تد کروز سناتور. به نیوز مکس تلویزیون: سنا باید کاوشگر ‘به طور کامل فاسد’ Bidens

سنا نیاز به باز کردن رسیدگی به جو و هانتر بایدن به دلیل فعالیت های خود در اوکراین و در ارتباط با غول های انرژی Burisma نگاه “کاملا فاسد” سناتور. تد کروز سناتور تگزاس گفت: “نیوز مکس تلویزیون در روز سه شنبه.

“من نا امید” کروز گفت: سهشنبه را “کریس سلکدو نشان می دهد.” “همانطور که من سفر در سراسر تگزاس در سراسر کشور, آیا سالن های شهر و دیدار با مردم و نا امیدی من بارها و بارها شنیدن از تگزاسی است ‘چگونه به وجود آمده است که هیچ پاسخگویی? چگونه می توانید مردم را نقض قانون با مصونیت از مجازات?'”

با Bidens “در آن وجود دارد خیلی افتضاح شواهد از فساد” کروز گفت. “در تمام طول استیضاح محاکمه من واقعا سعی کردم به تمرکز بسیار سخت در مرکزی سوال اساسی قبل از سنا اینکه رئیس جمهور دارای اختیارات لازم برای بررسی معتبر و شواهد از فساد است. من امیدوارم که ما می بینیم یک تحقیق کامل از Burisma و جو و هانتر بایدن. در این صورت از آن به نظر می رسد کاملا فاسد است.”

کروز گفت: وزارت دادگستری نباید حزبی و باید به دنبال قانون اما این بدان معناست که اگر یک نقض قانون آنها باید پاسخگو باشند.

وی افزود: همچنین “خسته کننده” وزارت دادگستری گفت: آن را نمی خواهد بررسی فعالیت های سابق FBI معاون مدیر اندرو McCabe.

“با توجه به بازرس کل گزارش از DOJ او نقض قانون” کروز گفت. “این واقعا خسته کننده به دیدن او نمی تواند مسئول برگزار می شود. من نمی باید یک پاسخ خوب. وجود دارد کمی از حدس و گمان های آنلاین که DOJ تا به حال سعی کردم به آن را به یک DC هیئت منصفه و آن را قادر به گرفتن یک کیفرخواست.”

“من نمی دانم که که مورد,” او اضافه شده است. “در صورتی که این امر می تواند به خوبی می دانیم.”

کروز نیز در نظر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را عفو سابق پلیس نیویورک کمیسر برنی Kerik خود تخفیف برای سابق فرماندار ایلینویز راد Blagojevich و منظور از عفو برای سرمایه مایکل Milken.

“قانون اساسی می دهد عفو قدرت دقیقا به این خاطر که با سیستم قضایی گاهی اوقات شما باید از جملات هستند که بیش از حد” کروز گفت. “من نمی دانم که حقایق اما امیدوارم آنها با تمرکز بر حقایق و شرایط از آنچه اتفاق افتاده است.”

مهم: دیدن نیوز مکس تلویزیون در حال حاضر انجام شده 70 میلیون کابل خانه های DirecTV Ch. 349, Dish Network Ch. 216, Xfinity , Ch. 1115, طیف, U-آیه Ch. 1220FiOS Ch. 615بهینه Ch. 102, Cox کابل Suddenlink Ch. 102, و یا پیدا کردن بیشتر سیستم های کابل – اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر