تابعیت دوم از طریق صندوق گزینه از سنت کیتس و نویس است که یک دارایی مهم برای زندگی خانوادگی

از طریق CBI خانواده ها به دنبال دسترسی بهتر به کیفیت آموزش و پرورش و بهداشت و درمان و انعطاف پذیری برای دیدار فرزندان خود را به تحصیل در خارج از کشور زندگی می کنند و یا با آزادی بیشتر. Mrs Gatti اشاره می کند که در چارچوب فعلی جهانی در تحرک محدودیت های بسیاری از کشورها را محدود کرده اند دسترسی برای اتباع خارجی اما خود شهروندان و ساکنان هستند و هنوز اجازه ورود به.

“یک نکته جالب توجه در این بیماری همه گیر است که اگر چه بسیاری از کشورها بسته اند مرزهای خود را به خارجی ترین بسته نیست مرزهای خود را به شهروندان و دارندگان اقامت دائم – به این معنی که حتی در این زمان فوق العاده ای تابعیت دوم یک دارایی مهم:” خانم Gatti می گوید.

سنت کیتس و نویس شده است با موفقیت در حال اجرا خود را ‘پلاتین استاندارد’ CBI برنامه سال 1984. آن در حال حاضر فراهم می کند سریع ترین مسیر به شهروندی دوم از طریق آن صندوق گزینه است. نخست وزیر تیموتی هریس معرفی رشد پایدار صندوق (SGF) در سال 2018 است. پس از گذراندن تمام سعی و کوشش به دلیل چک متقاضیان را ساده کمک به یک دولت-برگزار شد حساب. این روند باعث می شود امن تر و سریع تر و شفاف تر به عنوان دولت این است که قادر به تایید دریافت وجه بدون تاخیر.

وجود دارد اضافه شده گزینه ای برای سرعت بخشیدن به روند به دست آوردن تابعیت و همراه پاسپورت یک فرایند جداگانه از CBI – به مدت 60 روز یا کمتر. این است که به نام شتاب روند درخواست یک ویژگی منحصر به فرد تنها به سنت کیتس و نویس.

در اوایل این ماه Les خانمدیر عامل شرکت از کشور تابعیت از طریق سرمایه گذاری واحد گفت که SGF ایجاد شد با نیازهای خانواده داشته باشید. تک متقاضیان باید واجد شرایط سهم US$150,000. در ضمن یک خانواده چهار تنها نیاز به کمک US$195,000با هر بیشتر وابستگان اضافه شده برای دیگر US$10,000 در هر. Mrs Gatti تایید می کند که میانهکه در آن بزرگتر خانواده ها شایع تر است باقی می ماند یک کلید منطقه است که همچنان به دنبال تابعیت از طریق سرمایه گذاری.

برای پیدا کردن اگر شما و خانواده تان می توانید به دست آوردن تابعیت دوم از سنت کیتس و نویس, بازدید از وب سایت دولت.

تماس با ما:
[email protected]
www.csglobalpartners.com

منبع CS شرکای جهانی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de