سناتور. ریک اسکات به نیوز مکس تلویزیون: جلوگیری از خرید کالاهای چینی

اگر مصرف کنندگان آمریکایی مردد بودند در اعتراض به کالاهای چینی آنها نباید دیگر – به عنوان ایالات متحده باید نگه چین و سازمان بهداشت جهانی مسئول جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به سن. ریک اسکات, R-Fla., در نیوز مکس تلویزیون.

“ما شروع به پرسیدن ما خرده فروشان که در آن همه چیز ساخته شده است و پس از آن ما مجبور به انجام همه چیز ما می توانیم برای خرید در آمریکا, برای, مطمئن, نمی, خرید هر چیزی که از کمونیست چین” اسکات گفت: روز چهارشنبه “اسپایسر و شرکت.”

“فکر می کنم در مورد کمونیست چین: آنها سرقت شغل ما آنها سرقت تکنولوژی ما آنها قرار دادن مردم در زندان برای آنها دین آنها را از حقوق اساسی هنگ کنگ شهروندان و در حال حاضر آنها شفاف نیست و آمریکایی درگذشت و بسیاری از مردم شغل خود را از دست. خرید محصولات آمریکایی.”

اسکات است که منجر به دو طرح در کنگره از جمله لایحه نیاز به شرکت هایی مانند آمازون به فاش که در آن محصولات ساخته شده و در تلاش است که شیپور خاموشی بهداشت ، ران جانسون, R-Wis., منجر به سنا میهن کمیته تحقیق و تفحص از سازمان بهداشت جهانی این بیماری همه گیر کوروناویروس پاسخ و این که پتانسیل مشارکت در تخلفات.

“من معتقدم که آمریکایی ها با تغذیه کمونیست چین مثل من و نگه داشتن آنها را پاسخگو و همچنین کمک به کارگران آمریکایی با خرید آمریکایی” اسکات گفت: میزبان شان اسپایسر.

همانطور که تحقیقات اسکات در نظر دارد برای پیدا کردن آنچه که می دانستند و زمانی که آنها آن را می دانستند در میان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت توقف بیش از $37 میلیون در congressionally تصویب بودجه برای که.

“واضح است که سازمان بهداشت جهانی آن را یک بازوی تبلیغاتی برای حزب کمونیست چین; این چیزی است که آنها تبدیل به” اسکات گفت: اسپایسر.

“در این روز آنها هنوز هم در حال تکرار طوطی وار کمونیست چین است. و من می دانم داخلی آنها اطلاعات مختلف, بنابراین ما در حال رفتن به نگه داشتن آنها را پاسخگو باشد. یکی این است که ما دلار مالیات اما دو این است که سلامت ما است.

“شما باید انتظار سازمان بهداشت جهانی برای کمک به ما در جلوگیری از بیماری های همه گیر در این کشور است.”

مهم: دیدن نیوز مکس تلویزیون در حال حاضر انجام شده 70 میلیون کابل خانه های DirecTV Ch. 349, Dish Network Ch. 216, Xfinity , Ch. 1115, طیف, U-آیه Ch. 1220FiOS Ch. 615بهینه Ch. 102, Cox کابل Suddenlink Ch. 102, Mediacom Ch. 277 و یا پیدا کردن بیشتر سیستم های کابل – اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید