“این Jackeline Cacho تلویزیون نشان می دهد خواهد بود های علی اسماعیل را داستان شخصی از کسب و کار موفقیت و غلبه بر موانع به عنوان یکی از الهام بخش برای همه مهاجران در اینجا در ایالات متحدهمی گوید:” Jackeline Cachoبین المللی برنده جایزه روزنامه نگار, نویسنده, تهیه کننده و مجری برنامه تلویزیون ملی نشان می دهد. دو بار امی نامزد Cacho را نشان می دهد نشان می دهد که میراث جامعه مهاجر در این کشور است.

Vme تلویزیون است برتر ملی اسپانیایی زبان شبکه تلویزیونی فراهم می کند که کیفیت جایگزین برای خانواده های لاتین با انتخاب برنامه نویسی است که درگیر توانمند سازی آموزشی و سرگرم کننده است.

“این است که فروتنی به برجسته می شود و من امیدوارم که تجربه من ممکن است یک جرقه و یا ارائه یک ایده است که یک تفاوت بزرگ را برای دیگران می گوید:” علی اسماعیلرئیس جمهور مطلوب گروه کالیفرنیا املاک و مستغلات و توسعه شرکت است. سحابی نیز رئیس اجرایی از بهینه لرزه ای, Inc., یکی از کالیفرنیا پیشرو زلزله مقاوم سازی شرکت.

“کار من امروز با تمرکز بر ایجاد رونق جوامع و امن نگه داشتن آنها را از خطرات زلزله” Sahabi همچنان ادامه دارد. “Coronavirus اضطراری تأکید بر اهمیت آماده بودن برای شرایط اضطراری در همه زمان ها است.”

“در طول زمان coronavirus اورژانس ما شاهد اهمیت آماده بودن با آب و غذا و ملزومات. ما همچنین در حال تجربه اختلال در حوادث و تجمعات مدارس و کسب و کار. زندگی است به طور ناگهانی بسیار متفاوت است. باید یک زلزله بزرگ آمار ما خواهد تجربه همه این ها به علاوه ضعف سیستم حمل و نقل شکسته زنجیره تامین تخریب جاده ها و ساختمان ها آسیب ها و بیشتر. مهم این است که همه جوامع به آمادگی و انعطاف پذیر” Sahabi نتیجه می گیرد.

Sahabi دارای سابقه ای طولانی از دخالت در جامعه لاتین آموزش و پرورش و فرصت های شغلی به صورت محلی و منطقه ای مانند 11th annual رهبری آموزش و حمایت روز در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در سن برناردینو و بیشتر هانتینگتون پارک لاتین بازرگان جوایز برنامه.

در عمده جوامع در سراسر ایالات متحده آمریکا از جمله نیویورک, لوس آنجلس, شیکاگو, میامی و فینیکسVme تلویزیون در دسترس است در 15.5 میلیون خانوار در ایالات متحده توزیع شده از طریق در DIRECTV, ظرف, شبکه AT&T U-آیه. 24 ساعته پخش دیجیتال خدمات طراحی شده است برای سرگرم کردن آموزش و الهام بخشیدن به خانواده ها در زبان اسپانیایی با معاصر ترکیب اصلی محصولات منحصر به فرد اولین ادغام و محبوب ترین برنامه های تلویزیونی به خصوص اقتباس برای اسپانیایی ها.

لحن در 10:30 صبح اقیانوس آرام / 1:30 بعد از ظهر شرقی برای JC Jackeline Cacho تلویزیون نشان می دهد 0n یکشنبه, مارس 15 در Vme شبکه تلویزیون مستقیم تلویزیون 3015. تمام قسمت ها دیده می شود ممکن است با مراجعه به یوتیوب شانل Jackeline Cacho تلویزیون.

در مورد بهینه لرزه ای, Inc.

بهینه لرزه ای, Inc., است کالیفرنیای جنوبی پیشرو در مقاوم سازی شرکت برای زلزله مقاوم سازی مهندسی و ساخت و ساز متخصص در آپارتمان و ساختمان های تجاری است. از سال 1984 تیم در بهینه لرزه ای به اتمام رسانده است بیش از 3000 تعمیرات اساسی در سراسر ایالت کالیفرنیا. برای اطلاعات https://www.optimumseismic.com.

تماس با ما:
Andrea اگویلار دو لا فرانترا
بهینه لرزه ای
323.605.0312
[email protected]

منبع بهینه لرزه ای, Inc.

لینک های مرتبط

https://www.optimumseismic.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im