دومین شب Austin کردن مشق و عمل موکول برای جولای 14

“ما می دانیم که صنعت رستوران است که صدمه زدن به سمت راست در حال حاضر و ما می خواهیم برای اطمینان از رستوران ما همکاران که با وجود این تاریخ تغییر ما نمی خواهد اجازه دهید تا ما در تلاش های تبلیغاتی و همه چیز را ما می توانیم برای حمایت از کسب و کار خود و درخشش نور در این مهم نقش آنها در جوامع ما گفت:” McCarren. “ما مشتاق برای کمک به راه اندازی مجدد صنعت رستوران به عنوان به زودی به عنوان آن را بی خطر است برای انجام این کار و به عنوان متعهد که همیشه به بالا بردن سطح آگاهی برای آستین و تشویق آزادی مطبوعات طرفداران به ناهار خوردن در هنگام رستوران بازگشایی درهای خود را.”

Austin Ticeبرنده جایزه روزنامه نگار مشغول به کار بود برای مک کلاچی و واشنگتن پست زمانی که او بازداشت شده در سوریه در سال 2012 است. Austin دانشگاه جورج تاون فارغ التحصیل بومی Houstonian و ایالات متحده دریایی که در خدمت سه تورهای وظیفه. امروز او در حال حاضر تنها در ایالات متحده نگار برگزار می شود در خارج از کشور و پس از بیش از هفت سال تحمل کرده است که طولانی ترین بازداشت هر متحده نگار به تاریخ.

افتتاحیه شب برای آستین کردن مشق و عمل برگزار شد در مارس 2, 2019, جلب پشتیبانی از 80 رستوران در 13 ایالت و منطقه کلمبیا. هزاران نفر از مردم که رفت به خوردن آن شب در مورد آموخته Austin در مورد میلیون ها نفر بیشتر بخوانید درباره او در روزنامه آگهی, مقالات, و, op-eds و گوش به Tices داستان خود را در ده ها تن از رادیو و تلویزیون مصاحبه. در علاوه بر این به بالا بردن آگاهی در سال گذشته شب مطرح شده بیش از 60 ، 000 دلار برای تکمیل اف بی آی $1M صندوق پاداش برای اطلاعاتی که منجر به Austin بازگشت امن و تولید جدید منجر به اف بی آی است.

رستوران ها می توانید ثبت نام برای تبدیل شدن به یک مقام رسمی رستوران شریک این سال را شب در NightOutForAustin.com. شرکت رستوران می توانید انتخاب کنید به یکی از دو را یک بار اهدای خون در صف مقابل و یا تعهد یک درصد از درآمد خود را از خود جولای 14 , شام خدمات. تمام درآمد حاصل از مطرح خواهد شد به گزارش خبرگزاری غیر انتفاعی وابسته به باشگاه مطبوعات ملی نگاری موسسه (501-c3) که در آن برگزار خواهد شد و برای آموزش بیشتر از اف بی آی است. رستوران ها که می خواهند اما نمی تواند کمک مالی نیز خوش آمدید; لطفا تماس بگیرید [email protected] برای اطلاعات بیشتر. امید ما این است که جولای 14 را به نوبه خود به یک ملی خوش آمدید صفحه اصلی جشن آستین کردن مشق و عملو بودجه مطرح خواهد شد مورد استفاده برای بازسازی Austin بازگشت به جامعه پس از بیش از هفت سال در اسارت.

مطبوعات تماس با ما: لیندسی آندروود برای باشگاه مطبوعات ملی; [email protected], (202) 662-7561

منبع باشگاه مطبوعات ملی

لینک های مرتبط

http://press.org

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de