SEG 2019 اعلام نتایج سالانه

دلار هنگ کنگ, مارس 23 سال 2020 /PRNewswire/ — SINOPEC مهندسی (Group) Co., Ltd. (“SEG” و یا “شرکت” همراه با شرکت های تابعه آن جمعی شناخته شده به عنوان “گروه”) (سهام کد: 2386) امروز اعلام کرد سالانه خود نتایج جستجو برای دوازده ماه منتهی به 31 دسامبر 2019 (این “گزارش دوره”).

در 2019, در مواجهه با کارهای سنگین و چالش های مختلف این گروه ساخته شده است تلاش برای fulپر توسعه بازار هدف اطمینان از پیشرفت پروژه های کلیدی سفت هزینه و کنترل هزینه های کاهش تعمیق اصلاحات سازمانی و تقویت کیفیت و ایمنی مدیریت و زمانی سخت-برنده عملکرد کسب و کار. در طول دوره گزارش درآمد این گروه بود RMB52.261 میلیاردنمایندگی افزایش 11.1 ٪ در سال در سال; اساس سود خالص بود RMB2.184 میلیاردنمایندگی افزایش 30.0 درصد در سال در سال; اساس پس از توجه این گروه درآمد بازگشت به سهامداران و نیازهای آینده برای توسعه پایدار, هیئت مدیره توصیه می شود نهایی سود سهام از RMB0.212 هر سهم برای سال 2019. پس از مصرف به حساب موقت سود سهام از RMB0.108 هر سهم مجموع سود سهام برای سال خواهد بود RMB0.320 هر سهم به نمایندگی از یک افزایش قابل توجهی از 42.9 درصد در سال در سال پایه. نسبت پرداخت به 65٪.

گروه بصورتی پایدار و محکم درک فرصت طلایی داخلی پالایش سرمایه گذاری به دست آورد و نتایج قابل توجهی در توسعه بازار است. SEG با تمرکز بر پروژه های بالقوه از “هفت عمده ملی صنایع پتروشیمی بازها” و “جهانی پالایش پایگاه” Sinopec گروه اعمال ما مزیت رقابتی به تلاش برای گسترش سهام بازار. در سال 2019 این گروه وارد شده به قرارداد جدید برای تعدادی از پروژه های بزرگ در PRC مانند فوجیان Gulei پالایش و پتروشیمی ادغام پروژه بزرگترین صنعت پتروشیمی شرکت پروژه متقابل تنگه با مجموع ارزش قرارداد حدود RMB12.513 میلیارد. این گروه به طور مداوم بهبود رقابت خود را بهبود استقرار در بازارهای خارج از کشور. در سال 2019 این گروه زمانی پیشرفت در عمان و ازبکستان بازار برای اولین بار. آن را نیز امضا قرارداد جدید عربستان آرامکو مرجان نفت و گاز افزایش و گسترش پروژه BASF ایالات متحده آمریکا , خط لوله, پيش, پروژه, کویت , Al-Zour پالایشگاه جدید پروژه های نگهداری و عربستان آرامکو تعمیرات اساسی و نوسازی پروژه. در طول دوره گزارش کل قرارداد جدید به ارزش شد RMB52.319 میلیاردبه نمایندگی از افزایش 2.7% در سال در سال پایه.

مستمر بهبود مدیریت پروژه قابلیت و ضمانت اجرای موفقیت آمیز پروژه است. در 2019, Zhongke پالایش و شیمیایی پروژه ادغام زمانی جامع و استاندارد بالا تحویل در حالی که زونگ مى مشترک Coalification ادغام پروژه با موفقیت به پایان رسید ، 4000 تن جرثقیل خزنده ساخته شده که اولین آن در عربستان سعودیو پایین جریان پردازش پروژه از قزاقستان برنده چین ساخت و ساز مهندسی لوبن جایزه. در رابطه با کارآمد تر و منظم و امن اجرای این گروه به طور کامل اهرم مالی خود را به طور کلی مزایای کلی برنامه ریزی و بهینه سازی منابع سخت کار می کرد برای کنترل هزینه انعقاد قرارداد دست دوم و خرید و ایمنی و کیفیت و پیشرفت و هزینه پروژه ها به طور کامل تحت کنترل است. به عنوان در 31 دسامبر 2019گروه جمع شد RMB94.994 میلیارد دلاربود که به طور کلی در خط با این عنوان در 31 دسامبر 2018و 1.8 بار از کل درآمد حاصل از RMB52.261 میلیارد دلار در سال 2019.

پیشرفت مداوم در تحقیق و توسعه و متعدد نتایج پربار در نوآوری در فن آوری. گروه سخت کار می کرد برای موفقیت سازمان همکاری های عمده در فن آوری و اجرای نوآوری در فن آوری پروژه های ساخته شده استفاده کامل از مزایای متمایز از مرکز R&D در توسعه و مهندسی و فن آوری به طور مداوم به تقویت همکاری با شناخته شده مجوز در جهان است. “توسعه صنعتی و استفاده از نسل دوم بهره وری بالا دوستدار محیط زیست آروماتیک بسته بندی تکنولوژی” با موفقیت راه اندازی هنگامی که در سپتامبر سال 2019تولید واجد شرایط PX محصولات. راندمان کاتالیست و مجموعه ای کامل از تکنولوژی برای رقیق اتیلن ارزش افزوده تبدیل” دریافت ملی علمی و پیشرفت تکنولوژیکی جایزه.

رئیس SEG آقای یو Renming گفت: “در سال 2019 جهان, سیاسی و اقتصادی وضعیت پیچیده و متغیر این گروه ساخته شده است که تلاش ها برای تحقق توسعه بازار هدف اطمینان از پیشرفت پروژه های کلید تشدید کنترل هزینه و کاهش هزینه های تعمیق اصلاحات سازمانی و تقویت کیفیت و مدیریت ایمنی و زمانی سخت-برنده عملکرد کسب و کار. به دنبال به جلو به سال 2020 تغییرات عمیق هستند دم در انرژی و صنایع شیمیایی. صنعتی, ساختار, ساختار مصرف انرژی و ساختار به طور مداوم قابل تنظیم است. این گروه عملیات و توسعه روبرو هستند فرصت های جدید و چالش است. این گروه را صادقانه انجام تجزیه و تحلیل شرایط و وظیفه imperturbably چهره و مقابله با چالش ها و ساخت خود را به یک ارائه دهنده خدمات از کل چرخه زندگی از برنامه ریزی پروژه به پروژه عملیات’ تلاش برای ایجاد یک حرکت جدید برای اصلاحات و توسعه SEG, بنابراین به عنوان برای ارائه منافع واقعی را به سهامداران و جامعه و کارکنان بیشتر با عملکرد عالی است.”

کسب و کار بررسی و برجسته

نتایج قابل توجهی در توسعه بازار

در طول دوره گزارش گروه ساخته شده استفاده کامل از آن به طور کلی مزایای آن در صنعت کسب و کار و ویژگی های زنجیره ای و گسترش حضور خود در بازار در صورت فعال. در طول دوره گزارش ارزش قراردادهای جدید وارد این گروه شد RMB52.319 میلیارددر میان است که ارزش به تازگی امضا قرارداد داخلی به مبلغ RMB45.585 میلیاردآن باقی مانده است به طور گسترده مشابه در یک سال-در-سال اساس و ارزش به تازگی امضا در خارج از کشور قرارداد به مبلغ حدود RMB6.734 میلیاردنمایندگی افزایش 34.6 درصد در سال در سال پایه.

این گروه همچنان به تعمیق آن در بازارهای سنتی در حالی که تلاش برای باز کردن بازارهای جدید منطقه ای. این گروه وارد شده به قرارداد جدید برای تعدادی از پروژه های بزرگ در PRC مانند فوجیان Gulei پالایش و پتروشیمی یکپارچه سازی پروژه ها با مجموع ارزش قرارداد حدود RMB12.513 میلیاردSinopec تیانجین نفت ارتقا محصول پروژه با مجموع ارزش قرارداد حدود RMB2.601 میلیاردتیانجین بوهای شیمیایی DMTO جابجایی و تحول پروژه با مجموع ارزش قرارداد حدود RMB2.049 میلیارد, Sinochem Quanzhou پالایش نفت بازسازی و توسعه پروژه با مجموع ارزش قرارداد حدود RMB1.913 میلیارد.

این گروه خود را تقویت همکاری های بین المللی با شرکت های مهندسی به طور مداوم بهبود رقابت خود را بهبود استقرار در بازارهای خارج از کشور تقویت ساختمان از رسانه های خارج از کشور و گسترش کسب و کار خود را به مناطق جدید و زمینه های جدید. این گروه زمانی پیشرفت در عمان و ازبکستان بازار برای اولین بار از زمان امضای عمان DUQM پالایشگاه P2 ساخت و ساز پروژه با مجموع ارزش قرارداد حدود RMB376 میلیونو اساسی طراحی جدید سولفوریک اسید و کود فسفات پروژه برای ازبکستان با مجموع ارزش قرارداد حدود RMB29 میلیون. در طول دوره گزارش دیگر عمده تازگی امضا در خارج از کشور, پروژه های گروه شامل هایش مرجان نفت و گاز افزایش و گسترش پروژه با مجموع ارزش قرارداد حدود RMB1.004 میلیارد; BASF ایالات متحده آمریکا خط لوله پیش سازی پروژه با مجموع ارزش قرارداد حدود RMB826 میلیون; کویت Al-Zour پالایشگاه جدید تعمیر و نگهداری پروژه با مجموع ارزش قرارداد حدود RMB395 میلیون; هایش تعمیرات اساسی و نوسازی پروژه با مجموع ارزش قرارداد حدود RMB376 میلیون.

علاوه بر پروژه های فوق, این گروه همچنین به دنبال تا با چندین پروژه در پالایش نفت و پتروشیمی و مهندسی جدید زغال سنگ مواد شیمیایی حفاظت از محیط زیست و صرفه جویی در انرژی زمینه است و انتظار برای امضای قرارداد با طرف های مربوطه در مورد اين پروژه ها در آینده است.

اجرای موفق پروژه های بزرگ

  • یکی از Sinopec گروه “چهار سطح جهانی پالایش پایگاه”: Zhongke پالایش و شیمیایی پروژه ادغام شد و در مرحله نهایی از ساخت و ساز با پیشرفت کلی بیش از 90 درصد پیشرفت در تحت کنترل بود در کل.
  • بزرگترین صنعت پتروشیمی شرکت پروژه متقابل تنگه:فوجیان Gulei پالایش و پتروشیمی ادغام پروژه در این مرحله از خط لوله زیرزمینی و عمران ساخت و ساز با پیشرفت کلی در حدود 30٪.
  • شرقی چین بزرگترین مبتنی بر زغال سنگ متانول به الفین پروژه: زونگ مى مشترک Coalification پروژه مجتمع اصلی واحد زمانی جامع و استاندارد بالا از تحویل و کل گیاه با موفقیت راه اندازی یک بار و تولید محصولات قابل قبول.
  • Sinopec – عربستان اولیه صنعت شرکت همکاری استراتژیک پروژه: طراحی دقیق از SINOPEC شرکت SABIC پلی کربنات پروژه تکمیل شد و زمینه نصب و راه اندازی آغاز شده با پیشرفت کلی در حدود 40 درصد است.
  • ساخت در کلاس جهانی portside پتروشیمی پایه: Sinochem Quanzhou اتیلن پروژه در مرحله نهایی از ساخت و ساز با پیشرفت کلی بیش از 90 درصد است.
  • این شرکت بزرگترین پروژه ارزش قرارداد در میانه منطقه: کویت پالایش نفت پروژه تکمیل شده و تحویل به مالک ساخته شده است که ما برای اولین بار برای تکمیل قرارداد میان پیمانکاران در این پروژه بود و بسیار به رسمیت شناخته شده توسط مالک.
  • این شرکت بزرگترین پروژه در منطقه جنوب شرقی آسیا: از پیشرفت کلی مالزی سریع پالایش نفت پروژه در حال حاضر تکمیل و راه اندازی از جوی واحد و راه اندازی دیگر واحدهای در حال پیشرفت بود به عنوان برنامه ریزی شده.
  • شرکت بوتیک پروژه اجرا شده در عربستان: طرح عربستان سعودی شرکت SABIC گاز فاز 9 درجه جدایی پروژه شده است تا حد زیادی تکمیل و تهیه پیشرفت حدود 80 درصد است. در حال حاضر این پروژه در حال ساخت با پیشرفت کلی بیش از 70 ٪ است.

پیوسته افزایش قابلیت مدیریت پروژه

گروه نگهداری ارتباطات نزدیک با صاحبان تقویت هماهنگی های کلیدی در پروژه های ساخت و ساز صادر شده یک لیست از پروژه های کلیدی ایجاد هماهنگی گروه برای پروژه های کلیدی و تقویت سازمان و هماهنگی است. با تمرکز بر بهره وری و پیشرفت این گروه اجرا “سه گانه هشدار” برای پیشرفت انحراف درآمد انحراف و بودجه انحراف تصحیح انحراف در موقع تقویت حلقه بسته مدیریت و تضمین صاف و اجرای پروژه های. از طریق بهینه سازی طراحی گردش کار و حرفه ای در بخش رابط کاربری این گروه تقویت شده استاندارد و طرح های مدولار و طراحی بهبود یافته بهره وری; انجام پروژه های مدیریت آموزش و قرارداد مدیریت آموزش ایجاد پروژه بین المللی مدیریت کتابچه راهنمای کاربر نام تجاری آموزش و اجرای مفاهیم مدیریت پیشرفته و فرآیندهای مدیریت پروژه های بین المللی; تقویت پروژه استقرار مدیریت به طور مداوم به دنبال کاهش موجودی پروژه و حساب های دریافتنی و همواره توجه به تجزیه و تحلیل پروژه های داده های اساسی و اصلاح هدایت.

این گروه بیشتر به بهبود subcontracting مدیریت سیستم تقویت کشت استراتژیک پیمانکاران فرعی و ارزیابی اثربخشی عملیاتی از QHSSE سیستم استراتژیک پيمانكاران فرعي; توسعه subcontracting منابع و اطلاعات به اشتراک گذاری پلت فرم متوجه مدیریت یکپارچه مقاطعه کار فرعی استخر منابع و مقاطعه کار فرعی ارزیابی مداوم بهینه سازی تخصیص در subcontracting منابع که در کاهش subcontracting هزینه های مدیریت. در حالی که اطمینان از عرضه مواد مختلف برای پروژه های ساخت و ساز ما به طور فعال به کاوش راه و روش برای بهبود تدارکات مديريت تدارکات بهره وری و کاهش هزینه و ارتقای بهرهوری. ما بهبود استاندارد روش قالب سند و مقررات مدیریت ترویج چارچوب توافق تامین و تقویت مدیریت تدارکات برای پروژه های خارج از کشور, مناطق که شاهد پیشرفت های قابل توجهی را.

ارتقاء مستمر نوآوری و تکنوlogical پیشرفت

پیشرفت مداوم در تحقیق و توسعه و مهندسی فن آوری و پیشرفت مهمی در کلید های علمی پروژه های تحقیقاتی. این گروه به تازگی راه اندازی 190 کلیدی علمی پروژه های تحقیقاتی. مربوط به تحقیقات علمی و پروژه ها از نزدیک بر روند توسعه و تقاضا مهندسی بازار فن آوری.

کلید پروژه های تحقیق و توسعه شده است به طور پیوسته در حرکت رو به جلو. “توسعه صنعتی و استفاده از نسل دوم بهره وری بالا دوستدار محیط زیست آروماتیک بسته بندی تکنولوژی” با موفقیت راه اندازی هنگامی که در سپتامبر سال 2019. کلید تحقیقات وظایف نمایندگی “SE آب زغال سنگ (کک) دوغاب تبدیل به گاز کامل تکنولوژی” را به دست آورد کلید اهداف تحقیق در یک استاندارد بالا. کلیدی دیگر پروژه های تحقیقاتی مانند “الکیل دار درجه بالا Polybutene -1 و 200000 تن در سال ZCA-1 جامد اسید” بودند و همه حرکت رو به جلو به عنوان برنامه ریزی شده و تحت کنترل کلی.

افزایش تعداد برنامه های کاربردی ثبت اختراع و متعدد نتایج پربار در نوآوری در فن آوری. گروه تکمیل 600 جدید برنامه های کاربردی ثبت اختراع در میان است که 370 یا 61.7% برنامه های کاربردی مورد ثبت اختراع برنامه های کاربردی. این گروه نیز تا به حال 338 تازگی مجوز ثبت اختراعات 138 که ثبت اختراع.

در طول دوره گزارش گروه دریافت در مجموع 72 پیشرفت علمی جوایز در نوآوری علمی و مهندسی در زمینه ساخت و ساز در استان و سطح بالا. در این میان جوایز “راندمان کاتالیست و مجموعه ای کامل از تکنولوژی برای رقیق اتیلن ارزش افزوده تبدیل” دریافت ملی علمی و پیشرفت تکنولوژیکی جایزه. بیشتر وجود دارد 1 استانی و وزرا پیشرفت علمی جایزه, 24 استانی و وزرا اختراع جوایز 1 ملی عالی طراحی جایزه 10 پروژه ها با کیفیت بالا, جوایز و 27 استانی و وزرا با کیفیت بالا پروژه های جوایز.

سیستم ERP با موفقیت ساخته شده و اجرا شده

در طول دوره گزارش های گروه جامع ترویج استفاده از طراحی یکپارچه و دیجیتال تحویل و ایجاد یک پلت فرم برای ساخت و ساز کارخانه دیجیتال بر اساس INTERGRAPH/AVEVA خط تولید. نوآوری در طراحی مهندسی, مدل, پشتیبانی هوشمند کارخانه بهره برداری از داخلی و خارجی ، گروه تقویت عبور گروه کنترل در مقیاس بزرگ مهندسی نرم افزار صدور مجوز در دامنه کامل ماژول کامل مراحل و کامل عنصر هزینه های عمیقتر نرم افزار هوشمند فرآیند طراحی جامع ترویج یکپارچه طراحی مهندسی و بهبود کیفیت و بهره وری بصری سه بعدی, طراحی, زمانی دستیابی به موفقیت در خلبان دیجیتال تحویل کنترل متمرکز از استاندارد مهندسی داده های اصلی و مشترک مجازی مهندسی ابر منابع است. به طور کلی مهندسی قابلیت طراحی و اجرای پروژه اثربخشی گروه بودند بهبود یافته و حرکت جدید به دست آمده برای شبکه های دیجیتال شدن دستگاه و هوش اصلاحات از مهندسی ساخت مدل از این گروه است.

این گروه به طور پیوسته تحت فشار قرار دادند به جلو ساخت و ساز هوشمند پروژه ها و تکمیل یک سری از هوشمند پروژه های مهندسی از قبیل پیش نویس اجرای دقیق قوانین به صورت دیجیتال تحویل پتروشیمی مهندسی خلبان کاربرد Zhenhai پالایش و شیمیایی مرغان واحد پروژه ارتقاء و استفاده از کلید Sinopec پروژه با واحد مهندسی مواد برنامه نویسی یکپارچه سازی و استفاده از Zhongke پالایش و شیمیایی ادغام پروژه 4D, خط لوله, ساخت و ساز, سیستم مدیریت و تحقیق و توسعه و نوآوری مستقل طراحی سه بعدی در تجهیزات و ساختار. این استاندارد طراحی متمرکز تدارکات و ساخت و ساز های مدولار باید فعال این گروه برای تبدیل و ارتقاء آن در دیجیتال شدن دستگاه. این گروه به طور موثر تضمین سطح بالا با کیفیت بالا و راندمان بالا برای تکمیل مالک قرارداد با کلاس اول, پلت فرم, طراحی بسیار عالی و با کیفیت بالا خدمات.

Market و چشم انداز کسب و کار

به دنبال به جلو به سال 2020 هنوز هم وجود دارد بسیاری از نامشخص عوامل مؤثر بر بهبود اقتصاد جهانی و وضعیت پیچیده که در آن داخلی و بین المللی تناقض وجود داشته باشد به طور همزمان ممکن است ادامه یابد. در سال 2020 است که در سال گذشته از چین 13th, برنامه پنج ساله و تعیین سال برای ساخت گوشیهای خوبی برای جامعه است. اقتصاد چین خواهد غلبه بر تاثیر COVID-19 و در ادامه به حفظ توسعه پایدار نرخ رشد بهینه سازی ساختار انرژی جنبشی تبدیل. در آینده توسعه صنعت انرژی را تنظیم سرعت با بهبود کیفیت و بهره وری و patten پالایش و صنایع شیمیایی به طور مداوم تغییر دهید. برخی از پروژه های ملی “هفت عمده ملی صنایع پتروشیمی بازها” و Sinopec گروه “چهار سطح جهانی پالایش پایگاه” ادامه خواهد داد به پیشرفت است. سرمایه گذاری خصوصی را فعال باقی می ماند و بین المللی زیادی شرکت های انرژی مانند اکسون موبیل BASF و شرکت SABIC خواهد شد به طور فعال درگیر در بازار چین است. توسعه کسب و کار از این گروه دیدار خواهد کرد جدید فرصت ها و چالش ها.

در سال 2020 این گروه را با شوق و ذوق دست گرفتن فرصت های بازار در خانه و خارج از کشور به طور کامل اهرم مزایای آن مانند collectivisation ادغام و در مقیاس بزرگ به طور مداوم افزایش هسته رقابتی لبه سوق دادن آن پایدار و توسعه سالم. در سال 2020 گروه داخلی قرارداد جدید به ارزش هدف RMB46 میلیاردو هدف در خارج از کشور قرارداد جدید به ارزش 1 دلار.5 میلیارد دلار.

خلاصه ای از داده های مالی و شاخص های آماده مطابق با مالی بین المللی

گزارش استاندارد (“IFRS”)


واحد: RMB’000

موارد

به عنوان در 31

دسامبر 2019

به عنوان در 31
دسامبر 2018

تغییرات از
پایان 2018 (%)

کل دارایی

67,873,748

70,872,740

(4.2)

مجموع حقوق صاحبان سهام نسبت به دارندگان سهام

شرکت

27,265,976

25,978,646

5.0

خالص دارایی های هر سهم نسبت به

دارندگان سهام از شرکت (RMB)

6.16

5.87

5.0

واحد: RMB’000

موارد

برای دوازده ماه منتهی به 31
دسامبر

تغییرات
همان دوره
2018 (%)

2019

2018

درآمد

52,261,051

47,019,024

11.1

سود ناخالص

5,482,733

5,195,574

5.5

سود عملیاتی

2,017,007

1,435,534

40.5

سود قبل از مالیات

2,827,400

2,121,515

33.3

سود خالص قابل انتساب به صاحبان سهام دارندگان از
شرکت

2,183,457

1,679,472

30.0

پایه درآمد هر سهم (RMB)

0.49

0.38

30.0

جریان نقدی خالص تولید شده از عامل
فعالیت های

300,047

6,104,192

(95.1)

جریان نقدی خالص تولید شده از عامل
فعالیت های هر سهم (RMB)

0.07

1.38

(95.1)

موارد

برای دوازده ماه منتهی به 31 دسامبر

2019

2018

حاشیه سود ناخالص (%)

10.5

11.0

حاشیه سود خالص (%)

4.2

3.6

بازگشت دارایی (%)

3.1

2.6

بازده حقوق صاحبان سهام (%)

8.0

6.5

بازگشت سرمایه (%)

8.3

6.7

موارد

به عنوان در 31 دسامبر
2019

به عنوان در 31 دسامبر
2018

دارایی مسئولیت نسبت (%)

59.8

63.3

این آزادی مطبوعات صادر شده است PRChina محدود به نمایندگی از SINOPEC مهندسی (Group) Co., Ltd.

در مورد SINOPEC مهندسی (Group) Co., Ltd.

گروه پیشرو چینی انرژی و مهندسی شیمی شرکت با قوی رقابت بین المللی است. این گروه می تواند ارائه به مشتریان داخلی و خارجی با کلی راه حل برای بنزین, پالایش, مهندسی شیمی, آروماتیک, زغال سنگ, مواد شیمیایی, معدنی, مواد شیمیایی و دارویی و مواد شیمیایی, پاک, انرژی, ذخیره سازی و امکانات حمل و نقل و حفاظت از محیط زیست و صرفه جویی در انرژی و دیگر بخش ها از جمله مهندسی, مشاوره, تکنولوژی, صدور مجوز, مدیریت پروژه, پیمانکار تامین مالی کمک پیمانکاری EPC و همچنین طراحی تهیه ساخت و نصب و راه اندازی بالابر و حمل و نقل تجهیزات زیادی قبل از راه اندازی, راه اندازی و صنعتی دیگر خدمات زنجیره ای.

پس از بیش از 60 سال توسعه مداوم این گروه در حال حاضر دارای یک فرهنگستان از آکادمی چینی علوم سه دانشگاهیان از آکادمی چینی از مهندسی و نزدیک به 10 ، 000 با کیفیت بالا و حرفه ای با گسترده مدیریت پروژه و اجرای تجربه و صاحب و همکاری صاحب پیشرفته ثبت اختراعات و دانش در کسب و کار اصلی مناطق. این گروه در برنامه تحویل داده صدها کارخانه مدرن با سرمایه گذاری عظیم و تکنولوژی پیشرفته و فرایند پیچیده و با کیفیت بالا به مشتریان در بیش از 20 کشور و مناطق در سراسر جهان تاسیس دراز مدت و مداوم روابط با انرژی و شرکت های شیمیایی در خانه و خارج از کشور تاسیس گسترده و پایدار مشتری پایه و قابل توجه صنعتی نفوذ و شهرت اجتماعی.

در آینده این گروه ادامه خواهد داد به تمرکز بر استراتژی های توسعه از “انرژی و پتروشیمی گرا نوآوری محور جهانی شدن هدفمند و ارزش مدار” افزایش اکتشاف و توسعه در زمینه های هیدروژن, انرژی تجدید پذیر, انرژی و مواد جدید و ایجاد یک حرکت جدید در دستیابی به چشم انداز “ساخت در کلاس جهانی شرکت مهندسی”.

سلب مسئولیت

این آزادی مطبوعات شامل “به دنبال اظهارات”. تمام اظهارات دیگر از اظهارات حقایق تاریخی است که پرداختن به فعالیت های, حوادث و یا تحولات که این گروه انتظار یا پیش بینی خواهد شد و یا ممکن است در آینده رخ می دهد (از جمله اما نه محدود به, پیش بینی اهداف دیگر برآورد و طرح کسب و کار) در اظهارات به جلو نگاه. این گروه نتایج واقعی و یا تحولات ممکن است مادی از آن نشان داده شده توسط این اظهارات به جلو نگاه به عنوان یک نتیجه از عوامل مختلف و ابهامات از جمله اما نه محدود به قیمت نوسانات ممکن است تغییرات در تقاضای واقعی, خارجی, نرخ ارز, بازار سهام, رقابت, خطرات زیست محیطی ممکن است تغییرات در قوانین مالی و مقررات شرایط اقتصاد جهانی و بازارهای مالی, سیاسی, خطرات ممکن است تاخیر در پروژه های دولتی, تصویب پروژه برآورد هزینه و سایر عوامل فراتر از گروه کنترل است. علاوه بر این گروه باعث می شود به دنبال اظهارات با اشاره به در اینجا به عنوان امروز و متعهد هیچ الزامی برای به روز رسانی این اظهارات.

سرمایه گذار و رسانه ها پاسخ به سوالات:

SINOPEC مهندسی (Group) Co., Ltd. – دفتر هیئت مدیره
شان کای / لیو Jingjing /ژنگ Zhexia
تلفن: (86) 10 5673 0521/ (86) 10 5673 0523 / (86) 10 5673 0525,
ایمیل: [email protected];

PRChina محدود
ری آفتاب / جک لیو / شری رن
تلفن: (852) 2522 1838 / (852) 2522 1368
فکس: (852) 2521 9955
ایمیل: [email protected]

منبع SINOPEC مهندسی (Group) Co., Ltd.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im