سناتور. مارشا بلکبرن به نیوز مکس تلویزیون: کتاب کودکان قربانی سانسور

سناتور. مارشا بلکبرن R دنیاست. گفته نیوز مکس تلویزیون یک کتاب کودکان نوشته شده توسط دختر خود را و خودش را قربانی سانسور سبقت رسانه های اجتماعی.

کتاب “Camilla می تواند رای” جشن سالگرد 100 از گذشت 19 متمم قانون اساسی ایالات متحده در سال 1920 است که به زنان حق رای دادن.

نوشته شده توسط بلکبرن و دخترش, مریم مورگان Ketchel آن را با استفاده از یک ماشین زمان برای حمل و نقل یک دختر جوان در زمان بازگشت به شاهد وقایع روز دست اول.

اما زمانی که آنها سعی در ترویج کتاب در Instagram آنها محروم بودند چهار برابر بلکبرن گفت: روز سه شنبه “جان بچمن در حال حاضر.” Instagram گفت: این کتاب ممکن است تاثیر انتخابات بلکبرن گفت.

“این یک کتاب تاریخ برای کودکان و این واقعا تعجب آور است که آنها آن برچسب سیاسی, مطالب” بلکبرن گفت: میزبان جان بچمن.

“این فقط به شما نشان می دهد اگر شما یک محافظه کار و نام خود را متصل به آن است که آنها در حال رفتن به آن را مجموعه ای متفاوت از بررسی دقیق نسبت به آنها را برای دیگران انجام دهد.”

بلکبرن نیز اشاره کرد Donald Trump Jr., شد و به طور موقت به حالت تعلیق در توییتر برای به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد هیدروکسی کلروکین به عنوان یک COVID-19 درمان است.

“من صحبت کرد و به یک پزشک شب گذشته و به آنها گفت: ” شما می دانید که ما استفاده کرده ایم هیدروکسی کلروکین و روي در سال” بلکبرن گفت: با اضافه کردن آن را ندارد “مناسب نیست روایت” رسانه های اجتماعی می خواهند.

مهم: دیدن نیوز مکس تلویزیون در حال حاضر انجام شده در 100 میلیون کابل خانه های DirecTV Ch. 349, Dish Network Ch. 216, Xfinity , Ch. 1115, طیف, U-آیه Ch. 1220FiOS Ch. 615بهینه Ch. 102, Cox کابل Suddenlink Ch. 102, و یا پیدا کردن بیشتر سیستم های کابل – اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de