سناتور. Loeffler می دهد اسناد در فروش سهام به DOJ, ثانیه, اخلاق

سناتور. کلی Loeffler, R-Ga., زیر آتش برای معاملات سهام پیش از شیوع کروناویروس است بنا به گزارش تحویل پرونده در مورد معاملات سهام را به نمایندگی خود را به وزارت دادگستری و کمیسیون بورس اوراق بهادار و سنا کمیته اخلاق.

اسناد و مدارک و اطلاعات محور “ایجاد کنند که او و شوهرش عمل کاملا مناسب و با مشاهده هر دو نامه و روح قانون” سخنگوی Loeffler گفت: Atlanta Journal-Constitution اواخر پنج شنبه.

“اسناد و مدارک و اطلاعات نشان داد او و شوهر و عدم دخالت در حساب های مدیریت شده و همچنین جزئیات این حساب” که سخنگوی گفت. “سناتور. Loeffler استقبال کرده و در پاسخ به هر سوال از یک روز.”

اخبار خروجی گزارش در این بیانیه می گویند نیست اما اگر Loeffler داوطلب اطلاعات و یا از آنها خواسته شده بود به ارائه آن توسط بازرسان فدرال که خود نیز تابیده بیش سهام selloffs قبل از شیوع کروناویروس توسط حداقل دو نفر دیگر از سناتورهای.

اسناد ثبت شده با سنا نشان می دهد Loeffler فروش مقادیر زیادی از سهام در شرکت های فردی در روزها و هفته های بلافاصله پس از او با حضور Jan. 24 سناتور-تنها توجیهی در COVID-19. او گفت: بعد از آن هیچ اطلاعات محرمانه به اشتراک گذاشته شد که در آن جلسه.

سناتور. ریچارد با مته سوراخ کردن R-N. C. پنج شنبه اعلام کرد او از پله پایین به عنوان رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا — یک روز پس از FBI کشف و ضبط تلفن همراه خود را.

اخبار خروجی گزارش داد یک سخنگوی ایالت سناتور کالیفرنیا پنجشنبه به خبرنگاران گفت او شده بود مورد سوال توسط اف بی آی است. او گفت: معاملات بودند که با انتقاد ساخته شد که شوهرش نمایندگی و تمام دارایی های خود را در یک نابینا اعتماد.

هر دو Loeffler و همکار سناتور. دیوید پردو R-Ga. — که در مواجهه با یک درجه کمتر از موشکافی در مورد معاملات سهام — باید پس از اعلام آنها متوقف خواهد شد خرید و فروش سهام در شرکت های فردی است. هر یک از آنها به فروش می رسد تقریبا تمام سهام آنها متعلق به.

Loeffler است به جف Sprecher بنیانگذار این شرکت است که بازار بورس نیویورک. او گفت: مشاوران اقدام به طور مستقل رسیدگی به معاملات سهام در زن و شوهر از طرف آنها اطلاع داده تا پس از واقع خروجی اخبار گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im