سناتور. Loeffler, آتلانتا, رویای Co-Owner, بازدید WNBA را عدالت اجتماعی برنامه های

آتلانتا رویای مالک کلی Loeffler است و نه به نفع WNBA را عدالت اجتماعی نظر دارد و با ارسال نامه ای به کمیسر کتی Engelbert با اعتراض به لیگ ابتکارات به افتخار Black Lives Matter جنبش است.

Loeffler, که همچنین یک جمهوری خواه سناتور ایالات متحده در حال اجرا برای انتخابات مجدد در گرجستان خواسته لیگ کمیسر به برنامه های قراضه برای بازیکنان برای فصل warmup کشباف با “Black Lives Matter” و “می گویند نام او” و به جای قرار دادن یک پرچم آمریکا بر روی تمام لباس و پوشاک.

“حقیقت این است که ما باید کمتر نه بیشتر سیاست در ورزش است. در زمانی که پلاریزه سیاست است که تفرقه به عنوان تا به حال ورزش این قدرت به یک وحدت پادزهر” نوشت Loeffler. “و در حال حاضر بیشتر از همیشه ما باید متحد هدف ما برای حذف سیاست از ورزش است.”

در این نامه Loeffler, یک رویای مالک از سال 2011 گفت: او مشورت در مورد لیگ جدید عدالت اجتماعی سیاست.

Engelbert با صدور بیانیه ای در پاسخ به Loeffler, در بیانیه ای.

“به WNBA است که بر اساس اصل برابر و عادلانه درمان همه مردم و ما, همراه با تیم ها و بازیکنان ادامه خواهد داد به استفاده از سیستم عامل های ما به شدت مدافع عدالت اجتماعی” کمیسر گفت. “سناتور. کلی Loeffler است نه خدمت به عنوان فرماندار آتلانتا رویا از اکتبر 2019 است و دیگر درگیر در این روز به روز کسب و کار از این تیم است.”

به WNBA بازیکنان اتحادیه قرار داده و از یک صدای جیر جیر شنبه گفت: “E-No-U-G-H! O-U-T!” در پاسخ.

لیگ اعلام کرد در روز دوشنبه است که بازیکنان می پوشند ویژه لباس در طول آخر هفته باز است که تا به حال Breonna تیلور نام و نام خانوادگی در پشت آنها.

تیلور 26 ساله سیاه تکنسین های پزشکی اورژانس کشته شد و هشت بار توسط لباس شخصی لویی افسران پلیس در خدمت مبارزه با مواد مخدر حکم جستجو در آپارتمان او در مارس 13. بدون مواد مخدر پیدا شد. خانواده او و معترضان در سراسر کشور را خواستار اقدام سریع در برابر افسران که شات تیلور.

لیگ است و با توجه به راه هایی برای تشخیص زنان دیگر که فوت کرده اند به دلیل اتهام خشونت پلیس و یا نژادی و خشونت — از جمله ونسا Guillen و ساندرا شیرین و مطلوب.

نیوجرسی ایده برای اولین بار علنا مطرح شده توسط لاس وگاس مطلب به جلو فرشته McCoughtry که ستاره دار برای رویای قبل از امضای قرارداد با لاس وگاس در offseason. بازیکن باید این گزینه فقط به پوشیدن لباس باز آخر هفته یا در طول فصل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de