سناتور. هالی پاکستان تنها به حمایت دادگاه عالی مهاجرت که رد Roe v. Wade

سناتور. جاش هالی گفت واشنگتن پست بیش از آخر هفته که او را تنها حمایت از یک دادگاه عالی مهاجرت است که به وضوح اعلام کرد که Roe v. Wade نادرست بود تصمیم گرفت.

میسوری جمهوریخواه گفت که او رای خواهد داد “فقط برای کسانی که دیوان عالی کشور نامزد که باید به صراحت اذعان کرد که Roe v. Wade است به اشتباه تصمیم گرفت. با صراحت اذعان کرد منظورم در ضبط و قبل از آنها نامزد شده است.”

Roe v. Wade شد و در سال 1973 تصمیم دیوان عالی کشور که حکم داد که دسترسی به سقط جنین بخشی از یک حق در قانون اساسی به حفظ حریم خصوصی.

هاولی که وارد مجلس سنا پس از پیروزی در انتخابات خود را در سال 2018 ” تأکید کرد که “من نمی خواهم خصوصی اطمینان از نامزدها. من نمی خواهید به شنیدن در مورد شخصی خود انداز یک راه یا دیگری. من نه به دنبال پیش بینی ها در مورد چگونه آنها ممکن است در انتخابات پارلمانی آینده و یا predications… من می خواهم برای دیدن در به عنوان بخشی از رکورد خود را که آنها باید اذعان کرد در برخی از فروم که Roe v. Wade به عنوان یک ماده قانونی است که به اشتباه تصمیم گرفت.”

خود را کاملا روشن هاولی تصریح کرد که “اگر وجود دارد هیچ نشانه ای در خود رکورد است که در هر زمان آنها باید اذعان کرد که درصد اشتباه بود در آن زمان تصمیم گرفته شد پس از آن من قصد دارم برای به رای دادن به آنها – و من اهمیتی نمی دهند که نامزد آنها.”

هالی سخنان بیا یک ماه پس از 5-4 حاکم قابل توجه پایین, لوئیزیانا, قانون سقط جنین که در آن قاضی جان رابرتز بود swing vote با توجه به تپه.

هالی clerked برای رابرتز که منصوب شد توسط جورج دبلیو بوش است. رابرتز گفت: در طول سال 2005 تایید شنوایی که Roe v وید بود “حل و فصل به عنوان یک سابقه از دادگاه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید