سناتور. McSally: PPP بودجه در نظر گرفته شده برای بانک ها و شرکت های بزرگ

روشن قصد اضطراری چک Protection Program (PPP) بود برای کمک به کسب و کارهای کوچک و شرکت های بزرگ و بانک ها هستند که با استفاده از آن باید به یاد داشته باشید این است که پول خود را دیابت مارتا McSally گفته فاکس نیوز’ “فاکس و دوستان” در روز چهارشنبه.

“من توییتی دیروز: ‘عزیز بانک های بزرگ PPP پول مال شما نیست. این پول مالیات دهندگان و آن نیاز به رفتن به مادر و پاپ مغازه ها,’,” او گفت:.

بانک های بزرگ در حال “فقط پردازش آن است. این است که در مورد روابط خود را با دیگران که مقدار زیادی از دسترسی به سرمایه است.”

McSally گفت: بانک های بزرگ و شرکت ها باید “انجام کار درست” با تاکید بر “شما شرکت های بزرگ در خارج وجود دارد: دادن پول. حمایت از کارگران خود را. شما بانک های بزرگ وجود دارد: شما که پول را به کسانی که مادر و پاپ مغازه ها – کسانی که یک فرد کسب و کار است.”

“هنگامی که ما با تصویب این قانون ما گفت:” آنچه که سریعترین راه برای دریافت پول به این کسب و کارهای کوچک?'” او اضافه شده است. “و واقعا کلمات از روز بودند و سرعت و همچنین لطف و حسن نیت و از خود گذشتگی.

McSally گفت: باید به یاد داشت: “همه ما در این کار با هم به عنوان یک آمریکایی. ما تصمیم به استفاده از موسسات مالی را با سرعت بیشتری دریافت این پول” و این وضعیت نباید بهره برداری در حال حاضر توسط کسانی که نیاز به بودجه کمتر از دیگران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im