سناتور. کلی Loeffler که زیر آتش پس از حذف حداقل 1.2 میلیون دلار در سهام پس از یک بسته-درب سنا جلسه در ماه ژانویه روز جمعه گفت که انتقاد او بود “سوسیالیستی حمله” پس از او آمد به واشنگتن به دفاع از سرمایه داری.

“این یک حمله سیاسی است که طراحی شده است برای منحرف کردن اذهان از موضوع در دست و برای استفاده از این شیوع به بازی سیاست” گرجستان جمهوری خواه که در ماه ژانویه گفت: در فاکس نیوز’ “امریکا Newsroom.” “ما باید این خطاب و اقدامات ویژه ای را به مطمئن شوید که ما نمی تواند حمله برای ما موفقیت است.”

“این می شود در قلب خیلی از من آمد به واشنگتن برای دفاع از اقتصاد آزاد به دفاع از سرمایه داری” گفت: Loeffler. “این است که یک سوسیالیست حمله کند.”

او اضافه کرد که او بوده است “بر روی-کار در گرجستان” به صورت “هفت روز هفته در سراسر ساعت” و همین است که او پا را از بخش خصوصی زمانی که او منصوب شد و به جای بازنشستگی سن. جانی Isakson.

Loeffler گفت: در اوایل این ماه او و شوهرش, Jeffrey Sprecher رئیس اجرایی سازمان بین قاره ای ارز, شرکت مادر از بورس نیویورک در حال نابودی پرتفوی سرمایه گذاری خود را پس از انتقاد از خود را معاملات سهام در میان شیوع کروناویروس.

او در حال اجرا است در برابر Rep. Doug Collins, R-گرجستان به نگه داشتن او در مجلس سنا صندلی در یک Nov. 3 بگمارند اولیه.

فاکس نیوز’ ساندرا اسمیت پرسید Loeffler اگر او و شوهر او را از طریق رفته بود با مصادره سهام و او تایید کرد او تا به حال انجام داده است که, شده است و او “بسیار باز” در مورد پاسخ دادن به همه سوالات در مورد معاملات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de