دوم Minnesotan می میرد از COVID-19 تعداد مورد پرش به 346

مینه سوتا ثبت آن مرگ دوم از COVID-19 و بزرگترین واحد-روز پرش در موارد تایید شده در روز پنج شنبه تأکید بر جدیت از شیوع اخیر دولت “stay-at-home” سفارش طول می کشد که اثر در 11:59 p. m. روز شنبه برای مبارزه با گسترش این بیماری است.

هر دو مرگ درگیر Ramsey County ساکنان در 80s در محدوده سنی هر چند موارد مربوط نیست مینه سوتا وزارت بهداشت گزارش روز شنبه.

تست در حال حاضر تایید 346 موارد COVID-19 در مینه سوتا پس از 6 مارس از جمله 31 نفر در حال حاضر در بیمارستان بستری و 18 نفر از دریافت مراقبت های ویژه. محدوده سنی از موارد است که 5 ماه به 104 سال است.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz گفت که او نگران است که درخشان خورشید و تعداد کمی از ایالت مینه سوتا و میر تا کنون ممکن است مردم را از خود راضی اما او از آنها خواست به دنبال دستور دولت و به نظر سنبله در موارد و 59 گزارش دوشنبه به تنهایی.

“هشت روز پیش” فرماندار گفت: “که ما در کل.”

از نگرانی است این افزایش در بخش مراقبت های ویژه استفاده است. COVID-19 ناشی از عفونت از یک رمان coronavirus و در حالی که 80 درصد از موارد تولید تنها علائم خفیف به عنوان بسیاری از 5 درصد نیاز به مراقبت های ویژه.

این بیماری می تواند باعث مشکلات تنفس شدید نیاز به درمان با هواکش. اما وجود حدود 1200 مراقبت های ویژه تخت های بیمارستانی در مینه سوتا و تنها بخشی از آنها باز هستند.

مدل سازی توسط دولت در بخش بهداشت و درمان و دانشگاه مینه سوتا به این نتیجه رسیدند که در صورت عدم وجود هر گونه کاهش تلاش های دولت را اجرا کنید و از تخت های مراقبت ويژه در شش هفته و دیدن یک قله در COVID-19 مورد در نه هفته است. Walz که به نام “غیر قابل قبول” با توجه به بسیاری از مردم تحت این سناریو که ممکن است بمیرد چرا که آنها نمی خواهد که هواکش در دسترس است.

تجزیه و تحلیل داده ها نشان می دهد که دولت می تواند فشار که قله در مورد به 14 هفته تحت یک فارغ التحصیل سری های اجتماعی فاصله محدودیت. Walz در نتیجه خود را “اقامت-در-محل” برای دو هفته آینده و برنامه ریزی شده به مقیاس به سطح فعلی اجتماعی فاصله (از جمله نوار و تعطیلی مدارس) برای سه هفته پس از آن.

اگر این مراحل اثبات موفق در کند کردن روند افزایش در مورد گام بعدی خواهد بود به تنها اعمال محدودیت برای مردم در دراز مدت مراقبت از امکانات و یا دیگران در معرض بیشترین خطر ابتلا به عوارض ناشی از COVID-19.

دولت در حال حاضر تایید کرده است موارد COVID-19 نه در دراز مدت مراقبت از امکانات و 18 ساکنان این تاسیسات گفت: کریس Ehresmann, دولت, بیماری های عفونی مدیر. هر یک باعث شده است تا دولت در پاسخ به کاهش خطر قرار گرفتن در معرض دیگران به دلیل جهانی COVID-19 داده ها نشان داده است که افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات سلامتی دیگر در معرض بیشترین خطر مرگ و میر.

“یک مورد نشان دهنده شیوع اگر شما” در یک مرکز, او گفت:. “می توان آن را تنها یک مورد و ما آن را بسیار جدی است.”

به امید خرید زمان

مقامات بهداشتی دولت ارائه جزئیات بیشتر در دوشنبه در مورد مدلسازی داده است که تحت تاثیر فرماندار. این تجزیه و تحلیل بر اساس مفروضات در مورد چگونه بسیاری از فن های در دسترس هستند چگونه اغلب Minnesotans باید چهره به چهره و تماس با آن ارائه قرار گرفتن در معرض خطر و چگونه بسیاری از مردم آلوده توسط یک COVID-19 مورد است. آن را نیز بررسی می شد در برابر رشد از موارد در کشورهای دیگر است که باید مستقر انواع راهکارهای کاهش بیماری همه گیر.

اما دولت و کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم کاهش یافته است به ارائه جزئیات بیشتر در مورد نتایج حاصل از مدلسازی تا زمانی که آنها می تواند زمینه را برای عموم.

مدل سازی برآورد شده 74,000 COVID-19 مرگ و میر در مینه سوتا اگر وجود داشت هیچ کاهش تلاش در همه صرفا نظری تعدادی از آنجا که دولت در حال حاضر مدارس بسته به روز و اجتماعی دیگر فاصله گرفته است. مقامات دولتی اعلام نشده است و چگونه بسیاری از مرگ و میر آنها انتظار می رود در جریان سناریوی از محدودیت ها و دستور اجرایی که فرماندار است در محل قرار داده.

“آنچه ما نمی خواهیم برای مردم تثبیت شده بر روی یک شماره خاص را به عنوان اگر آن را با توجه به” مالکوم گفت.

وضعیت فعلی هدف این است که برای به تاخیر انداختن اوج از موارد و خرید زمان برای بیمارستان ها برای اضافه کردن تجهیزات حفاظت شخصی برای نگه داشتن خود را از پزشکان و پرستاران سالم و در کار و برای اضافه کردن فن.

Walz قبلا در این هفته گفت: مینه سوتا, خوش شانس است که تولید کنندگان محلی مانند Ecolab و همچنین Medtronic که باعث می شود 15 درصد از عرضه جهانی هواکش. او گفت: او بوده است و رسیدن به آنها را به ارائه بیش از حد منابع به مینه سوتا.

در حالی که او اذعان اخلاقی معضل لابی برای محصولات محلی که مورد نیاز در سطح جهانی و فرماندار گفت: او را انتخاب و با توجه به فقدان منسجم فدرال استراتژی برای توزیع و تشویق توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای دولت ها برای تهیه لوازم خود را.

بیمارستان ها شده اند و به دنبال یک تنوع از راه حل. Allina Health در یکشنبه استخدام کارگران به داوطلب در مجلس faceshields ارائه شده توسط یک تولید کننده محلی برای حفاظت از مراقبان.

M بهداشت فرویو روز پنج شنبه خود را به اتمام تبدیل بتسدا در بیمارستان سنت پل به 90-تخت تسهیلات فقط برای COVID-19 بيمار. نقل و انتقالات از COVID-19 بیماران از بیمارستان های دیگر در این سیستم آغاز شده و پنج شنبه بعد از ظهر.

در تنها یک ماده از روز و پیمانکاران و مجهز به اتاق های سراسر بیمارستان با منفی جریان هوا سیستم که کاهش خطر در بيماران آلوده گسترش این ویروس از طریق سرفه یا عطسه.

سیستم انتقال برخی از پزشکان و پرستاران و همچنین اضافه پرستاران از موقت نیروی انسانی سازمان برای پوشش نیاز دارند. در زمان افزایش بستری شدن در بیمارستان و عفونت بیمارستان می شود و تا اواسط مارس گفت: دکتر برایان Amdahl, Fairview معاون رئیس جمهور از امور پزشکی.

یک هدف در ترکیب COVID-19 بیماران در یک محل است که برای بیمارستان برای تبدیل شدن به یک رهبر در دانش درمان بیماری, او گفت:. “ما می توانند یاد بگیرند که از هر بیمار چه موثر و چه چیزی نیست.”

دولت مدیریت اضطراری رهبران همچنین ادامه داد: برای جستجو در سایت های خارجی به عنوان سرریز برای بیمارستان ها, به خصوص برای پایدار بیماران با شرایط دیگر از COVID-19. در حالی که بزرگ عرصه در نظر گرفته شده دولت اضطراری مدیریت مدیر جو کلی گفت: بسته خانه های پرستاری و خوابگاه و هتل ایده آل تر است.

“کسانی که در فضای باز می تواند به ایجاد برخی از چالش های مهمی است,” او گفت: “در حال حاضر در حفاظت از بیماران آسیب پذیر از دیگر بیماری های عفونی مانند استاف و نورو ویروس.”

نویسنده کارکنان گلن Howatt کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>