راز 1660 گذرگاه یک بار استفاده توسط پادشاهان انگلیس است که در داخل پارلمان انگلستان

– 360-year-old گذرگاه یک بار استفاده توسط پادشاهان انگلیس بوده است کشف در داخل مجلس آشکار قطعه ای از تاریخ است که تصور می شد مسدود شده است پس از جنگ جهانی دوم است.

برای چندین دهه تصور می شد که تنها باقی مانده از گذرگاه ساخته شده در سال 1660 بود و یک پلاک برنجی داخل سالن وست, قدیمی ترین پارلمان و ساختمان های مارک که در آن ورودی می شده اند. در عوض دسترسی به تصویب باقی مانده بود در چشم ساده پنهان برای حدود 70 سال است.

“می گویند ما شگفت زده شدند کتمان حقیقت است” مارک کالینز مورخ مجلس شهرکهای گفت. “ما واقعا فکر شده بود جداره تا برای همیشه لطفا برای پس از جنگ است.”

عبور ایجاد شده برای صفوف به 17 قرن تاجگذاری ضیافت چارلز دوم شد و سپس با استفاده از حدود 150 سال دیگر تاج و توسط قانونگذاران برای به دست آوردن دسترسی از سالن از طریق به اصلی مجلس عوام مجلسی. در میان مشاهیر به احتمال زیاد به استفاده از این مسیر عبارتند از مورخان بر این باورند, Robert Walpole که عموما به عنوان بریتانیا برای اولین بار نخست وزیر.

بنجامین فرانکلین نیز باید به تصویب از طریق آن بر روی بازدیدکننده داشته است به مجلس عوام در طول زمان زندگی در لندن است. دیگران که راه می رفت flagstones به عنوان آنها راه خود را به اتاق بودند diarist Samuel Pepys; چارلز جیمز فاکس, بریتانیا برای اولین بار وزیر خارجه و ویلیام پیت جوانتر که در سال 1783 این کشور جوانترین نخست وزیر در سن 24.

“فکر می کنم که این گردشگاه استفاده شده است توسط بسیاری از افراد مهم در طول قرن ها باور نکردنی است” گفت: لیندسی هویل بلندگو از مجلس عوام که شد اول ارشد مجلس برای بازدید از این پیدا کنید.

عبور پیشرو از طریق به وستمینستر هال مسدود شده بود که در هر دو طرف در اواسط قرن 19 به عنوان بخشی از بازسازی آثار پس از آتش در مجلس. مسیر دراز دست نخورده برای نزدیک به یک قرن تا زمانی که مشخص شد کارگران در حال تعمیر ساختمان پس از جنگ جهانی دوم است.

در تلاش برای حفظ آن دسترسی کارگران حک کوچک چوبی درب به قاب در مجاور راهرو — اما نتیجه معلوم بود خیلی با احتیاط. با گذر زمان درب و فراموش شده بود.

پانل رفت خسته شده اید و یا حداقل مقبول — تا زمانی که متوجه شد در سال گذشته توسط یک تیم به دنبال از طریق اسناد آرشیوی در حالی که کار بر روی نزدیک به 5 میلیارد دلار طرح مرمت جریان در مجلس.

پس از یک کلید ساخته شده را متناسب با نوکی این تیم کشف کرد که آن را به یک اتاق کوچک که در داخل آنها دریافتند اصلی لولا برای دو درب های چوبی — 11 فوت ارتفاع و 6 پا گسترده ای که در را باز کرد به وستمینستر هال.

“سخنرانان از مجلس عوام آمده اند در این راه — بسیاری از نمایندگان مجلس طی قرنها” تاریخی مشاور لیز هالم Smithtold ، “پس از آن نشان می دهد که آن را واقعا مسیر تاریخی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im