سناتور. مایک براون R-Ind., می گوید: برخی از شرکت ها را به یک “نقطه بدون بازگشت” اگر اقتصاد ایالات متحده را دریافت نمی کند در حال حرکت است.

“بسیاری از (کسب و کارهای کوچک در ایندیانا) در دسته سوم از 50 تا 100 درصد – این چیزی است که با شما تماس عرضه و تقاضا و تخریب که اگر ما شروع به دنبال چگونه هوشمندانه به نوبه خود بر اقتصاد در مکان هایی مانند آیداهو و وایومینگ, آلاسکا, ایندیانا, انتخابی پیوستن به همه چیز … اگر ما انجام این کار بیش از حد دولت است که غرق می شود … خواهد بود آن را فراتر از یک نقطه بدون بازگشت”براون گفت: در طول یک ظاهر نیوز مکس تلویزیون “اسپایسر & Co.”

براون همچنین گفت: همه چیز از بین رفته اند بد “واقعا بد” در سراسر مزرعه اقتصاد است.

او همچنین گفت: ایندیانا گرفتن کمک به آن نیاز دارد برای کسب و کارهای کوچک.

“این رو از دروازه کمی آهسته هدایت شد کمی مشخص نیست اما بیش از سه روز اخیر تیم من بوده است در ارتباط با ایندیانا انجمن بانکداران خواهد بود که جامعه بانکداران که من فکر می کنم در حال رفتن به انجام بسیاری از این وام گفت:” اسپایسر.

“وجود دارد روند مسائل امروز, دیروز اواخر زیادی که تا به حال پرداخته شده است.”

ایندیانا گزارش داد 30 مرگ و میر بیشتر به COVID-19 روز چهارشنبه آوردن مجموع به بیش از 200. شده اند وجود دارد 5,943 موارد مثبت گزارش شده به تاریخ.

مهم: پیدا نیوز مکس تلویزیون در 70 میلیون ایالات متحده در کابل خانه در DirecTV Ch. 349, ظرف, Ch. 216, Xfinity, Ch. 1115 بهینه Ch. 102; U-آیه Ch. 1220 FiOS Ch. 615 طیف Suddenlink وای یا بیشتر سیستم های اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im