جمعه شب حزب دموکرات بحث در کارولینای جنوبی بود که “عملکرد شرم آور” بود که “سایه” را به رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی و چپ جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان برنده آن دیابت تیم اسکات گفت.

“من فکر کردم آن یک ظرف غذا” کارولینای جنوبی جمهوری خواه گفته فاکس نیوز’ “فاکس و دوستان”. “بسیار شرم آور برای حزب دموکرات است. هیچ کس در آن مرحله بود که ریاست جمهوری.”

اسکات که سیاه و سفید است نیز مورد همه سفید تخته سنگ از نامزدها برای نظرات خود را که “pandering به آمریکایی های آفریقایی تبار.”

“آنچه شما را دیدم در مرحله دیروز بود که اگر وجود نداشت سفید مردمی تماشای هفت سفید نامزدها بحث در مورد مردم سیاه و سفید” گفت: Scott. “گوش دادن به ctq را ستایش از مرحله اول قانون (مصوب مغلوب ساختن پیشی جستن) و سپس به تماشای چگونه آنها denigrated یکدیگر گفت:” اسکات. “(تام) Steyer متعلق به شخصی زندانها و زندانهای خصوصی. صحبت در مورد آنها (جو) بایدن عبور 1990s, جرم, لایحه. صحبت در مورد آنها (مایک) بلومبرگ. آنها بمباران بلومبرگ در توقف و frisk سیاست.”

نامزدها همچنین “صحبت در مورد آفریقایی-آمریکایی مالکیت خانه های تحت ریاست جمهوری مغلوب ساختن پیشی جستن” گفت: Scott. “این واقعا یک شب خوب برای جمهوری خواهان…و احساساتی عملکرد از دیدگاه من.”

او اضافه کرد که رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی نمی خواهید به شنیدن در مورد غرامت و یا مشکل در گرفتن وام و یا بسیاری از دموکراتها دیگر نقاط صحبت کردن.

“آینه بسیار کوچک و شیشه جلو بسیار بزرگ در ماشین گفت:” اسکات. “ما می خواهیم به تمرکز بر روی آینده است. من یک پنل در این ماه برای ماه تاریخ سیاه و در سمت چپ و در سمت راست پنل همه آنها گفت: ما نیاز به تمرکز بر آینده اقتصادی آینده این کشور…مسائلی که ما در مورد مراقبت به عنوان آفریقایی-آمریکایی ها همان مسائل است که هر آمریکایی دیگر در مورد مراقبت.”

او پیش بینی کرد بایدن را برنده دموکراتها اولیه با حدود 26 درصد از رای دهندگان زیر ساندرز در 20 ٪ به 23٪.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im