سازمان های غیر انتفاعی در سراسر آریزونا در حال های نزدیک به 1.8 میلیون دلار افزایش طول 2019-20 فصل های مبارزه است.

کمک های مالی اعم از 7500 دلار به $50,000 در حال بیرون رفتن این هفته به 143 سازمان های غیر انتفاعی است که حمایت از معلمان و دانش آموزان کمک های افراد مسن کمک و تلاش خانواده ها. وجوه اهدا شد توسط خوانندگان آریزونا جمهوری و دیگران بین اواسط نوامبر 2019 و ژان. 31, 2020.

زیرا جمهوری می پردازد 100% اداری و تبلیغاتی هزینه هر پنی از کمک های مالی می رود بازگشت به جامعه است.

“ما نمی تواند شادتر به ارائه این هدیه به جامعه ما هر سال از طرف خوانندگان ما و اهدا کنندگان گفت:” سردبیر اجرایی گرگ برتون. “همسایگان نیازمند در اطراف ما هستند. ما امیدواریم که تلاش های ما به ارائه کمک به کسانی که به آن نیاز دارید بیشتر.”

بیش از 220 آژانس های اعمال شده برای فصل های کمک های مالی این سال است. کمک های مالی برای پرداخت, در میان چیزهای دیگر برنامه هایی که پناهگاه قربانیان خشونت های خانگی ارائه مواد غذایی برای مبارزه خانواده و کمک به افراد مسن طور مستقل زندگی می کنند. بسیاری از دریافت کنندگان در مترو ققنوس. اما سازمان های غیر انتفاعی در Show Low, Cottonwood فلاگستاف پیزان و دیگر مناطق کشور در حال دریافت فصل های کمک های مالی.

این 2019-20 کمپین حمایت شد با تطبیق بودجه از نینا ماسون Pulliam خیریه اعتماد و آریزونا جامعه پایه و اساس است. کویر باغ گیاه شناسی و حفاری آن باغ شهری نیز مطرح شده فصل های بودجه.

جمهوری دوبله شده است پنج شنبه, مارس 12 به عنوان تشکر از شما پنج شنبه یک روز به رسمیت شناختن اهدا کنندگان و افتخار این کار از غیر انتفاعی جامعه است. دریافت کنندگان کمک مالی را جشن می گیرند در رسانه های اجتماعی با هشتگ #SFS2019. به دنبال همراه در www.facebook.com/SeasonForSharing.

برخی از سازمان ها و مردم با بهره گیری از فصل های این ماه:

گنجینه 4 معلمان $7,500: ارائه منابع در طول سال

تمپه غیر انتفاعی گنجینه 4 معلمان کمک به نگه داشتن کلاس های درس مواجه نگردند.

ماموریت آن این است که به ارائه رایگان و کم هزینه منابع به مربیان. سازمان تحویل منابع به طور مستقیم به فرهنگیان و غیر انتفاعی و همچنین دارای دو مرکز که در آن معلمان می توانید انتخاب کنید تا آیتم ها یکی در تمپه و دیگری در غرب دره.

T4T از رشد عامل از دو-گاراژ ماشین به یک 12,000 فوت مربع انبار. منابع برای معلمان اهدا شده توسط اعضای جامعه و کسب و کار.

“این بودجه ما را قادر به گرفتن رایگان لوازم مدرسه به طور مستقیم به معلمان و دانش آموزان است که آنها را بیشتر نیاز دارید ساخت یک تفاوت در زندگی بیش از 15000 دانش آموزان گفت:” مدیر اجرایی باربارا Blalock.

“ما نمی توانیم با تشکر از اعضای جامعه به اندازه کافی برای حمایت سخاوتمندانه خود. بدون حمایت خود را از ما نمی قادر خواهد بود برای رسیدن به هدف ما از ارائه رایگان و کم هزینه منابع به مربیان و دانش آموزان آنها خدمت می کنند. این احساس بسیار خوبی است که ما می توانیم حمایت از یکدیگر برای خوب بیشتر است.”

T4T می پذیرد صدها نفر از منابع است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درس پروژه ها اعم از هنر و صنایع دستی به ریاضی و علوم.

Aster پیری $20,000: تازه های غذا برای افراد مسن

Aster پیری که قبلا به عنوان شناخته شده شرق دره بالغ منابع کمک کرده است افراد مسن در سراسر شرق دره از سال 1979 است. این گروه تغییر نام خود را پس از استفاده برای یک فصل به صورت های گرانت در پاییز گذشته به سیگنال است که آنها در خدمت مشتریان بدون در نظر گرفتن جایی که آنها زندگی می کنند.

خود را از $20,000 فصل های اعطای کمک خواهد کرد با وعده های غذایی بر روی چهار چرخ و سلامتی چک.

“نیاز به وعده های غذایی بر روی چهار چرخ همچنان به رشد در جوامع ما به عنوان ما جمعیت سنین است. در این فصل برای به اشتراک گذاری اعطا خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد به سمت هدف ما از ارائه 70,000 وعده های غذایی مغذی و سلامتی روزانه چک به بیش از 500 خانه محدود سالمندان در سال جاری گفت:” رئیس اجرایی دبورا Schaus.

“بازدید از اهمیت مساوی به غذا به عنوان بسیاری از شرکت کنندگان در برنامه این ممکن است تنها کسی که آنها را ببینید و یا صحبت با تمام طول روز. با تشکر از شما برای فراموش کردن ما, مسن, بزرگسالان همسایگان خود را با هدیه سخاوتمندانه.”

غیر انتفاعی نیز فراهم می کند خدمات از جمله در صفحه اصلی پشتیبانی و کمک به مشتریان به حرکت خدمات اجتماعی و سلامت منابع است. Aster پیری دارای دو ارشد مراکز در مسا که ارائه وعده های غذایی و فعالیت های روزانه از جمله موسیقی زنده, فیلم, یوگا, کلاس های رقص بازی یکنوع بازی شبیه لوتو و پشتیبانی گروه.

صرفه جویی در خانواده $15,000: کمک به خانواده های بی خانمان

بی خانمانی است که یک بحران در دره و غیر انتفاعی صرفه جویی در خانواده فراهم می کند خدمات برای کمک به خانواده های بی خانمان رسیدن به زندگی استقلال.

از سال 1988 سازمان ارائه شده مسکن و خدمات از جمله دائمی حمایتی مسکن جوانان برنامه های توسعه حرفه ای و سواد مالی برنامه های کهنه و خدمات خشونت خانگی.

$15,000 فصل های گرانت را حمایت از خانواده های بی خانمان مداخله پروژه فراهم می کند که مورد هماهنگی مسکن و پشتیبانی.

“این کمک هزینه است و نه فقط یک قطره در سطل, این است که مقدار قابل توجهی از پول به ما اجازه می دهد برای خدمت به صدها نفر از خانواده ها در این سال آینده است. بدون آن ما می شود تقلا و ما می خواهم که به سخت گیری به نحوه تامین مالی این برنامه گفت:” رئیس توسعه افسر گرگ باشه.

“خود را با کمک های مالی شما را لمس زندگی صدها نفر از کودکان که شما هرگز فرصتی برای دیدار با. اما شما همیشه ترک یک تاثیر ماندگار با ارائه کمک مالی به فصل برای به اشتراک گذاری.”

الیزابت مونتگمری است یک تولید کننده برای Arizona Republic azcentral.com و آریزونا قصه گوهای. رسیدن به او را در emontgomery@azcentral.com یا 602-444-8764.

در مورد فصل های

  • آریزونا جمهوری آغاز فصل های 26 سال پیش به عنوان یک هدیه به جامعه. در آن زمان حدود 68 میلیون مطرح شده است و بازگشت به سازمان های غیر انتفاعی در سراسر آریزونا.
  • کمک های مالی پذیرفته شده در طول سال در sharing.azcentral.com با ارسال پیامک “های” به 91-999 یا پستی کمک های مالی به P. O. Box 29250, ققنوس, AZ 85038-9250.
  • نگه دارید تا با فصل های دیگر جمهوری-حمایت دادن-پشت تلاش در facebook.com/seasonforsharing.
  • صد در صد از کمک های مالی و تطبیق بودجه به سازمان های غیر انتفاعی در درجه اول واقع در ماریکوپا و Pinal شهرستان بلکه در سراسر کشور است که پشتیبانی از معلمان و دانش آموزان کمک به تلاش خانواده ها و کمک های مسن Arizonans. همه سربار و جمع آوری کمک هزینه ها پرداخت شده توسط Arizona Republic/azcentral.com.

برای تبدیل شدن به یک حامی برای تماس با فصل های مدیر Stacy سالیوان ssullivan@azcentral.com یا 602-444-8749.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im