Selvita و Ardigen دریافت بودجه برای توسعه هوش مصنوعی مبتنی بر محتوا غربالگری پلت فرم

کراکوف, لهستان, مارس 27 سال 2020 /PRNewswire/ — Selvita S. A. (WSE: SLV) – یکی از بزرگترین بالینی قرارداد سازمان تحقیقات در اروپاامضاء کرده است اعطای قرارداد با مرکز ملی تحقیق و توسعه برای توسعه یک تلفن مبتنی بر فنوتيپی پلت فرم مبتنی بر مطالب بالا تصویربرداری سیستم یکپارچه با هوش مصنوعی تجزیه و تحلیل داده ها برای مناطق مختلف درمانی از جمله neuroinflammatory و فیبروز کشف مواد مخدر (HiScAI – مطالب بالا غربالگری هوش مصنوعی).

اعطای اجرا خواهد شد در یک کنسرسیوم با Ardigen – بیوانفورماتیک شرکت بهره برداری پیشرفته روشهای هوش مصنوعی برای رمان دقیق پزشکی است.

این کمک مالی را فراهم می کند Selvita و Ardigen با تقریبا یورو 1.05 میلیون غیر dilutive تامین مالی است. کل خالص ارزش پروژه به مقدار یورو 1.85 میلیون و پیش بینی پروژه در مدت بیش از سه سال آینده.

Selvita و Ardigen ایجاد خواهد شد HiScAI فن آوری پلت فرم اختصاص داده شده به مطالعه فنوتيپی تغییرات در سلولهای تیمار شده با دارو نامزد با استفاده از یادگیری ماشین و هوش مصنوعی برای تجزیه و تحلیل داده ها از HCS. این پلت فرم استفاده می شود برای تست داروهای جدید در مناطق مختلف درمانی از جمله neuroinflammatory و فیبروتیک فراهم میکند. بیماری ها و همچنین دیگر پرداختن خاص و محدودیت های موجود در روش های درمانی.

Selvita خواهد بود مسئول برای توسعه دو مجموعه از تلفن همراه آزمون از مشخص درمانی مناطق قادر به تولید تصاویر برای هوش مصنوعی و سیستم تجزیه و تحلیل. این فنوتيپی تغییرات در سلول خواهد شد تجزیه و تحلیل با استفاده از HCS فن آوری است.

این HiScAl فن آوری پلت فرم ایجاد شده در همکاری با Ardigen ما اجازه خواهد داد که برای تکمیل ما یکپارچه مواد مخدر کشف مجموعه ای از خدمات با یک روش قدرتمند برای کشف و توسعه داروهای جدید در یک راه سریع و شیوه ای موثر. ما امیدواریم که برای مشتریان خود این می تواند یک گام رو به جلو به شتاب از نامزدی بالینی نامزدها در مناطق بالا نیازهای پزشکی برآورده نشده – گفت Polskie Jaworska, مدیریت, عضو هیئت مدیره مجتمع کشف مواد مخدر در Selvita.

در این پروژه Ardigen را توسعه پیشرفته در بینایی کامپیوتر پلت فرم را قادر می سازد که سریع
و دقیق استنتاج بر عکس جریان از HCS پلت فرم

داده ها از محتوای صفحه نمایش در حال یک منبع غنی از اطلاعات است. پیشرفته روشهای یادگیری ماشین اجازه می دهد به شناسایی تصویر مبتنی بر امضا از ترکیبات بیماری یا ژن. HCS پلت فرم را توانمند سازی محققان در کشف مواد مخدر – نظرات مدیر Ardigen هوش مصنوعی و آزمایشگاه – میشل Warchoł, Ph. D.

توسعه پلت فرم را تقویت خواهد کرد Selvita و Ardigen فن آوری ارائه با هدف دارویی و بیوتکنولوژی شرکت با هدف سرعت بخشیدن به کشف مواد مخدر تلاش با استفاده از هوش مصنوعی.

در مورد Selvita

Selvita یکپارچه خدمات شرکت ارائه چند رشته ای پشتیبانی در حل و فصل چالش های منحصر به فرد از تحقیقات در زمینه کشف مواد مخدر نظارتی مطالعات و همچنین تحقیق و توسعه است.

این شرکت در سال 2007 تاسیس شد و در حال حاضر استخدام تقریبا 500 حرفه ای که بیش از 1/3 نگه دکترا عنوان. Selvita است که مقر آن در کراکوف, لهستانبا یک دوم تحقیقات سایت در پزنان, لهستان و خارجی دفاتر واقع در کمبریج و ساوت سن فرانسیسکو در ایالات متحده و همچنین در کمبریج, انگلستان. این شرکت دارای یک پیشینه ثابت از موفقیت به اتمام پروژه ها و مشتریان در 40 کشور جهان است. اکثر شرکت درآمدمان از داروسازی, بیوتکنولوژی و کشت و شرکت های شیمیایی از آمریکا و اروپا. Selvita ذکر شده است در ورشو بورس اوراق بهادار (WSE: SLV).

در مورد Ardigen

Ardigen است بهره برداری از پیشرفته روشهای هوش مصنوعی برای رمان دقیق پزشکی است. شرکت شتاب توسعه درمان توسط رمز گشایی میکروبیوم طراحی ایمنی و ارائه دیجیتال کشف مواد مخدر خدمات. Ardigen تیم ریشه در زیست شناسی و دارای تخصص عمیق در بیوانفورماتیک ماشین, آموزش و نرم افزار مهندسی. این شرکت در خانه مجموعه, همراه با سیستم عامل برای ایمونولوژی نشانگر و میکروبیوم تحقیقات خود را توانمند می تواند موثر دارویی توسعه است.


تماس با ما:

ناتالیا Baranowska| Selvita S. A.
+48-784-069-418
[email protected]

باربارا Wyroba | Ardigen S. A.
+48-539-730-118
[email protected]

منبع Selvita

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im