ایتالیا, ایران و آمریکا گزارش داد افزایش جدید مرگ به عنوان عوارض این بیماری همه گیر کوروناویروس راهپیمایی خستگی ناپذیر در سراسر جهان روز شنبه باعث یک تقلا در سخت-آمار مناطق به راه اندازی بیمارستان تخت و دوباره رو به تجهیزات پزشکی مورد نیاز برای حفظ سلامت کارگران امن است.

ایتالیایی برتر جوزپه کونته رفت و در برنامه زنده تلویزیونی اعلام کرد که او سفت کشور مستند و بستن همه امکانات تولید به جز ارائه کالاهای اساسی و خدمات.

“ما مواجه با جدی ترین بحران است که این کشور تجربه کرده است و پس از جنگ جهانی دوم” کونته گفت: ایتالیایی ها در طول پخش در نیمه شب.

به عنوان بدن انباشته در بیمارستان morgues و کلیساها و پزشکی کارگران التماس برای کمک بیشتر وجود دارد هیچ نشانه آن است که ایتالیا بود و در عین حال رام کردن قوس خود را از سرایت. ایتالیا در حال حاضر 53,000 تایید موارد COVID-19 و 4,825 مرگ و میر — بیش از همه از چین که در آن ویروس پدید آمده در اواخر سال گذشته.

دولت ایالات متحده را بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: او همچنان امیدوار ایالات متحده آمریکا است که در همان مسیر به عنوان ایتالیا در coronavirus مبارزه است.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: CBS’ “چهره ملت” این اقدامات سختگیرانه بودن در محل قرار داده در ایالات متحده از جمله محدودیت های مسافرتی بسته شدن مدارس و بسیاری از کسب و کار و اجتماعی دیگر فاصله را به “یک راه طولانی است.”

شهر نیویورک شهردار گفت: مردم در کانون آمریکا همه گیر است که آن را تنها به بدتر.

شهردار بیل د Blasio گفت: در ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” که شهرستان خود را در نیاز ناامید از هواکش و سایر لوازم پزشکی و کارکنان و مورد کاخ سفید به عنوان غیر پاسخگو است. او گفت که او تا به حال پرسید: “بارها و بارها” برای ارتش ایالات متحده به بسیج و شنیده بود هیچ چیز به عقب.

وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin گفت که او انتظار دارد کنگره و کاخ سفید برای رسیدن به توافق کامل بعد یکشنبه در یک بسته محرک اقتصادی است که می تواند رویکرد 2 تریلیون دلار به آدرس coronavirus بحران از جمله $3,000 چک به خانواده ها و کمک های دیگر به گذشته بعد از 10 هفته.

چندین ایالت آمریکا دستور داده اند که ساکنان به ماندن در خانه. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: دولت “به معنای واقعی کلمه کشاورزی جهان به دنبال برای تجهیزات پزشکی.” کارکنان مراقبت های بهداشتی از شهر اوکلاهما به مینیاپولیس به دنبال کمک های مالی از تجهیزات حفاظتی. کارکنان در بیمارستان دیترویت شروع ایجاد, در خانه, ماسک صورت برای کارگران است.

در سراسر کشور وجود دارد حداقل 26,747 موارد و 374 مرگ و میر به عنوان ایالات متحده پیشی گرفت و آلمان به عنوان کشور با چهارم-بیشترین تعداد موارد است. حداقل 38 نفر تست مثبت در شهر نیویورک Rikers Island زندان — مجتمع بیش از نیمی از آنها زندانیان. زندانی دیگری شد برای اولین بار در ایالات متحده به تست مثبت در یک زندان فدرال.

در طول هفته یکشنبه برکت فرانسیس خواست همه مسیحیان به عضویت در قرائت “پدر ما” نماز جمعه در ظهر. “به این ویروس همه گیر ما می خواهیم به پاسخ با جهانشمولی از نماز از شفقت از حساسیت” پاپ گفت.

فرانسیس که شروع به پخش خود مخاطبان حاضر در اوایل این ماه به دلیل ویروس نگرانی گفت: همچنین سرب جهانی برکت برای خالی میدان سنت پیتر در روز جمعه. این “Urbi et Orbi,” برکت است متعلق به طور معمول برای روز کریسمس و عید پاک.

در بریتانیا کارکنان در برخی از بیمارستان ها شکایت کرده اند در مورد کمبود هواکش و تجهیزات حفاظتی مانند ماسک و عینک ایمنی و دستکش و لباس محافظ.

تقریبا 4000 پزشکی کارگران امضا نامه ای به ساندی تایمز هشدار داد که پزشکان و پرستاران در خدمات بهداشت ملی خواهد مرد اگر آنها را دریافت نمی کنند بهتر تجهیزات و گفت: آنها احساس مانند “گوشت دم توپ.”

“بیمه خدمات درمانی کارکنان قرار دادن زندگی خود را در خط هر روز آنها را به کار. واقعیت این است که بسیاری از ما را مریض است. پزشکان بیش از حد آگاه از احتمال این که آنها را از دست دادن همکاران به عنوان اتفاق افتاده است در شیوع بیماری در سراسر جهان” در این نامه گفت.

جوامع وزیر رابرت Jenrick گفت که بیمارستان را دریافت سهام جدید از تجهیزات حفاظتی یکشنبه بعد از ظهر. دولت همچنین دستور داد هزاران نفر از هواکش و زده یک قرارداد با بیمارستان های خصوصی برای استفاده از هزاران نفر از تخت و 20,000 کادر پزشکی به درمان coronavirus بیماران.

رهبر ایران را رد کرد آمریکا کمک های پنج شنبه برای مبارزه با ویروس با استناد به یک بی اساس تئوری توطئه که از آن می تواند ساخته شده توسط امریکا است. آیت الله علی خامنه ای را در نظر آمد به ایران چهره ها در خرد کردن ایالات متحده تحریم های هسته ای خود را اعمال. ایران می گوید این 1,685 مرگ و میر و 21,638 تایید موارد ویروس — تلفات که از کارشناسان سازمان بهداشت جهانی می گویند تقریبا قطعا زیر گزارش شده است.

در سراسر جهان بیش از 316,000 مردم آلوده شده اند و نزدیک به 13,600 فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. حدود 150 کشور در حال حاضر را تایید کرده اند موارد مرگ گزارش شده در بیش از 30 ایالت آمریکا.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب یا سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. برخی از 93,800 مردم بهبود بیشتر در چین است.

چین در شهر ووهان — جهانی که در آن همه گیر شد و برای اولین بار شناسایی شده و برای اولین بار در شهرستان را قفل شده — رفت چهارمین روز متوالی در روز یکشنبه بدون گزارش هرگونه جدید و یا موارد مشکوک. ووهان باید 14 روز مستقیم و بدون یک مورد جدید به منظور شدیدی سفر محدودیت برداشته شود اما یک قطار ویژه به ارمغان آورد و در بیش از 1000 خودرو کارکنان کارخانه برای اولین بار پس از وقوع.

پارک ها و دیگر مکان های تجمع بودند بازگشایی در چین به عنوان مردم بازگشت به کار و کسب و کار از سر گرفته شد. این کشور قرار داده شده است به افزایش محدودیت در کسانی که از خارج از کشور.

همه ورود به پکن از خارج از کشور باید قرنطینه خود را به مدت دو هفته در یک هتل در هزینه های خود را. و آغاز و تا روز دوشنبه پرواز به پایتخت خواهد بود منحرف به فرودگاه در شهرهای دیگر که در آن مسافران را به تصویب بازرسی بهداشت.

چین برای اولین بار مورد اخیر از جامعه عفونت گزارش شده یکشنبه در جنوب استان گوانگژو, گزارش از یک ورود.

مرز نگه داشته و بسته شدن شرکت های هواپیمایی و نگهداری کاهش پروازها. این مسافت طولانی هواپیمایی امارات — عمده شرق و غرب حامل — گفت: آن را به حالت تعلیق همه پروازهای مسافری آغاز روز شنبه بیش از وقوع.

پس از ضبط آن دو, مرگ و میر, سنگاپور گفت: آن را به طور کامل تعطیل مرزهای خود را آغاز سهشنبه. همه کوتاه مدت بازدید کنندگان را منع می شود در حالی که بازگشت مردم محلی مواجه خواهد شد 14 روز در قرنطینه. سریلانکا مسدود شده همه پروازهای مسافری و کشتی از ورود.

استرالیا شد, آخرین کشور به تمام میله, باشگاه, سینما, قمار, ورزشی و مذهبی در سالن در حالی که رستوران ها و کافه ها محدود شد به بایگانی اطلاعات ، مدارس باز مانده است.

نخست وزیر اسکات موریسون گفت: قوانین اجرا شد چرا که مردم نادیده اجتماعی فاصله مورد نیاز خواهد بود و در محل برای حداقل شش ماه.

در اسپانیا و اروپا را سخت ترین-آمار کشور پس از, ایتالیا, واحد مراقبت های ویژه در برخی از مناطق نزدیک به محدودیت های خود را حتی قبل از روز یکشنبه جدید چوب خط حساب کردن از 28,572 عفونت و 1,720 مرگ و میر. نخست وزیر پدرو سانچز گفت که او می خواهد به گسترش دولت ملی اضطراری که شامل اقدامات سختگیرانه برای مبارزه با کروناویروس معنی سراسر کشور مستند خواهد شد و حداقل یک ماه.

فرناندو سیمن مدیر کشور اسپانیا, مرکز بهداشت هشدار و اضطراری گفت که بیش از 3400 سلامت کارگران آلوده شده است بیش از 10 ٪ از کل. “این آماری است که نگرانی های ما,” او گفت:.

دکتر, آلمانی, Peces-Barba, یک متخصص ریه در فوندکین جیمنز دیاز بیمارستان در مادرید گفت که او انتظار می رود وضعیت را بدتر می کند.

“ما نمی توانیم فقط تکرار این شعار که ما را از این طریق دریافت کنید با هم” Peces-Barba گفت. “اما از داخل بیمارستان وضعیت به گونه ای است که اگر آن را طول می کشد بسیار طولانی ما قادر نخواهد بود به مقاومت در برابر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de