Seimone آگوستوس برگ سیاهگوش برای لس آنجلس اسپارکس

 

Seimone آگوستوس بارها گفته 2020 فصل — او 15th در WNBA — خواهد بود او گذشته است.

اما نمی توان آن را صرف در یک سیاهگوش ،

آگوستوس انتخاب اول کلی توسط Lynx در سال 2006 پیش نویس یک زمان چهار WNBA قهرمان و MVP 2011 نهایی امضا رایگان-عامل قرارداد با لس آنجلس اسپارکس در روز پنج شنبه.

“پایان دادن همیشه سخت است,” سیاهگوش مدیر و مربی Cheryl Reeve گفت: پس از بیست و پنج شنبه. “اما درک ما از زمان ما با هم — 14 سال به عنوان یک سیاهگوش — که مهم احساس. آن را فقط قدردانی برای این لرزش فقط در راه او نهفته نیست فقط حق رای دادن اما جامعه. او سزاوار چیزی جز جشن از وقت خود را در اینجا.”

هنوز از دور به نظر می رسد یک سر خاراندن تصمیم به ترک تیم به صورت سنتی آن archrival; جرقه و سیاهگوش را در ملاقات برگشتی شش بار از جمله در سال 2016 و 2017 نهایی.

Lynx شد که علاقه مند به داشتن آگوستوس را برای آخر فصل.

آگوستوس که تبدیل به 36 در مارس نیست پاسخ دادن به یک پیام در سمت چپ درخواست برای نظر. اما او را در یک پست طولانی در Instagram حساب (@moneymone33) که شامل یک تشکر صمیمانه به اعضای سیاهگوش سازمان, طرفداران, و کل دولت است. آن را به عنوان خوانده شده در قسمت: “با تشکر از شما مینه سوتا برای شکل دادن و قالب من به زن من امروز هستم. همانطور که اشک جریان رودخانه می سی سی پی اجرا می شود از قلب باتون روژ به قلب مینیاپولیس, می دانم که شما همیشه بخشی از من است.”

آگوستوس بومی Baton Rouge, La.

این امکان وجود دارد آگوستوس احساس لس آنجلس بهتر بود نقطه سعی کنید برای پنجمین WNBA عنوان در فصل نهایی. جرقه استفاده کرده اند برای اولین بار رایگان آژانس پس جدید چانه زنی جمعی و قرارداد امضا شد — که افزایش هر تیم و دستمزد کلاه — به تهاجمی.

آنها در حال حاضر به امضا جانباز گارد کریستی Tolliver و در حال حاضر چهار قبلی اول کلی میدارد در فهرست خود را در Candace پارکر Nneka و Chiney Ogwumike و آگوستوس. آگوستوس و Nneka Ogwumike دوستان خوب داشتن تیمی در لیگ برتر است.

به دلیل وجود دارد تعجب می کنم که چقدر آگوستوس را ترک کرده است و پس از درد زانو و پس از آن جراحی محدود او را به 12 بازی و شش شروع می شود در فصل گذشته. او در دقیقه 13 بازی در هر بازی 3.8 امتیاز در هر بازی و .313 درصد تیراندازی شد و تمام حرفه ای باشید.

اما از دست دادن چهره حق رای دادن به این شیوه است که هنوز هم یک ضربه. آگوستوس است 11th در WNBA تاریخ با 5,881 امتیاز.

او همچنین هشت بار همه ستاره و بخشی از چهار عنوان در هفت سال Lynx شروع به جمع آوری در سال 2011. او خروج این بدان معنی است که هیچ یک از چهار هسته بازیکنان که میرسد همه چهار عناوین — آگوستوس مایا مور لیندسی واندن و Rebekkah Brunson — بازی سیاهگوش در سال 2020 است.

“ما آرزو می کنم او نمی روم,” Reeve گفت. “اما ما خوشحال هستیم اگر این چیزی است که او می خواهد در این زمان است.”

Lynx آینده متوالی 18-16 فصل شد در حال اجرا به صورت رایگان عوامل DeWanna بونر (ققنوس) و Toliver (واشنگتن) که ممکن است آمده اند به مینه سوتا به بازی با بونر. اما جیوه کار می کرد یک علامت-و-تجارت مقابله با کانکتیکات که فرستاده بونر به خورشید با سه میدارد دور اول (هفتم و 10 این ماه و اول طفیلی سال آینده) به خورشید; Lynx ندارد, منابع برای مطابقت با آن مقابله. و سپس Toliver تصمیم به ثبت نام با جرقه.

Lynx بیمار باقی می ماند. وجود دارد یک شانس یک معامله ممکن است گرد هم می آیند و یا در اطراف پیش نویس روز در ماه آوریل و یا در مهلت تجارت در این تابستان. اما برای اولین بار در یک دهه و نیم آنها را بدون آگوستوس.

“من می خواهم برای تشکر از Seimone برای همه خاطرات او ارائه شده به ما و طرفداران ما در حالی که او عینک Lynx, یونیفرم,” سیاهگوش صاحب گلن تیلور گفت: در بیانیه منتشر شده توسط این تیم است. “ما آرزو او را در این فصل بعد از او حرفه ای است و ما مشتاقانه منتظر دیدن شماره خود را در تیر از هدف مرکز در آینده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>