– بهداشت ، ctq را در آینده به عنوان یک نامزد برای ریاست جمهوری و در حال حاضر بستگی به قوی نشان دادن در روز سه شنبه نیوهمپشایر اولیه و مینه سوتا دموکرات است بی باک در سراسر کشور این هفته به عنوان او مبارزه می کند به ماندن در مسابقه.

“من فکر می کنم بیش از هر نامزد دیگر, من نیاز به رای شما” Klobuchar گفت: بعد از ظهر شنبه در یک تجمع در دورهام در دانشگاه نیوهمپشایر پردیس. حدود 450 مردم برای دیدن او در شهر کوچک در نزدیکی مین مرز.

آن Klobuchar اول نه گرانیت دولت تظاهرات برنامه ریزی شده بیش از سه روز. پس از او پنجم پایان در آیووا هفته گذشته Klobuchar است یک بار دیگر در تلاش برای شکستن به بالا چهار از اوایل دولت رقابت: سناتور. برنی ساندرز شهردار سابق پیت Buttigieg دیابت الیزابت وارن و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

“تماس با دوستان خود می گویند که من فکر می کنم او می تواند انجام این کار است. تماس با دوستان خود می گویند که من فکر می کنم شما باید به حمایت از او” Klobuchar گفت: جمعیت پس از 35 دقیقه از بیخ و بن سخنرانی تاکید electability و عمل گرایی سیاسی.

چند انتظار Klobuchar را به نفع خود, New Hampshire. اما او به احتمال تکان خوردن شب جمعه با یک خوبی در نظر گرفته بحث عملکرد در منچستر — او به کمپین گفت که او مطرح $2 میلیون نفر در حدود 12 ساعت پس از آن — و یک سوم و یا چهارم-پایان محل به معنی جای پایی برای رفتن به جلو.

“من فکر می کنم او نیاز به انجام بهتر از مکان پنجم گفت:” ماریا کردنا یک سی-بر اساس دموکراتیک استراتژیست که خنثی در مسابقه. آن را مجموعه ای در یک الگوی است که می تواند سخت به استراحت در کنار گروهی از کشورها که در آن او کمی کمپین زیرساخت ها و بازدید به مراتب کمتر از, آیووا, یا, New Hampshire.

هزاران عوارض و عدم قطعیت با آیووا قفقاز تعداد بازیگران برخی از عدم اطمینان بیش از نتایج نهایی, اما, آیووا, حزب دموکرات می گوید که Buttigieg بسیار دقت به پایان رسید پیش از ساندرز توسط وارن بایدن و Klobuchar.

“من فکر می کنم او می خواهم که شتاب بیشتر اگر او می خواهم سه در آیووا” گفت: Jay Surdukowski یک کنکورد وکیل و یک نیوهمپشایر دموکراتیک فعال. “اما وجود دارد یک ابر بیش از آیووا است که به نظر می رسد به آن را بیشتر از توپ پرش در اینجا.”

نیوهمپشایر نظرسنجی در روزهای اخیر نشان داده اند کسانی که پنج عنوان برتر مدعی اول ابتدایی دولت است. “من فکر می کنم او هنوز هم بسیار در مخلوط در اینجا” گفت: Surdukowski, که گفت که او مطمئن نیست چگونه او در حال رفتن برای رای دادن در روز سه شنبه است اما هنوز هم با توجه به Klobuchar.

“او افزایش یافته است در صفوف برای کسانی از ما که نه به نفع نامزدی ساندرز یا وارن” او گفت:.

این دو سناتور از همسایه ورمونت و ماساچوست بوده است jostling برای حمایت از حزب چپ پهلو. Klobuchar درخواست تجدید نظر کرده است با تمرکز بیشتر نسبت به متوسط رای دهندگان رقابت برای حمایت خود را در برابر Buttigieg و بایدن.

معاون سابق رئیس جمهور را ضعیف نشان دادن در آیووا رسوب دور جدیدی از نگرانی در مورد دوام او در این مسابقه که به نظر می رسد به نفع Klobuchar. اما Buttigieg آشکار برنده شدن در انتخابات حتی اگر باریک است که یک مانع در مسیر خود را.

“این خوب است برای سناتور Klobuchar اگر همه چیز همچنان به ماندن تا حدودی تیره در بالای زمینه گفت:” داگ Thornell یک سی-بر اساس دموکراتیک استراتژیست که نه حمایت از یک نامزد خاص. “البته این بستگی دارد که چگونه [Klobuchar انتخاباتی] دهکدهای husbanded منابع خود را چگونه به خوبی آنها برنامه ریزی کرده ایم و برای بودجه پست-New Hampshire مسابقه است.”

در حال حاضر تغییر به نوادا

Klobuchar انتخاباتی است که تغییر در یک بخش از آن آیووا تیم به نوادا است که دارای آن حزبی در فوریه. 22. این تیم دارای یک تعداد انگشت شماری از کارکنان پرداخت می شود بر روی زمین در کارولینای جنوبی که در آن اصلی است Feb. 29.

او مبارزه کرد و در برخی از سوپر شنبه متحده و سازمان در مینیاپولیس ستاد اختصاص یافته به این کشورها است. او فاقد این سازمان در سراسر کشور از چند تن از برجسته رقبا هر چند تا ساختمان بیش از حد سریع در بیش از حد بسیاری از ایالت ها ایجاد بار مالی در چندین دموکرات که پس از کاهش از مسابقه.

Thornell گفت: او می تواند تصور نیوهمپشایر حالات است که می تواند به Klobuchar سالم افزایش می دهد. وارن می تواند پایان ضعیف و پایان مبارزات انتخاباتی خود را ترک Klobuchar پیشرو زن نامزد شده است. Buttigieg می تواند بدتر از حد انتظار حد خود حرکت و دادن Klobuchar یکی دیگر از شات در “میانه نسیم” ،

پیش از آیووا, قفقاز, Klobuchar رفت و پس از Buttigieg نسبی فقدان تجربه است. او رفت و حتی سخت تر در او در منچستر در شب جمعه, برچسب زدن به او را “سرد تازه وارد.”

“ما یک تازه وارد در کاخ سفید و نگاه کنید که در آن آن را به ما” Klobuchar گفت: در بحث.

شهردار سابق South Bend, Ind., انجام بسیاری از آیووا, شهرستان بود که تمرکز برای Klobuchar انتخاباتی: بسیاری از northern Iowa شهرستان که مرز مینه سوتا و بسیاری از سراسر کشور است که پشتیبانی از هر دو رئیس جمهور سابق باراک اوباما رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متوالی در انتخابات ریاست جمهوری.

“زمینه نیاز به باد افشان و من هنوز هم فکر می کنم او در ردیف دوم گفت:” جروم Duval سابق منچستر alderman و دیرین حزب فعال که تایید Buttigieg. او گفت: عمده محاسبه شد انتخاب یک نامزد با یک فرصت خوب برای پیروزی.

Duval گفت Klobuchar انتخاباتی را دادگاه تایید خود را. “آنها خواستار نگهداری و تماس. آنها بی امان,” او گفت:.

Klobuchar انتخاباتی که باز هفت میدان دفاتر در سطح ایالت است که بدون ایجاد حمایت در نیوهمپشایر. سه تن از رهبران در خانه دولت تایید و او را به عنوان یک تعداد انگشت شماری از دیگر قانونگذاران و مقامات منتخب و سه از دولت بزرگترین روزنامه ها از جمله اتحادیه رهبر در منچستر بزرگترین شهرستان.

“من بیدار شد صبح آماده رفتن” Klobuchar گفت: روز شنبه در دورهام. “ما در حال رفتن به barnstorm خود دولت است.” او به جمعیت که در مجلس سنا استیضاح محاکمه نگه داشته و او را از آیووا برای بسیاری از بسته شدن کشش: “بعد از چهار روز من اینجا هستم.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de