کنتاکی دربی به تعویق افتاد و تا ماه سپتامبر در روز سه شنبه, آخرین مراسم از بهار در ورزش زده می شود توسط کروناویروس جدید, همراه با, کارشناسی ارشد, مارس جنون و فصل بیس بال.

دربی آمریکا طولانی ترین به طور مداوم برگزار می شود, ورزش, رویداد برنامه ریزی شده بود ممکن است 2. آن را در حال حاضر اجرا می شود هفت. 5, لگد زدن به تعطیلات آخر هفته روز کارگر.

“ما رول با مشت و احساس بسیار خوب است که ماه سپتامبر است تاریخ” لایحه Carstanjen مدیر عامل شرکت Churchill Downs, Inc., گفت: در یک کنفرانس تلفنی.

این اولین بار دربی برنده نمی شد در آن سنتی اولین دوشنبه در ماه مه از سال 1945 هنگامی که آن اجرا شد ژوئن 9. دولت فدرال به حالت تعلیق در مسابقه اسب از سراسر کشور برای بسیاری از نیمه اول سال قبل از جنگ جهانی دوم به پایان رسید و در اوایل ممکن است اما نه در زمان به نگه داشتن پا برای اولین بار از تاج سه گانه که در ماه است.

تاریخ تغییر هنوز هم باید تایید شده توسط Kentucky Horse Racing کمیسیون در جلسه روز پنج شنبه. هنوز به تصمیم گرفته می شود تاریخ بعدی دو پا از مسابقه اسب ویترین سری — Preakness و بلمونت.

Carstanjen گفت: سپتامبر تاریخ انتخاب شد و پس از گفتگو با NBC Sports که televises تاج سه گانه مسابقات بر اساس تعداد محدودی از رویدادهای ورزشی است که آخر هفته و هتل در دسترس بودن در لوییویل.

Churchill Downs به وضوح علاقه مند نبود در اجرای 146 دربی بدون طرفداران در غرفه است که چه آهنگ های دیگر انجام شده است از جمله سانتا آنیتا در کالیفرنیا Oaklawn در آرکانزاس و محوطه نمایشگاه در لوئیزیانا.

“ما احساس اعتماد به نفس ما در حال رفتن به اجرای Kentucky Derby و اجرای آن با یک جمعیت” Carstanjen گفت. “این یک رویداد مشارکتی.”

مسابقه خود را طول می کشد فقط دو دقیقه اما مهمانی و معاشرت می رود در سراسر دربی هفته با افراد مشهور-پر خیریه گالاس و خصوصی خانه احزاب است. سال گذشته مسابقه خود جلب کرد 150,729 طرفداران.

سنت جرعه جرعه juleps نعناع, پوشیدن کلاه فانتزی و لباس لباس و جمعیت singalong به “My Old Kentucky Home” به عنوان اسب گام بر روی آهنگ همیشه دربی بیشتر از فقط یک رویداد ورزشی. افرادی که توجه کمی به اسب مسابقه بقیه سال به طور معمول تماشای مسابقه اسب دوانی و شرط بندی بر روی آن یا رسمی و یا در استخر مجموعه در احزاب است.

دربی شد اولین اجرا در سال 1875 و رفته بدون وقفه حتی از طریق رکود بزرگ و جنگ جهانی اول و دوم.

در سال 1943 وجود دارد سفر از محدودیت های اعمال شده توسط جنگ جهانی دوم و نه خارج از شهر بلیط فروخته شد. هنوز دربی رفت با تعداد ناوگان برنده شدن در مقابل 65,000. کلت برنده تاج سه گانه که در آن سال.

کنتاکی اوکس مسابقه برای filles برگزار شد در دربی حوا نیز بسیار محبوب به خصوص در میان لویی محلی. آن را برای اولین بار آغاز شد و در سال 1875 ، از آن خواهد شد اجرا سپتامبر. 4.

اسب بوده است آموزش و مسابقه برای کسب امتیاز است که ترجمه را به اسکله در 20 اسب دربی زمینه حتی به عنوان بقیه از جهان ورزش عمدتا تعطیل به دلیل ویروس همه گیر. اسب فقط یک شانس در زندگی خود را برای رقابت در دربی Preakness و بلمونت استیکس که شامل تاج سه گانه برای 3 ساله.

Carstanjen گفت امتیاز در حال حاضر به دست آورده با اسب خواهد بود نگهداری می شود در حالی که نژادهای موجود در آهنگ های در سراسر کشور خواهد بود اضافه شده به این جاده به Kentucky Derby مقدماتی روند.

“این سرگرم کننده خواهد بود و به طرفداران بیشتر زمان برای یادگیری در مورد محصول امسال از 3-ساله” او گفت:.

دربی, اولین بار پا از تاج سه گانه, تساوی, قوی, تلویزیون, رتبه بندی. با حرکت آن را به هفت. 5 مسابقه نمی تضاد با نوتردام فوتبال رضایت بخش NBC Sports که televises هر دو. دانشگاه لوئیزویل یک دور بازی فوتبال که روز است.

این Preakness برنامه ریزی شده است برای 16 ماه مه در Pimlico در بالتیمور و مریلند سوارکار اسب دوانی شدن باشگاه گفت: هیچ تصمیم گیری نشده است ساخته شده در دور دوم این تاج سه گانه.

بلمونت برای 6 ژوئن در نیویورک است. نیویورک مسابقه انجمن گفت: “تصمیم گیری در مورد مقیاس رویدادهای عمومی باید اولویت بهداشت عمومی و ایمنی بالاتر از همه چیز.” NYRA اضافه شده است که آن را به روز رسانی وضعیت بلمونت “تنها هنگامی که این فرایند نتیجه گیری کرده است به رضایت دولت و ادارات بهداشت محلی.”

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه با اکثریت قریب به اتفاق دوره نقاهت در حدود دو هفته.

Carstanjen گفت: Churchill Downs هشدار داده Pimlico و بلمونت پارک آن را به عنوان نزدیک به تکمیل یک تاریخ جدید با NBC Sports.

“آنها پذیرا بود و سوالات خود را دارند. زمان وجود دارد در این تقویم که ان بی سی را می توانید در دسترس,” او گفت:. “آنها فقط باید برای این کار با هم و من امیدوارم که آنها انجام می دهند.”

NBC Sports در بیانیه ای گفت: این قدردانی “سنتی توالی از تاج سه گانه مسابقه” اما این “آبهای ناشناخته” و شبکه کار می کنند با Preakness و بلمونت به “تعیین مناسب ترین زمان.”

کسب و کار در منطقه لوئیزویل از جمله هتل ها, رستوران ها, ایستگاه های گاز, مواد غذایی و فروشگاه ها مشروب بستگی دارد دربی برای به دست آوردن بخش بزرگی از درآمد خود را برای سال. تقریبا تمامی این اشخاص بالا بردن قیمت های خود را به طور قابل توجهی در طول پنج شنبه, جمعه و شنبه از دربی در هفته است.

دربی یک برآورد اقتصادی از 400 میلیون دلار در منطقه لوئیزویل.

کنتاکی دربی جشنواره در حال حاضر به تعویق افتاد و برخی از آن وقایع اوایل تا آوریل 5. دو هفته از حوادث منجر به دربی هایلایت شده توسط رعد و برق بیش از لویی آتش بازی نشان می دهد, باید یک اقتصاد محلی تاثیر $127 میلیون نفر است.

NBA و NHL را به حالت تعلیق در فصل خود را به طور نامحدود. لیگ اصلی بیس بال است به تعویق افتاد شروع فصل آن تا اواسط ماه مه در اولین و یکی از بزرگترین رویدادهای به نام خاموش شد NCAA بسکتبال مسابقات شناخته شده به عنوان جنون مارس که ذره این کشور به مدت سه هفته. یکی دیگر از بهار ثابت تا سپتامبر به تعویق افتاد بود ماراتن بوستون. کالج ها را لغو بهار ورزش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im