چاشنی بهداشت و درمان اجرایی گورو Ramanathan می پیوندد Nemysis Ltd هیئت مدیره

دوبلین, آوریل 2 سال 2020 /PRNewswire/ — Nemysis محدود امروز اعلام کرد که آن را منصوب گورو Ramanathan به هیئت مدیره.

گورو Ramanathan, ارشد اجرایی, تخصصی, جهانی, بهداشت و درمان, مدیریت نوآوری و تجاری سازی به ارمغان می آورد با او بیش از 30 سال تجربه رهبری و دانش در سراسر جهان متمرکز بر مشتری محور R&D استراتژیک برنامه ریزی کسب و کار و قبل و بعد از فعالیت های بازاریابی است.

او به عنوان رئیس افسر نوآوری در تغذیه به طور کلی شرکت و قبل از آن, او Sr. مدیر امور علمی در رویال Numico (در حال حاضر Nutricia-Danone).

با تشکر از مدیریت بهداشت و درمان تجربه به دست آورده در ایالات متحده آمریکا و جنوب آسیا در حال ظهور بازار گورو را یک نقش کلیدی در جلسه شرکت رشد قابل توجهی به اهداف و همچنین ساختمان در شرکت چشمگیر نقش در مقابله با کمبود آهن/کم خونی و عدم تحمل گلوتن.

من نمی توانم فکر می کنم از هر کسی بهتر از گورو برای پیوستن به هیئت مدیره ما به مرحله بعدی پس من خوشحال هستم که همه اعضای هیئت مدیره و سهامداران توافق به انتصاب او به عنوان عضو جدید هیئت مدیره. توانایی خود را به فکر می کنم استراتژیک در حال حاضر اطمینان به او یک نقش محوری در عرصه بهداشت و درمان. دیدگاه خود را برای ما جدید عدم تحمل گلوتن محصولات را می توان توسعه یافته در بازار بین المللی را حمایت ما فصل بعد از نوآوری و رشد Nemysis Ltd” گفت: Danilo Casadei Massariرئیس هیئت مدیره.

گورو اظهار داشت: “من واقعا افتخار برای پیوستن به مدیران Nemysis. من تحت تاثیر قرار با روحیه کارآفرینی است که این شرکت به ارمغان می آورد و نگاه به جلو به تعدادی از پیشرفت های هیجان انگیز در این ماه آمده است. این یک امتیاز است برای کار با یک گروه خیلی متعهد به ساخت موفق و نوآورانه شرکت.”

گورو زمانی MBA در مدیریت عمومی با تاکید ویژه بر جهانی شیوه های کسب و کار از دانشگاه دوکو دکترا در, بهداشت و درمان, مدیریت نوآوری از دانشگاه تافتز.

در مورد Nemysis:

Nemysis با مسئولیت محدود, بهداشت و درمان و دارویی شرکت متمرکز بر تغذیه ای و دارویی, راه حل های که می تواند به محافظت در برابر برخی از پیامدهای منفی از کمبود مواد مغذی مواد مغذی عدم تحمل و حساسیت و توجه خاص به نیاز به حفاظت انسان میکروبیوم.

  • Nemysis’ رمان نانوذرات آهن اولین طبیعی فريتين تقلید که می تواند درست انسان کمبود آهن و کم خونی بدون تأثیر منفی روده میکروبیوم. ایمنی و اثر بخشی نشان داده شده است در کنترل تکرار دوز آزمایش های بالینی.
  • Nemysis’ رمان E40 endopeptidase معده است تريپسين و chymotrypsin مقاوم است. نشان داده شده است برای نابود کردن تمام immuno-تحریکی epitopes از گلوتن رفع این تشدید پاسخ التهابی از ابتدا گلوتن حساس و بیش از حد پاسخگو انسان سلول های T. بنابراین مناسب برای آنزیمی مدیریت از عدم تحمل گلوتن و حساسیت.

www.nemysisltd.com

اطلاعات تماس:

Danilo Casadei Massari

رئیس هیئت مدیره

Nemysis Ltd 7 D’Olier خیابان D02HF60, دوبلین, ایرلند +35315313450

[email protected]

منبع Nemysis Ltd

لینک های مرتبط

http://www.nemysisltd.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im