دوم ققنوس افسر پلیس که زخمی شده بود در یک تیراندازی که منجر به کشته شدن او فرمانده بود از بیمارستان مرخص شنبه با توجه به ققنوس اداره پلیس.

افسر ماریسا Dowhan, 23 کشته شد پنج شنبه در حالی که در پاسخ به اختلاف داخلی بین دو هم اتاقی در شمال ققنوس زمانی که یکی از مردان شروع به شلیک در افسران. او برتر Cmdr. گرگ Carnicle کشته شد, در تیراندازی.

یکی دیگر از افسر Alicia Hubert, 22 نیز زخمی در تیراندازی. او از بیمارستان مرخص سهشنبه, پلیس گفت:.

ققنوس پلیس ارسال شده یک عکس از افسران مراسم به Facebook در روز شنبه. این عکس نشان داد عاطفی هوبرت استقبال Dowhan به عنوان او در حال چرخ خارج از بیمارستان در gurney. Dowhan را با پای چپ به نظر می رسد هنوز هم به شدت پانسمان. یونیفورم افسران دیده می شود و کف این مراسم در پس زمینه.

اتاقی وضعیت

پلیس گفت 22 ساله یعقوب Emry Mcilveen شات در افسران به قتل Carnicle یک 31-سال Phoenix اداره پلیس کهنه کار که در حال برنامه ریزی برای بازنشسته بعد از این سال و مجروح شدن دو نفر دیگر. dkfjThe عکس نشان می دهد یک چشم پر از اشک افسر هوبرت (سمت چپ) در آغوش افسر Dowhan به عنوان او در حال تحت فشار قرار دادند به خارج از بیمارستان است.

افسران در پاسخ به یک تماس در مورد یک خانواده مبارزه در 4:40 بعد از ظهر روز یکشنبه در محل اقامت نزدیک به 40 رانندگی و اوج قله جاده Sgt. مرسدس بنز, ثروت یک سخنگوی این گروه گفت: در یک شنبه در کنفرانس خبری.

ماموران متوجه شدند که تماس درگیر یک گروه از هم اتاقی تلاش برای حذف Mcilveen از خانه به خاطر او بود “اقدام عجیب و غریب و کمی نامنظم” ثروت گفت.

“هنگامی که ماموران وارد اتاقی شد تعاونی” ثروت گفت. “وجود دارد هیچ نشانه ای که وجود دارد هر گونه مشکلات است.”

افسران گفت Mcilveen او را مجبور به ترک و آنها به او کمک کرد حذف برخی از اموال خود را با توجه به ثروت ،

ثروت گفت: در برخی از نقطه در طول تماس Mcilveen درب بسته و سمت چپ افسران خارج است.

بیشتر ماموران وارد محل اقامت و قادر به رفتن در داخل یک بار دیگر بخت گفت. افسران نمی تواند Mcilveen او به عنوان طبقه بالا اما آنها قادر به صحبت کردن به او ثروت گفت.

Mcilveen سپس باز آتش, پلیس گفت:. یک افسر دیگر بعد از کشته Mcilveen.

ققنوس رئیس پلیس Jeri ویلیامز تقدیر هوبرت و Dowhan روز دوشنبه در یک Facebook live تصویری در بخش صفحه تماس با آنها را شجاع.

Carnicle مراسم تشییع جنازه برگزار خواهد شد و روز سه شنبه در سنت جروم کلیسای کاتولیک در ققنوس. تنها خانواده خواهد بود و مجاز به شرکت با توجه به COVID-19 شیوع. اداره پلیس را در Facebook صفحه پخش خواهد شد این سرویس در ساعت 10 صبح روز سه شنبه برای خانواده گسترده و عمومی است.

رسیدن به رایان در ryan.vlahovich@arizonarepublic.com یا او را دنبال کنید در توییتر @vlahovichryan

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de