سناتور. ctq را نشان می دهد نشانه هایی از نیوهمپشایر برک آوت

KEENE, N. H. ‑ دو نظرسنجی جدید از نیوهمپشایر دموکرات ها نشان می دهد سن. ctq پریدن به مقام سوم تنها چند ساعت تا آغاز انتخابات ریاست جمهوری این حزب اصلی.

“من امروز صبح از خواب بیدار برای پیدا کردن ما شماره سه در این حالت” Klobuchar گفت: صبح روز دوشنبه تجمع در مبارزات انتخاباتی در Keene. “ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم چون ما این احساس می تواند افزایش.”

هر دو نظر سنجی تا به حال Klobuchar فراتر بهداشت ، الیزابت وارن از ماساچوست و معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن در, New Hampshire. نیوهمپشایر آغاز رای گیری صبح روز سه شنبه.

در یک کالج امرسون نظرسنجی, او در 14 درصد انتهایی ایالت ورمونت برنی ساندرز در 30 درصد سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg در 23 درصد است. و یک مدرسه بازرگانی Suffolk دانشگاه های نظرسنجی ها تا به حال ساندرز در 27 درصد Buttigieg در 19% و Klobuchar در 14٪.

اندازه Klobuchar جدید Hampshire جمعیت نیز تورم. روز یکشنبه او جلب کرد بیش از 700 در منچستر و بیش از 1 ، 000 در Nashua که مبارزات انتخاباتی او گفته بودند دو تا از بزرگترین جمعیت های او را کشیده به تاریخ به عنوان یک کاندیدای ریاست جمهوری.

سوم-پایان محل در نیوهمپشایر می تواند به Klobuchar ریاست جمهوری پیشنهاد افزایش او موفق به دریافت در آیووا در هفته گذشته که در آن او در پنجم رسید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>