنا تصویب لایحه به فشار چین بیش اویغوری اقلیت حقوق

سنا تصویب قانون در روز پنج شنبه با دعوت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تشدید پاسخ آن به چین را سرکوب آن اویغوری اقلیت مسلمان, آخرین فشار در واشنگتن برای تنبیه چین به عنوان تهمت و سرزنش پکن برای بدتر شدن بیماری همه گیر کوروناویروس.

این لایحه دو حزبی معرفی شده توسط حزب جمهوری خواه ایالت و سناتور ” مارکو روبیو خواستار تحریم علیه کسانی که مسئول سرکوب Uighurs و دیگر گروه های مسلمان. آن را به طور خاص به مجرد یک عضو از چین قدرتمند دفتر سیاسی به عنوان مسئول “نقض فاحش حقوق بشر است” در برابر آنها.

خواه به رهبری سنا تصویب این لایحه با اتفاق آرا رضایت بدون roll-call رای دادن. عبور می فرستد اندازه گیری دموکراتیک به رهبری مجلس نمایندگان است که باید آن را تایید قبل از ارسال آن به کاخ سفید برای مغلوب ساختن پیشی جستن به ثبت نام به صورت قانون و یا وتو کند.

سنا حرکت میان می آید به طور پیوسته بدتر شدن روابط بین مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و پکن بیش جهانی COVID-19 همه گیر که واشنگتن مقصر در چین به عدم شفافیت در مورد اولیه شیوع بیماری وجود دارد.

چین تکذیب نادرست شیوع و وقوع حرکت می کند به تصویب قوانین در حمایت از Uighurs به عنوان حملات مخرب و جدی دخالت در امور داخلی خود است که می تواند همکاری های دو جانبه.

سازمان ملل متحد تخمین می زند که بیش از یک میلیون مسلمان Uighurs اند بازداشت شده در اردوگاه ها در چین سین کیانگ منطقه در سال های اخیر است. چین را انکار می کند و بدرفتاری Uighurs و می گوید: اردوهای ارائه آموزش های حرفه ای.

در ماه نوامبر ایالات متحده آمریکا مجلس اکثریت تصویب لایحه ای خواستار تحریم ها علیه ارشد چینی مقامات مسئول سین کیانگ سرکوب و به طور خاص به نام منطقه حزب کمونیست وزیر چن Quanguo که به عنوان یک عضو دفتر سیاسی است که در رده بالای چین رهبری است.

این لایحه در مجلس سنا نیز اشاره چن و همچنین سین کیانگ را معاون سابق, پارتی, منشی, زو هیلون به تحمل مسئولیت مستقیم برای سوء استفاده.

چین هشدار داده است در گذشته از اقدامات تلافی جویانه “نسبت” اگر چن هدف قرار گرفتند.

سفارت خود در واشنگتن بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در سنا حرکت می کند.

این لایحه در مجلس سنا نیز خواستار شرکت های ایالات متحده و یا افراد عامل در منطقه سین کیانگ به گام برای اطمینان زنجیره تامین خود را به “مصالحه با کار اجباری” وجود دارد.

روبیو co-اسپانسر جداگانه لایحه در ماه مارس با هدف جلوگیری از کالاهای ساخته شده از بیگاری در سین کیانگ را از رسیدن به ایالات متحده است.

جمهوریخواه جیمز Risch که صندلی مجلس سنا کمیته روابط خارجی و اعضای ارشد حزب دموکرات باب منندز به نام پنج شنبه حرکت “گام مهمی در مقابله با تمامیت خواه دولت چین را گسترده و وحشتناک نقض حقوق بشر.”

آنها خواست خانه را تا این قانون به سرعت و ارسال آن به رئیس جمهور به امضا و به قانون است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de