Sedana پزشکی اعلام مثبت خط بالا در نتیجه محوری IsoConDa مطالعه

استکهلم, ژوئیه 10 سال 2020 /PRNewswire/ — Sedana پزشکی AB (publ) (SEDANA: FN استکهلم) امروز اعلام کرد یک مثبت خط بالا نتیجه برای شرکت محوری فاز سوم مطالعه IsoConDa. این مطالعه به آن نقطه پایانی اولیه; نشان می دهد که IsoConDa (ايزوفلوران) اداره با آناکوندا موثر برای تسکین, روش برای ونتيلاتور مراقبت ويژه بيماران است که غیر-پایین تر از پروپوفول. ثانویه انتهایی تحت تجزیه و تحلیل و منتشر خواهد شد همراه با نقطه پایانی اولیه در یک مجله علمی پس از peer-review. نتایج نشان می دهد که IsoConDa موثر و امن و آرام بخشی روش و شکل پایه ای برای برنامه شرکت برای بازار اروپا بعد از تصویب این پاییز.

“ما مفتخریم به انجام بزرگترین مطالعه از استنشاق آرام بخش در بخش مراقبت های ویژه. این مهم ترین نقطه عطف در استنشاق آرام بخش پس از توسعه آناکوندا. این مطالعه تایید می کند تجربه بالینی از IsoConDa اداره با آناکوندا به عنوان موثر و امن و آرام بخشی روش. با نتایج حاصل از مطالعه ما در یک موقعیت خوب برای آینده هر دو با ادامه جهانی توسعه بالینی از استنشاق آرام بخشی و کار با نرم افزار برای بازار تصویب در اروپاگفت:” پیتر Sackey, افسر ارشد پزشکی از Sedana پزشکی.

“نتایج این مطالعه همسو با طولانی تجربه بالینی بسیاری از پزشکان در سراسر جهان است. ايزوفلوران ایمن و موثر به عنوان یک آرام بخش برای تهاجمی تهویه بیماران بدحال. ما امیدواریم که که بیشتر بیماران را بهره مند از مزایای استفاده از استنشاق آرام بخش در آینده” گفت: هماهنگی محقق آلمان از IsoConDa مطالعه Assoc. پروفسور آندریاس MeiserSaarland مرکز پزشکی دانشگاه همبورگ, آلمان.

این مطالعه که با هدف حمایت از تصویب نامزد مواد مخدر IsoConDa (ايزوفلوران) برای استنشاق آرام بخش در بخش مراقبت های ویژه در اروپاشده است, انجام شده در 21 مراکز در آلمان و سه در اسلوونی. این مطالعه یک noninferiority مطالعه به این معنی که هدف اصلی خود را به نشان می دهد که IsoConDa اداره با آناکوندا, غیر-پایین تر از پروپوفول در حفظ مناسب و آرام بخشی در سطح. این مصمم است با مقایسه نسبت زمان که مناسب و آرام بخشی عمق با حفظ ايزوفلوران در مقایسه با پروپوفول. این مطالعه شامل 301 تحت تهويه مکانيکی مراقبت های ویژه بیماران نیاز به آرام بخش است و به اصطلاح تصادفی کنترل شده و باز برچسب های مطالعه برای تایید اثربخشی و ایمنی. بیماران به صورت تصادفی به دو گروه مساوی که در آن بیماران در یک گروه تحت درمان بودند به صورت داخل وریدی با پروپوفول و از سوی دیگر با IsoConDa اداره با آناکوندا.

“هدف ما هنگامی که ما در آغاز کار با IsoConDa مطالعه چندین سال پیش بود قادر به ثبت نام استنشاق آرام بخش با IsoConDa اداره با آناکوندا و در نتیجه رویکرد چشم انداز ما را استنشاق آرام بخش جدید روش استاندارد در بخش های مراقبت ويژه در سراسر جهان است. با این نتایج قوی به عنوان یک پایه ما آمده اند یک جهش بزرگ و نزدیک به چشم انداز ما. ما خواهد شد ارائه برنامه ما برای بازار اروپا تصویب در 16 کشور اروپایی در اول ثبت نام دور به عنوان به زودی به عنوان ممکن است در سه ماهه چهارم سال 2020 است. اگر همه می رود و ما انتظار تصویب در نیمه دوم سال 2021” گفت: Christer Ahlbergمدیر عامل شرکت Sedana پزشکی.

کنفرانس تلفنی و آنلاین ارائه

Sedana پزشکی میزبان یک کنفرانس تلفنی و آنلاین ارائه امروز جمعه 10 جولای در 1.00 pm CET. تماس میزبانی خواهد شد به Christer Ahlbergمدیر عامل و پیتر Sackey, CMO خواهد شد که در حال حاضر نتایج و پاسخ به سوالات. ارائه خواهد شد در انگلیسی.

شماره گیری در تعداد برای تماس های کنفرانس عبارتند از:

SE: +46 856642651 پین کد: 34271979#
انگلستان: +44 3333000804
ما: +1 6319131422

ارائه خواهد شد webcasted و می تواند به دنبال در اینجا:
https://tv.streamfabriken.com/sedana-medical-top-line-result-2020

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:
به Christer Ahlbergمدیر عامل شرکت Sedana پزشکی AB
تلفن همراه: +46 70 675 33 30
E-mail: [email protected]

پیتر Sackey, CMO, Sedana پزشکی AB
تلفن همراه: +46 70 771 03 64
E-mail: [email protected]

Sedana پزشکی ذکر شده است و در Nasdaq اول شمالی رشد بازار در استکهلم.
شرکت مشاور خبره است اریک Penser بانک+46 8 463 83 00, [email protected].

این اطلاعات به گونه ای است که Sedana پزشکی AB (publ) موظف است به افشای موجب به بازار اتحادیه اروپا سوء استفاده از قوانین و مقررات. اطلاعات منتشر شد برای افشای عمومی از طریق آژانس از تماس با فرد بالا در ژوئیه 10 سال 2020 در 7:00 p. m. (CET).

در مورد Sedana پزشکی

Sedana پزشکی AB (publ) توسعه یافته و به فروش می رساند دستگاه های پزشکی آناکوندا برای دولت از فرار بیهوشی. از طریق ترکیبی از آناکوندا و نامزد مواد مخدر IsoConDa (ايزوفلوران), Sedana پزشکی را فراهم می کند استنشاق آرام بخشی برای تحت تهويه مکانيکی مراقبت های ویژه بیماران است. این شرکت در حال کار برای به دست آوردن بازار تصویب در اروپا برای استنشاق آرام بخش در بخش مراقبت های دارویی IsoConDa® (ايزوفلوران) در طول نیمه دوم 2021.

امروز تحت تهويه مکانيکی مراقبت های ویژه بیماران تسکین یافته به صورت داخل وریدی که منجر به چالش های متعددی برای هر دو گروه بيماران و مراقبين. چالش هایی که در حال حل استنشاق میکنند. بر اساس یک برآورد از هفت به هشت میلیون بیمار بودن sedated در بخش مراقبت های ویژه با توجه به تهویه مکانیکی در سطح جهان به طور متوسط سه تا چهار روز Sedana پزشکی برآورد کل بازار بالقوه به SEK 20-30 میلیارد دلار به طور مساوی توزیع شده بین آمریکا و اروپا و آسیا. سه سال پس از بازار تصویب در اروپا Sedana پزشکی انتظار دارد فروش SEK 500 میلیون در اروپا و یک حاشیه EBITDA حدود 40 درصد است. این شرکت با آغاز یک روند برای به دست آوردن بازار تصویب در ایالات متحده در سال 2024. فعالیت های ثبت نام نیز آغاز در دیگر بازارهای خارج از اتحادیه اروپا.

Sedana پزشکی به فروش مستقیم در کشورهای شمال اروپا و آلمان, Benelux, فرانسه, بریتانیا و اسپانیا به عنوان به خوبی به عنوان توزیع کنندگان خارجی در بخش هایی از بقیه اروپا, استرالیا, کانادا, چین, هند, اسرائیل, ژاپن, مکزیک و کره جنوبی. این شرکت تاسیس شد در سال 2005 و مقر آن در استکهلم سوئدبا دستگاه های پزشکی توسعه در ایرلند.

این اطلاعات برای شما به ارمغان آورد Cision http://news.cision.com

https://news.cision.com/sedana-medical/r/sedana-medical-announces-positive-top-line-result-in-pivotal-isoconda-study,c3151922

فایل های زیر برای دانلود در دسترس هستند:

منبع Sedana پزشکی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im