سناتور. گراهام: ویروس, پرداخت قبض تاخیر ‘غیر قابل قبول’

کنگره ممکن است با توجه به فاز چهار از coronavirus بسته محرک اما از سوی دیگر ، لیندزی گراهام گفت: این هنوز روشن نیست که اگر مرحله سوم این طرح در حال کار است و او معتقد است که تاخیر برای آمریکایی ها شروع به گرفتن بیکاری پرداخت “غیر قابل قبول است.”

“شش تا هشت هفته به بررسی چیزی است که من از شنیدن و این غیر قابل قبول” کارولینای جنوبی جمهوری خواه گفت: در فاکس نیوز’ “فاکس و دوستان”. “نرخ بیکاری در این لایحه شما در واقع مردم افزایش دستمزد خواهد شد که جلوگیری از رشد اقتصاد است. ما باید برای رفع هر دو از کسانی که همه چیز.”

او افزود که بیکاری سیستم “شکسته” در سراسر ایالات متحده و او قصد دارد به صرف “مقدار زیادی از زمان تلاش برای رفع آن است.”

در ضمن گراهام گفت که او فکر نمی کنم آن را حس می کند برای ایجاد یک چهارم مرحله از امداد رسانی قوانین قبل از یکی می داند اگر مرحله سوم کار می کند.

“من نمی خواهم برای شنیدن هر کس دیگری این مقایسه به آنفولانزا دیگر گفت:” گراهام. “رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم گرفته است به گسترش اجتماعی فاصله از طریق پایان ماه آوریل است. چرا ؟ چرا که اگر ما هیچ چیز 2.2 میلیارد نفر از مردم در حال رفتن برای مردن از coronavirus. که 40 سال از مرگ و میر آنفولانزا در یک سال. بنابراین این یک بیماری وحشتناک. درمان است و به سختی می شود به طوری که ایده ایجاد فاز چهار قبل از اینکه شما را در درک اگر سه فاز کار می کند معنا ندارد به من.”

دموکرات ها در حال گزارش به دنبال از طریق یک چهارم محرک لایحه بودجه اضافی برای Supplemental Nutrition Assistance Program, همچنین شناخته شده به عنوان مواد غذایی و محدودیت تولید گازهای گلخانه ای در شرکت های هواپیمایی تماس بگیرید که مسدود شده بود از فاز سوم قانون تصویب شده در هفته گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>