فصل بدون شروع: دوقلوها’ خانه بازکن است که آخرین دست رفته نقطه عطف در ویروس-قطع برنامه

دیو سنت پیتر به طور معمول بلوک کردن تقویم خود را هنگامی که دوقلوها هستند تا او را ندارد جلسات با دخالت خود را مشاهده. اما به ذهنم خطور دوقلوها رئیس جمهور روز شنبه که او تا به حال تصویری و تلفن کنفرانس برنامه ریزی برای سه شنبه.

پنج شنبه قرار بود دوقلوها’ خانه بازکن مقابل اوکلند.

“من قصد دارم به کار” سنت پیتر گفت.

هدف زمینه آن سبز چمن در حال حاضر در midseason شکل نشستن خالی به جای استقبال از بازگشت 2019 لیگ آمریکا قهرمان بخش مرکزی. Coronavirus همه گیر است که منجر به خاموش شدن تقریبا هر ورزشی لیگ در این سیاره بسته شده است روز افتتاحیه.

دوقلوها هرگز فرصتی برای اعلام کند که خود را بازکن فروخته شد.

“این فرد بار” سنت پیتر گفت. “این سخت است برای قرار دادن به کلمات چقدر عجیب است.”

روز افتتاحیه یک رویداد با شکوه ترین روز از فصل. در این بخش آن را به ویژه در راه های مختلف. پس از ضرب و شتم توسط بیرون کشیدن snowblower رسیدن به, برای کنترل از راه دور استارت و لایه بندی تا برای نزدیک به شش ماه از شروع فصل به این معنی آن را خوب برای طرفداران به بیرون آمدن از خواب زمستانی. بدون در نظر گرفتن اگر درجه حرارت در 60s یا 30s, شروع فصل به این معنی آن را در مورد زمان به خارج و انجام کاری — حتی اگر برخی از شما هنوز هم می خواهید یک سقف در ورزشگاه.

“من عشق دوم حدس زدن. من عاشق کارشناسان” دوقلوها مدیر ارشد ارتباطات داستین مورس گفت: “اما بیس بال است و نشانه آن است که فصل در حال تغییر است. به این معنی بیشتر به Minnesotans.”

و در این سال خاص دوقلوها ارائه شده بیش از یک دلیل برای خندق محل کار یا مدرسه. آنها chugged به فصل با مشروع top 10 تیم در MLB و این استدلال می توان آنها را در پنج با بسیاری از ستاره ها مسئول 101 برنده در سال 2019 بازگشت.

و باشگاه تصرف در حرکت با ترشح رایگان-عامل کسب در سوم baseman جاش دونالدسون که تندر در بت و آتش در شکم خود دارای طرفداران رویای یک دیگر postseason اجرا شود. روز افتتاحیه یک رویداد منحصر به فرد اما این نمایش تا به حال بالقوه به یک 162-قسمت هیجان انگیز.

“ما واقعا به دنبال به جلو به بودن قادر به نشان می دهد تیم ما خاموش” دوقلوها مدیر Rocco Baldelli گفت. “اجازه دهید بچه های ما بیرون رفتن وجود دارد و انجام همه نشان می دهد آنچه که ما می توانید انجام دهید. ما در گروه است. آنها واقعا سرگرم کننده به تماشای حتی زمانی که شما در حال کارکنان خود را.”

هنوز هم وجود دارد ممکن است یک فصل البته نسخه کوتاه شده. اما این امید وجود دارد خواهد بود بیس بال هنگامی که این بیماری همه گیر کوروناویروس موجود است و جهان می تواند بازگشت به حالت عادی. در ضمن دوقلوها در حال تهیه طرح های احتمالی برای هر فصل می تواند از سر گرفت.

روز شنبه از آغاز تا 6 صبح با صبحانه در زمینه مورد نظر پلازا. گیتس برای باز کردن در 1 p. m. A روگذر بود یک بار دیگر برنامه ریزی شده به عنوان بخشی از نمایش با شکوه. هیچ وجود دارد نبود یک برنامه ریزی ظاهر توسط عقاب طاس چلنجر. در سال 2018 چلنجر آگهی libbed مسیر خود را به صفحه اصلی رفتن به سمت راست میدان به جای آن و فرود بر روی شانه های دریانوردان استارت James Paxton.

فقیر چلنجر نشده است دیده می شود در یک ورزشگاه پس از.

همیشه در حال تغییر برنامه

دوقلوها بودند قصد استفاده از دوشنبه به عنوان یک فرصت برای جشن گرفتن بازگشت تیم که آمار MLB-رکورد 307 صفحه اصلی اجرا می شود در سال گذشته به عنوان به خوبی به عنوان آن در حال 60 فصل برای حق رای دادن در مینه سوتا است.

در حال حاضر دوقلوها در حال پاره کردن این برنامه. هنگامی که وجود دارد این است که بازی بیس بال, خانه, درب بازکن استفاده خواهد شد به رسمیت شناختن تمام کسانی که گرفته اند در به چالش کشیدن نقش در طول بیماری همه گیر از کسانی که در زمینه پزشکی به فروشگاه مواد غذایی کارکنان.

“ما در حال رفتن به محوری” سنت پیتر گفت. “تا حد زیادی بر اساس بحران ما در برخورد با بسیاری از افرادی که به شدت در خط مقدم است.”

هنگامی که خواهد شد که طرح مورد استفاده قرار گیرد ؟ هیچ کس نمی داند برای برخی. لیگ اصلی بیس بال در ابتدا امیدوار به شروع چیزهایی که تا مدتی در ماه آوریل پس از آن ممکن است. در حال حاضر وجود دارد rumblings فصل شروع ممکن است تا اواخر ماه ژوئن یا اوایل جولای با رشد امکان بازی در حال بازی در فن استادیوم در حالی که برای. فلوریدا و آریزونا به تازگی تمدید پناهگاه در محل حکم. فلوریدا چنین سفارش در محل به صورت چهار در جنوب شرقی فلوریدا استان ها از طریق اواسط ماه مه. آریزونا اجرا می شود از طریق مارس 30.

هر پسوند بیشتر خواهد آن را سخت برای تیم به بازگشت به این کشورها قطار که ممکن است منجر تیم به قطار در شهرها — به عنوان به زودی به عنوان آنها مجاز است.

پیش بینی امتداد

هیچ کس می دانست که چه شد در مورد اتفاق می افتد به جهان ورزش Feb. 21 دوقلوها خود را آغاز کرد سالانه سری از نمایشگاه بازی های قبل از آنهایی که واقعی با بازی میزبان به Gophers در هموند ورزشگاه در فورت مایرز. بازی زمان متوسط بود و 59 درجه که سرد است برای جنوب غربی فلوریدا.

خبرنگاران برتر برای ژاکت و مانتو در مطبوعات جعبه و 16 مایل در ساعت بادها کمک نمی کند مهم است.

مدت کوتاهی پس از اولین زمین پرتاب شد St. Peter وارد جعبه مطبوعات و اعلام کرد: “من شرط می بندم شما را 59 درجه در هدف زمینه در 2 آوریل.”

در حال حاضر هیچ کس نمی خواهد مراقبت اگر دوقلوها تا به حال به بازی در برف.

“ما می دانیم که تمامی این ویژه روز گذشت و ما در حال گرفتن به لذت بردن از آنها را در راه ما پیش بینی” Baldelli گفت. “من در حفظ و گفت ما در حال رفتن به لذت بردن از بعدی ما در روز افتتاحیه در برخی بسیار صمیمی راه معنی دار. آن را برای رفتن به یک روز بسیار عاطفی برای بسیاری از مردم برای بسیاری از دلایل مختلف.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>