شومر سناتور. می گوید جمهوری خواهان نیاز به صحبت کردن در IG شلیک

رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y. می گوید جمهوری خواهان نیاز به صحبت می کنند تا پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از کار اخراج شده وزارت امور خارجه بازرس کل استیو Linick.

“خفیف است ملامت ترین من جمهوری خواه همکاران می تواند جمع اوری?” شومر گفت: در آمریکا هستند. “یک صدای جیر جیر نگران اظهارات? این اولین بار نیست رئیس جمهور تهمت را اخراج یک IG و موفق به ارائه یک توضیح کافی. پس چه هستند من جمهوری خواه همکاران رفتن در مورد آن انجام? و اشاره کرد به نظر می رسد هیچ چیز.

“آنها می ترسند از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن آنها به طوری چسبیده به تقریبا مچ پا خود را زمانی که آنها می دانند که او در حال انجام اشتباه زمانی که آنها می دانند که او سوار حقیقت آنها می ترسند به هر چیزی می گویند. آنها میلرزد. من هرگز دیده می شود هر چیزی مانند آن را,” او اضافه شده است.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo, گفت واشنگتن پست روز دوشنبه او خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن به آتش Linick چرا که او “تضعیف” این بخش و انجام نشده بود در راه بالا دیپلمات می خواستم او را به.

“من به رئیس جمهور و به او روشن که بازرس کل Linick نیست اجرای یک تابع در یک راه است که ما تا به حال سعی کردم به او که بود افزودنی برای دولت بسیار سازگار با آنچه که قانون می گوید او قرار است به انجام,” او گفت: پست در نظرات به این موضوع. “انواع فعالیت های او قرار است به انجام به ما را بهتر به بهبود ما است.”

Linick به دنبال Pompeo تصمیم به پیگیری سریع یک 8 میلیارد دلار فروش اسلحه به عربستان سعودی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de